Alıntı arzu_serhat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yeni başlık hayırlı uğurlu olsun... :happy0064

Umarım bugün fragman çıkar,çıkar da elimizde bölüme dair daha çok şey olur.

Bir önceki başlıkta kalmış ama ben buraya yazayım, Ayaz'ın ciddi düşündüğü tek sevgili varmış o kız geri dönebilir demiştim. Böyle bir şey olduğunu Ayaz'ın ağzından duymadık hiç,tabiikide ilk aşık olduğu kadın Öykü. Ayaz mahkemesi yaparlarken Şeyma'nın sorusu üzerine Burcu, ''ciddi olduğu tek kişi vardı.'' dedi. Ona dayanarak söylemiştim ben bunu. Tabi bilmiyorum artık ilerleyen bölümler bize ne gösterecek:icon_whis

Bu arada Şeffa Oda'yı merakla bekliyorum.Ben ilk defa 4'ünü dizi dışanda bir arada izleyeceğim.Eminim ki hep beraber çok eğleniyorlardır.:img-eat:
Yeni başlık hayırlı olsun,tez zamanda kapansın..Aşkla dolsun..:happy0064

Bunu bir tek burcudan duyduk...Ayazda varlığına inanmadığım şey hakkında üzülmem gibi bişeyler demişti..
Ayaz ya gerçekten büyük bir darbe yedi ve aşka inancı kalmadı yada hiç aşık olmadı..

Meyhane sahnesinde de uzun zamandır duygularım uyuşmuş gibiydi...dedmişti..buda çok şey içeriyor...ben uzun zaman önce bir aşk yaşadığı ondan sonra kendini kapadığı anlamını çıkarıyorum..ve ilerde böyle birinin çıkabileceğini düşünüyorum..

Anlatmak istediklerimi bir türlü toparlayıp yazamadım..umarım anlamıışssınızdır..bu aralar bir haller var bende..Merkür venüse ters açı yapmışş ondan mı acep:whistle2