Sayfa 1/79 123451151 ... SonSon
393 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kış Masalı - Bölüm Yorumları

Durum:
    sugary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İstanbul
    Konular
    106
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Kış Masalı - Bölüm Yorumları

Bir önceki başlıkta mesaj sayısı 1.000'e ulaştığı için başlık kapatılmıştır.
    Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Bir önceki başlığa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
    http://www.dizifilm.com/forum/showth...=92047&page=50

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar , resim ve resim çalışmalarını alıntı yapmak yasaktır.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Keyifli yorumlar!
    Dizifilm Süper Mod.
    Sugary

Durum:
    CveB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    dizifilm
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    8

Aldığı Beğeni: 22

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mermuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    müjde atv biraz önce alt fragmandan kış masalınin duyurdu yeni bölüm diye final falan yazmıyordu
    Az önce zaplarken fragmanın sonuna denk geldim.Ali Murat Hediye ile bakışırken kaza yapıyor.Ambulansa koymuşlar.Düz çizgiyi gösteriyorlar orda bitiyor.

Ali Murat ölecekse herhalde final olur.

Bu arada bir çıkamadılar şu hastaneden... :)
    http://forum.dizifilm.com/forum/signaturepics/sigpic30143_1.gif

Durum:
    MAKEDONYALI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı CveB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az önce zaplarken fragmanın sonuna denk geldim.Ali Murat Hediye ile bakışırken kaza yapıyor.Ambulansa koymuşlar.Düz çizgiyi gösteriyorlar orda bitiyor.

Ali Murat ölecekse herhalde final olur.

Bu arada bir çıkamadılar şu hastaneden... :)

Neeee Askimmm kazaa mi yapiyorrr hayirrr yaa..

Ama yetter aarkadaslar kapatalim bi final mevzusunu dizilerde her kaza yapan ölmüyor final de olmuyor yetter artik..

Bence bu kaza esmerle alimurati yakinlastirmak icindir...
    Ali murata bi sey olmaz off yaa fragmani görmek istiyorum

Durum:
    -Kanarya- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Öyle Uzaktan
    Konular
    114
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Özet ve fragman çıktı nihayet...Ama ben ikisinide hiç sevmedimm...:img-tomat
    Fragmanı başlarında Esmer&Ali Murat hastanedeler...Sonra masum gıcığı görünüyor hastanede...Esmer`in yüzünü okşuyorr falan...:img-tomato esnada Ali Murat`da yanlarında ve onları öyle görünce odayı terkediyor...:icon_sorr

Sonra Hediye evden ayrılıyor özette yazdığı gibi...Ali Murat sürekli Hediye`yi düşünüyor,eşyalarına falan dokunuyor...:icon_whisSonra otele Hediye`nin yanına gidiyor sarılıyorlar...:img-tomat

Sonra Masum&Esmer görünüyor...Eve dönmüşler sanırım ve yatak odasındalar...Esmer büle dantelli bir gecelik giymiş utana-sıkıla Masum`a bakıyor...Masum`da tecavüzcü coşkun modunda Esmer`i kesiyor...:img-tomat

Sonra Ali Murat&Hediye araba ile giderlerken kaza yapıyorlar...Ali Murat ambulansın içinde baygın yatıyorr...Ve kalp atışlarını gösteren cihaz çizgi halinde fragman bitiyor

Benim bu fragmandan anladığım dizi cidden bitiyor arkadaşlar...Kendimizi kandırmamızın bir manası yok sanırımm...Bu fikre alışsak iyi olur...:icon_sorr

Üzücü biliyorum ama bir haberim daha var...Daha önce bir ajanstan bahsetmiştim hani...O ajansın yetkilisine mail attım haberler ne derece doğru diye...Oda diziye oyuncu verdiklerini ve onlara yapım şirketinden bittiği yönünde haber geldiğini yazmış...Ve söylediğine göre çekimler bitmiş oyuncularda evlerine dönmüşler...:img-cray:

Yine yeni yeniden bitmemesini ve bu haberlerin hepsinin yalan olmasını umuyorum ama herşey biteceğini destekliyor sanki...:icon_sorr
    Konu -Kanarya- tarafından (25-11-09 Saat 00:59 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    MAKEDONYALI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı -Kanarya- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özet ve fragman çıktı nihayet...Ama ben ikisinide hiç sevmedimm...:img-tomat
    Fragmanı başlarında Esmer&Ali Murat hastanedeler...Sonra masum gıcığı görünüyor hastanede...Esmer`in yüzünü okşuyorr falan...:img-tomato esnada Ali Murat`da yanlarında ve onları öyle görünce odayı terkediyor...:icon_sorr

Sonra Hediye evden ayrılıyor özette yazdığı gibi...Ali Murat sürekli Hediye`yi düşünüyor,eşyalarına falan dokunuyor...:icon_whisSonra otele Hediye`nin yanına gidiyor sarılıyorlar...:img-tomat

Sonra Masum&Esmer görünüyor...Eve dönmüşler sanırım ve yatak odasındalar...Esmer büle dantelli bir gecelik giymiş utana-sıkıla Masum`a bakıyor...Masum`da tecavüzcü coşkun modunda Esmer`i kesiyor...:img-tomat

Sonra Ali Murat&Hediye araba ile giderlerken kaza yapıyorlar...Ali Murat ambulansın içinde baygın yatıyorr...Ve kalp atışlarını gösteren cihaz çizgi halinde fragman bitiyor

Benim bu fragmandan anladığım dizi cidden bitiyor arkadaşlar...Kendimizi kandırmamızın bir manası yok sanırımm...Bu fikre alışsak iyi olur...:icon_sorr

Üzücü biliyorum ama bir haberim daha var...Daha önce bir ajanstan bahsetmiştim hani...O ajansın yetkilisine mail attım haberler ne derece doğru diye...Oda diziye oyuncu verdiklerini ve onlara yapım şirketinden bittiği yönünde haber geldiğini yazmış...Ve söylediğine göre çekimler bitmiş oyuncularda evlerine dönmüşler...:img-cray:

Yine yeni yeniden bitmemesini ve bu haberlerin hepsinin yalan olmasını umuyorum ama herşey biteceğini destekliyor sanki...:icon_sorr
    OFFF NE DIYORSUN KANARYA YA

Fragmani izlemedim ama anlatiklarini okurken bile GÖZLERIM DOLDU
    Ne iss ya deliricem nasil oyuncular evlerine dönmüsler marlisanin dedigine göre henüz konusulucakmis bu hafta....

BITTEMES YA OLMAS BEN KABULENMEMKTE ISRAR EDIYORUM...
    BELKI KENDIMI KANDIRIYORUM AMA BIZ BILE BU KADAR KOLAY KABULENIRSEK ONLAR BI CIRPIDA SILER ATTARLAR

Sayfa 1/79 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)