Sayfa 99/99 İlkİlk ... 49899596979899
492 sonuçtan 491 ile 492 arası

Konu: Kızım - Bölüm Yorumları

Durum:
    Hercai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    33

Aldığı Beğeni: 29

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Kızım - Bölüm Yorumları

Diziye çok yazık ettiler özellikle buğra beren uyumuna dizi onların üzerine kuruluyken ne gerek vardı aşka aksiyona öydem bize yetiyordu bu saçmalıklar olmasaydı biz öykünün hastalığını Demir in kızını kurtarma mücadelesi izleseydik olmaz miydi çok şey mı istedik bu kadar karmaşaya hiç gerek yoktu bence..neyse umarım mutlu son olur diziyi güzel hatırlarız aksi halde kötü son bizlere saygısızlık olur..inşallah böyle bir hata yapmazlar Son olarak öydemi çok özleyeceğim de hemde çok öyle alışmışım ki onlara yoklukları bayağa belli olacak iyi geceler tatlı rüyalar hoşçakalın

2. Beğenenler;
    symylmz (29-05-19)

Durum:
    symylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1,243

Aldığı Beğeni: 476

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Kızım - Bölüm Yorumları

Selamlar herkese🤗

Final fragmanını gördüm,haftalardır izlemiyordum. Ama mutlu son olacak galiba. Bu kadar sıkıntıdan sonra bi zahmet mutlu bitirsinler🤣

Öykü ailesini anlatıyor. Aklıma ilk bölüm geldi. Orada teyzesinin yaptıklarını(aslında yapmadıklarını) anlatıyordu. Ama şu an çok güzel bir ailesi oldu. Cemal bile amca oldu ona. Biraz saçma gelebilir ama ben Asu nun eksikliğini hissettim. Daha farklı olabilirdi, seyirci tepkisi yüzünden pat diye diziden çıkarıldı. Sonuçta öz annesiydi, Öykü için az da olsa çabalamaya başlamıştı ama yok yere terketti yine Öyküyü. Keşke bu ‘mutlu aile tablosunda’ Cemalin yanında Asu olsaydı ve Öykünün 2 tane ailesi olmuş olsaydı. Velayet kavgası falan bitmiş,Öykünün hastalığı için mutluluğu için ortak bir yol bulunmuş olsa daha da hoşuma giderdi.

Sonuç olarak Öykü tamamen iyileşmiş gibi davranılıyor galiba. Cemalin iliği tüm hastalığa çare mi oldu? Bu kısmı anlayamadım. Orjinalinde Öykünün hastalığı daha da ilerlemiş bir şekilde bitirilmiş. Gerçi konudan yeterince sapıldı bunu mu değiştirmesinler😅

4. Beğenenler;
    deren1970 (29-05-19), Urfatokat15 (30-05-19)

Sayfa 99/99 İlkİlk ... 49899596979899

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri