Sayfa 1/51 1234511 ... SonSon
252 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kiraz Mevsimi - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Kiraz Mevsimi - Bölüm Yorumları

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.
    Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.

Durum:
    krmcm_kutsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    AYKÜ ♥ DEFMER
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bir resim geldi ayaz ve oyku yeni evlerindelermis. Yani ayaz tam gorunmuyor oyku de baska tarafa bakarken cikmis ev tam olarak gozukmuyor maalesef yeni resimler gelsin lutfen
    Demek dugun sorunsuz geçti ve evlendiler hatta yeni ev bile ayarlamislar :img-in_lo
    Yani insallah oyledir. Bugun 25 bitmis simdi 26dan resimler gelse biz yine catlasak meraktan
    Guzel tuyolar gelse ya :icon_sorr
    Ayaz ya da mete oyku ogrenmeden o resim isini halletse keske
    Onemin ve seymanin entrikalari ortaya ciksin ekran karsisinda deli oluyorum resmen

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    251

Aldığı Beğeni: 551

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı özlemimbende Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizilerde genelde hazırlıklar tam gaz devam eder ama kimden olduğu belirsiz fotoğraflar kapı önüne konur gelin gelir baar ve terk eder salonu bize bu klişeyi yaşatmazlar umarım . Bugün yeni gelen senarist bey çok güzel konuştu alıştıkları romantik komedinin tadını bozmadan ilerleticez tarzı.

Hasan Bey konuk oyuncu ama çabuk gidicek gibi hissediyorum ben ilk günden hastane olduğuna göre .

Benim korktuğum bir diğer şey bu kadar hazırlık varken sahte nikah memuru tarzı bişey olması .Evet evlilik hızlandı Öykünün babası için ama Ayaz bunu bilecek mi yoksa sadece Öykünün sadece aşık olduğu için mi evlenme teklifini yaptığını sanıcak . Bence Öykü bu bölüm başı babam böyle böyle görmek istediğini söyledi diye söyler AYaza..

Öykü eğer yeni bir engel cıkarılmaz fotolar üzerinden gidilirse , fotoğrafları görür ama babası için hayır diyemez evlenirler ve o bölmde babasını kaybederler hatta düğün esnası bile olabilir. Sonrası fotoğrafları görüdğü için kızan sinirli aldatılmış hisseden Öykü , onun gönlünü almaaya çalışan Ayaz bir barışık devam ettiklerini göremedik , sevgili olmadan önce daha cok vakit geçiriyorlardı

• Evet senaristin yazdıklarını okudum. Bölüm olarak düşünmeyin lütfen genele odaklanın dedi. Tes köşeler hazırladık dedi.Seviniceksiniz,kızacaksınız,şaşıracaksınız,gü leceksiniz dedi.:whistle2:img-wink:
    • Jale hanım da konuk oyuncu kaç bölümdür dizide?
    • Sahte bi evlilik için bu kadar şey yapılmaz çeyiz ne alaka o zaman? Çok mu ihtiyaçları var? Aynı evde oturmayacaklar nasılsa neyin hazırlığı? Babası ölene dek aynı evde kalacak olsalardı Ayaz da kalırlardı ne gerek var masrafa o kadar hazırlığa? Gelin hamamı da mı formalite?
    • Öykü Ayaz'a nedenini söyler. 4 seçenek var zaten:

1. Nikaha geçilmeden önce Öykü fotoları görür başka şeyler de belki ve masada hayır der ya da gelmez. Nikah kıyılmaz.
    2. Öykü fotoları görür ama babasının son arzusu diye evet der. Nikah kıyılır.
    3. Babası nikah sırasında fenalaşır ve hayata veda ederse nikah yine kıyılamaz.
    4. Öykü'nün fotoları görmesi engellenir Mete tarafından nikah da kıyılır.

Son seçenek en pozitifi.

Durum:
    özlemimbende - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

• Evet senaristin yazdıklarını okudum. Bölüm olarak düşünmeyin lütfen genele odaklanın dedi. Tes köşeler hazırladık dedi.Seviniceksiniz,kızacaksınız,şaşıracaksınız,gü leceksiniz dedi.:whistle2:img-wink:
    • Jale hanım da konuk oyuncu kaç bölümdür dizide?
    • Sahte bi evlilik için bu kadar şey yapılmaz çeyiz ne alaka o zaman? Çok mu ihtiyaçları var? Aynı evde oturmayacaklar nasılsa neyin hazırlığı? Babası ölene dek aynı evde kalacak olsalardı Ayaz da kalırlardı ne gerek var masrafa o kadar hazırlığa? Gelin hamamı da mı formalite?
    • Öykü Ayaz'a nedenini söyler. 4 seçenek var zaten:

1. Nikaha geçilmeden önce Öykü fotoları görür başka şeyler de belki ve masada hayır der ya da gelmez. Nikah kıyılmaz.
    2. Öykü fotoları görür ama babasının son arzusu diye evet der. Nikah kıyılır.
    3. Babası nikah sırasında fenalaşır ve hayata veda ederse nikah yine kıyılamaz.
    4. Öykü'nün fotoları görmesi engellenir Mete tarafından nikah da kıyılır.

Son seçenek en pozitifi.

Şeymanın nasıl yaptıkları sildiği mesajlar gizli kalıyorsa bu fotoğraflarda gizli kalmalı :) Metenin attığı tokat şahit olduğu bir telefon konuşması yada gördüğü fotoğraflar sebebiyle olabilir .
    Aslı karakterinin bir fotosu vardı cumartesi günü AYaz ofiste çekilmiş ama bu bölümdeki kıyafet mi emin olamadım bana farklı gibi geldi , eğer farklıysa yeni fotoğraflarda çekilecek olabilir Şeymanın şipşakçıcı tarafndan .

Dediğin gibi Mete foto olayını çözsün , Öykü hiç görmesin kıyılsın nikah . Daha düğün sahnesi çekilmemiş olmalı hiç foto yok en azından gelirdi bir şeyler arkadan , yandan falan .

Elitayım dediklerin cok doğru evet bu kadar hazırlık sahte bir nikah için olmaz tabi ama kastettiğim Önem , Şeyma oyunu olabilir son dk diyeydi. programa falanda çıktılar ama cok şaşıracaklar , konu değişiyor falan gibi evliliğe vurgu yapılmadı hiç ondan ben son dk engeli olabilir gibi düşündüm 25i bitirdiler biz daha izleyipte görene kadar :icon_whis:icon_whis

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    251

Aldığı Beğeni: 551

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı özlemimbende Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şeymanın nasıl yaptıkları sildiği mesajlar gizli kalıyorsa bu fotoğraflarda gizli kalmalı :) Metenin attığı tokat şahit olduğu bir telefon konuşması yada gördüğü fotoğraflar sebebiyle olabilir .
    Aslı karakterinin bir fotosu vardı cumartesi günü AYaz ofiste çekilmiş ama bu bölümdeki kıyafet mi emin olamadım bana farklı gibi geldi , eğer farklıysa yeni fotoğraflarda çekilecek olabilir Şeymanın şipşakçıcı tarafndan .

Dediğin gibi Mete foto olayını çözsün , Öykü hiç görmesin kıyılsın nikah . Daha düğün sahnesi çekilmemiş olmalı hiç foto yok en azından gelirdi bir şeyler arkadan , yandan falan .

Elitayım dediklerin cok doğru evet bu kadar hazırlık sahte bir nikah için olmaz tabi ama kastettiğim Önem , Şeyma oyunu olabilir son dk diyeydi. programa falanda çıktılar ama cok şaşıracaklar , konu değişiyor falan gibi evliliğe vurgu yapılmadı hiç ondan ben son dk engeli olabilir gibi düşündüm 25i bitirdiler biz daha izleyipte görene kadar :icon_whis:icon_whis
    Ben de tam tersini anladım. Senarist Engin Beyle Oya Hanım röp yaptı. 21 de devraldık dedi miras gibi. O şekilde devam ettirdik bi yerden sonra kendimizce yazacağız demiş. Ancak dizinin türü belli o ölçüde değiştirmeden yazacağız kendi kalemimizde. Şimdi böyle deyince bir Özge-Serkan aralarına kimsenin girmesini istemiyorlar güçlü bir aşk izlemek için öyle de olacak sanırım dedi.

Spoiler İçermektedir

Dememe kalmadı düğün salonundan nikah masası fotosu paylaşıldı hazırlık yapılıyormuş.:whistle2:img-wink:

Sayfa 1/51 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri