Sayfa 82/82 İlkİlk ... 32727879808182
409 sonuçtan 406 ile 409 arası

Konu: Keskin Bıçak - Bölüm Yorumları

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    906

Aldığı Beğeni: 981

Bahsedilme
    0 Mesaj

dün akşam kanalları gezerken fox tv yi açtım baktım keskin biçak final bölümü vardı hiç bilmiyordum final yapacaklarıını geçen hafta biti sanmıştım allahtan açmışım çok güzel bir final yapmışlar bence herkes ait olduğu yere ve insanların yanına döndü kemal burcuyla mithat aslıyla ama keşke çetinle dileğin de barışıtığını görebilseydik vallah a ben uzayıp konuları sakız gibi olan dizilerden çok böyle tadında güzel bitmesini daha iyi olduğunu düşünüyorum tabi ki gönül isterdi ki keşke rating kurbanı olmasaydı ama bence bir dizi en fazla yirmi bölüm de bitmeli yoksa gıcığı çıkıyor

Durum:
    suzaku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

karacabey olayı falan bittikten sonra en son aslı yla mithat şelalenin orada oturuyorlardı sonra reklam oldu o ara ben uyumuşum. o kısımdan sonra ne oldu? o kadar reklamını yaptılar iki ay falan anca sürdü dizi yazık oldu ama yine iyi toparlayıp öyle bitirdiler diğer diziler gibi abuk bir bölümde final yazısı koyup kesip atmadılar işte tek avunduğum nokta bu:good:

Durum:
    demlihayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

dizi güzeldi ama fox seyircisiyle maalesef buluşamadı.. fazla izlenmeyince dizinin kaldırılması doğal oldu sanırım. ben pek finali begenmedim ama olsun elden ne gelir..

Durum:
    rineed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çok güzel bir diziydi, uzun zamandır güzel bir türk dizisi izlememiştim çok güzeldi :happy0064 kore dizilerini keşfettiğimden beri lastik gibi uzayan türk dizilerini izlemeyi bırakmıştım. 1.bölümü tesadüfen rastladım izledim, izlemeye devam etme sebebim (çok komik gelebilir) Mithat'ın saçlarıydı :img-in_lo
    Reiting kurbanı veya değil bence çok uzamadan final yapmalarıda çok güzel oldu. Finalide güzel yaptılar.
    Ayrıca uzun zamandır dizilerdeki sahneler bile çok yapmacık geliyordu, ama bu dizidekilerin oyunculuklarınıda beğendim özelliklede Mithat rolündeki oyuncunun. Duyguyu gerçekten hissetiriyor, diğer oyuncularında oyunculukları çok iyiydi,

Bizim yapımcıların kore dizilerini izleyip ders alması gerekiyor, diziler en fazla 16bölüm oluyor konu fazla uzamadan tadında bitiyor :good: inan türk dizilerine başlamaya korkuyorum.

Sayfa 82/82 İlkİlk ... 32727879808182

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri