Sayfa 1/185 123451151101 ... SonSon
921 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kırgın Çiçekler - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Kırgın Çiçekler - Bölüm Yorumları

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.
    Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.
    Konu NATY&FACU tarafından (04-11-15 Saat 15:28 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    mehgüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    30

Aldığı Beğeni: 33

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar hepinize merhaba, yeni başlığımız hayırlı olsun.Dün akşam bölümü izlerken Mesudeye sinir oldum. Kadın kocası için karaları bağladı kızına özür diletti ya bu nasıl bir anne modelidir anlayamadım bu kadına sorsalar kızların mı kocan mı diye hiç düşünmeden Kermalini seçer yazıklar olsun yine Eylülü hüsrana uğrattı uğratmaya da devam edecek.Bir de Kaderin annesi var o da değişik bir model Allahım dün izlerken hem Mesude hem Kaderin annesine sinir oldum.Neyse ki yeni bölüm fragmanında Kader en azından annesinin gerçek yüzünü görüyor

Durum:
    Vahide_Merve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Chair ♥ BarneyRobin
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    102

Aldığı Beğeni: 89

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni başlık hayırlı uğurlu olsun :happy0064

Ben bölümde Mesude'ye çok kızdım. Fragmanda görmeyince Kenal'den kurtulduk sanmıştım. Halbuki ne kurtulması Kemal Mesude'nin gözünde kendini daha da yüceltti. Bir de kendinden özür diletti ya pes. Kader'in annesinin de Mesude'den aşağı kalır yanı yok. Kocası bilmeden olsa bile kızını kedi gibi sokağa atan kadını mı savunuyorsun dedi. Eylül ve Kader artık kararlı olmalılar. Eylül o sapık adamdan annesi için özür diledi. Kader kardeşi için annesi tarafından kullanılıyor resmen. İki anne de kızlarının yüzünü görmeyi hak etmiyor bence. Eylül ve Kader artık bir mesafa koymalı

Serkan'ın babası öldü. Mirasına kondular yetmiyoemuş gibi insan gibi bile davranmadılar. Şimdi sır Defne'de. Ancak cenazeydi, üzüntüsüydü falan söylemeye fırsat bulamaz. Tam söylemeye karar verir bu sefer de Gökhan'ın Cemre'yi sevdiğini öğrenir. Cemre'yi suçlar ve intikam için söylemez.

Şimdilik aklımda kalanlar bunlar. Telefondan giriyorum o yüzden kısa bir yorum oldu. Herkese iyi forumlar :img-wink:

Durum:
    Elmerist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    The Master's Sun❤
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    11

Aldığı Beğeni: 22

Bahsedilme
    0 Mesaj

Evet yeni başlığımız hayırlı olsun :happy0064
    Reytinglerde Total-de birinci olacağımızı düşünmüyordum. Çünki bölümün bi özelliği yoktu-SonGün dışında :865323
    Annem şarkısı eşliğindeki klip de gereksizdi. arkadaşların da belirttiği gibi duygu filan yoktu o sahnede. :865323
    bu bölüm tam tamına 2 buçuk saat sürmüş yuhh yani
    sırf şu dizi yüzünden 2 saatlik uyku ile dolaşıyorum bugün. olmazki böyle canım. ayrıca o kadar uzuuun bir bölümden SonGün sahnesini kesmişler bir de :img-beee: 12 ve 13.bölüm gibi bir bölüm olsaydı da tamam neyse derdim bu kadar uzun sürmesine. ama bu kadar boş bir bölümü bu kadar uzatmaları ...
    derhal bir çözüm bulmalılar yoksa büyük reyting kaybı yaşayacaktır dizi. valla artık SonGün bile kurtaramaz :whistle2

Durum:
    kınalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Master of the Figures
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragmanı yeni gördüm ben. Kemal Mesudeyi evden kovuyor Hey Allahın sen ne büyüksün. Mesudenin yaşıda tutmuyor yurda gitsin nerede kalacak. :img-hyste

Bazı insanlara karşı kalbin taş tutar ya Mesude için aynen o durumdayım.:icon_whis

Mesude ile Kemalin dondurma tuşu var mı onları donduralım oldukları yerde kalsınlar biz diğer sahneleri izlesek he var mı öyle bir şansımız.:img-wink:

Sayfa 1/185 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri