Sayfa 4/195 İlkİlk 123456781454104 ... SonSon
974 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Kılıç Günü - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    Nurcan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    MehmetGünsür|BerenSaat
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Cenk ve savas sahneleri gercekten cok iyidi onlar olmazsa olmazlarindan bu dizide.
    Dizinin temposu 1.bölüm olmasi dolayindan daha tempolu olacak diye düsünürken tugbanin intihar etti ve dizi birden tempolu oldu, simdi dizi basliyor diye düsündüm.

Savasa ayrica bayildim ali evi bastiginda korumaya telefonnda firca cekmesi komikti.
    kiziroglu sahnelerde cok iyidi bence hele kadina söyledigi sözler varya koptum

Durum:
    ***MELTEM*** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Kkenan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :img-hyste:img-hyste:img-hyste
    Allah iyiliğini versin, iyi güldüm. :img-hyste
    Neyse, ayık kafayla bir daha izlersin, doyumsuz sözler sarfedildi bana göre. :good: (Garaj sahnesinden bahsediyorum. Değilse, o kusturma çabaları bana da komik geldi. :img-hyste)
    Ay evet ya. Ne biçim sahne o öyle. Koskoca adam. Bırak kusmak isterse kusar. Sana ne oluyor. Zaten ilk bölümün en dandik sahnesini seçseler, ben bu sahneye oyumu kullanırdım :img-hyste.

Bu arada hakkaten, ayık kafayla bir daha izliyim ben diziyi. Böyle bölük pörçük pek birşey anlamadım :img-hyste.

Alıntı umran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haklısın meltem aynen uyuklamaktan diziyi anlamadım ne var erken oynatsalar yaa
    gönülçeleni alsınlar 22.ye
    Aslında ben o saatte uyumam. Tatilden döndüm. O yüzden çok yorgundum.

Gönülçelen ile Kılıç Günü'nün yerini değiştirirlerse daha kötü olur. Kılıç Günü'nü hiç izleyemeyiz o zaman :icon_whis.

Alıntı özge-melike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başrol değil ama.Ve bildiğim kadarıyla diğer oyuncular tiyatro kökenli.Yani kadronun kalabalıklığına bakarsak Leyla Bilginel pek de önemli değil benim için. Zaten yaptığı bir şey yok, yürüyor podyum misali. :D diğer yerlerde oyuncu olarak geçiyor ama hiç bir fikrim yok nereden gelmiş diye. :D
    Bir de özellikle başrollerin tanınıp tanınmamasına bakıyor millet.Yani önemli olan başroller, onların ünü fazlaysa "tamam bu dizi izlenir" oluyor.

Benim en çok sıkıldığım sahne Hafız Baba'yla Ali'nin dükkanda konuştukları sahne.Orda artık reklam girsin diye bekliyordum. :D Ne konuştuklaırnı bile hatırlayamıyorum ya, neden o kadar sıkıldım acaba.
    Ben Hafız Baba'yı hiç sevmedim. Gerçi ilk bölüm. Büyük konuşmamak lazım; Ama çok sıkıcı bir karakter :icon_whis. İzlerken inanılmaz sıkılıyorum, uykum geliyor, zap yapasım geliyor :icon_whis.

Durum:
    zalex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Atatürk'ün Rumelisinde
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bence ilk bölüm reytingi fazla birşey ifade etmez :img-wink:

Daha önce, reytingi gayet iyi olan dizilerinde ilk 5 bölümden sonra kaldırılmayla karşı karşıya geldiğini biliyorum :icon_whis(Elveda Rumeli ve Yaprak dökümü gibi)

İlk bölümler genelde giriş ve tanıtım bölümleri olduğu için böyle olması normaldir diye düşünüyorum :img-yes:

Bundan sonrası kanalın ne kadar becerikli olduğuna bağlı :icon_whis

Dozunda bir tekrarla diziye adam gibi sahip çıkarsa reytinglerin giderek yükselip hem A-B hem totalde ilk 3 de olacağına eminim ben :good:

Durum:
    ***MELTEM*** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Anemon_Kızı.

Resimler için çok teşekkürler.

Savaş'ın da resimlerini bekliyoruz :happy0064.

Alıntı Nurcan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cenk ve savas sahneleri gercekten cok iyidi onlar olmazsa olmazlarindan bu dizide.
    Dizinin temposu 1.bölüm olmasi dolayindan daha tempolu olacak diye düsünürken tugbanin intihar etti ve dizi birden tempolu oldu, simdi dizi basliyor diye düsündüm.

Savasa ayrica bayildim ali evi bastiginda korumaya telefonnda firca cekmesi komikti.
    kiziroglu sahnelerde cok iyidi bence hele kadina söyledigi sözler varya koptum
    Zaten Tuba'nın ölümüne kadar, dizi inanılmaz monotondu. Çok sıkıldım; Ama Tuba'dan sonra gerçekten diziye hareket geldi ve dizinin asıl konusu o zaman başladı.

Savaş benim de favorim kesinlikle. Serseri tavrı, davranışları, konuşması falan çok hoşuma gidiyor :happy0064.

Durum:
    jelibon-gzm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    BekirAKSOY ~~ MelikeGÜNER
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Tebrikler

Tek kelimeyle harikaydı.
    Resmen nefesim kesilerek izledim,yok böyle bir şey.
    Nerden başlasam yorum yapmaya bilemiyorum hala etkisindeyim..

İlk başlarda tam dizinin içine giremedim ama sonra hareketlenince bölüm girdim içine,sonrada çıkamadım.

Hafız Babanın masal tadında anlatması çok iyi oldu.Ayrı bir güzellik kattı.
    Aliyi de çok seviyor.

Şeyma: Doğum sahnesi neydi ya,o sahnede çok kötü oldum.Tüylerim diken diken oldu.Çok kötü oldum yaa,oyunculuğunu bir kez daha katladı Melike :)
    Fazla sahnesi olmasa da,ya da bize özlediğimiz için fazla sahnesi yok gibi gözüktü ama.Muhteşemdi. Hep ağlamaklı görücez Şeymayı.
    O doğum sahnesinde bağırışı,ağlayışları,Elifi doğurması ardından Elifin ağlaması çok güzeldi. Nefesimi tutarak izledim.Gözlerim doldu çok kötü.
    Melike hep evde doğuruyor dizilerde bebeği.Doktorlarda da evde doğurmuştu gene böyle çığlıklar,ağlayışlar gene harikaydı.
    Kardeşinin öldüğünü öğrendiğinde o ağlayışı ne kötüydü.İçim parçalandı.Bir kez daha tebrik ediyorum Melikeyi tek kelimeyle Harikaydı.

1 yıl 6 aydır televizyonda görmek için beklediğimize değdi.

Ali : Aliyi sevdim. Cansunun resmini gördüğü zaman ki haline sinir oldum !
    Bende Cansu-Ali sahnelerine kadar Aliyi seviyorum Şeymanın doğumunda yanında yoktu Şeymaya biraz daha ilgi göstermesi gerekiyor,ama bazı yerlerde hak veriyorum.Ölüceğini öğrendi filan =/ Çok zorluklar çekmiş.
    Çok hırslı ve gözü kara.

Nazım: Sahneleri keyifliydi

Cansu: Down sendromlu çocuklara da yer vermek çok iyi olmuş.
    Şu anda Kızıltanların arasında iyi gözüküyor,ama bakıcaz.

Tuba: Tuba'nın ölümü çok kötüydü. Cenk'e kandı ve hayatı bitti. Yazık oldu.
    Ali ve Hafız baba kurtarır diye düşünmüştüm ama kurtaramadılar.Hafız Babanın Tuba'nın ayaklarına sarıldığı sahnede çok kötü oldum Bittim resmen yaaa..Cesedin evden çıkışı da çok beterdiii. Etkilendim baya.

Cenk: Allahın belası. O kadar nefret besliyorum ki ona. Çok sinir oldum yaa.
    Hele o pis pis gülmesi yokmu.Anca bu kadar itici olabilirdi... Bi kaşık suda boğasım geldi .Ama Cenk'i canlandıran oyuncuyu tebrik ediyorum,çok başarılıydı.

Barış: Bi kaç bölüm sonra karakteri daha da netleşicek. yataktan kalkarken çok komikti. Şu anlık kötü birine benzemiyor gibi.

Savaş: kızıltan ailesinin kötülerinden. o aga demesi benimde hoşuma gitti.

Müzikte gerçekten çok hoştu

Maceralı bir bölümdü. Nasıl beklicez 1 hafta şimdi :icon_sorr

Ada resimler için saol :love01:Baya da varmış bu kadar beklemiyordum

Şeyma: Gel de kızına merhaba de,hadi :img-cray:
    -
    Ali: Kızım içeri de ama ben ölüyorum.Bana baba diyemicek çünkü kulaklarım toprakla dolacak :icon_sorr

Raytingler kötü gelmiş ya,ben bu kadar beklemiyordum.Diğer haftalarda düzelir inşallah.Çünkü gerçekten hakkediyor.Çok güzeldi.

Oyuncular,yönetmen,senarist hepsini kutlayıp ayakta alkışlamak gerekiyor.
    Ben beğendim diziyi,kanalın azizliğine uğramazsa tutar.

Yolu açık olsun dizimizin

Özge :good:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)