Sayfa 35/35 İlkİlk ... 253132333435
173 sonuçtan 171 ile 173 arası

Konu: Kocamın Ailesi - Bölüm Yorumları

Durum:
    Balca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Bitmeyen Şarkı
    Konular
    25
    Verdiği Beğeni
    313

Aldığı Beğeni: 168

Bahsedilme
    9 Mesaj

Alıntı narima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    genede hos bır fınaldı.sadece seray karakterı eskı olan neden gelmedı.
    Bu kadar mı kotu ayrıldı dızıden yazık

Fatıh Aksoya yakısmadı
    Fatih Aksoy? Mia Yapım Banu Akdeniz... Seray'ın nasıl ayrıldığı sayfalarda yer alıyor...

Replere sonsuz teşekkürler

Durum:
    pir
    pir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    4

Aldığı Beğeni: 8

Bahsedilme
    1 Mesaj

ÜZÜLDÜM...

Diziyi yoncanın ölümünden sonra izlemeye başladım.ve çok sevdim.açıkcası bu dizi beni çok güldürürdü ve çokta eğlendirdi.hiç bu kadr kısa zamanda birteğini düşünmemiştim.ama yapımcı yada yönetmen her ne yaptılarsa oyuncularla (bir arkadaşın dediği gibi)yarış haline girdiler.ve onlarla bir türlü anlaşamadılar.

dizi biraz daha devam etseydi öyle sanıyorum başka oyuncularda diziye elveda ederdi

her neyse finalin aceleye getirilmiş olduğu herhalinden belli.ancak tarıkın kaçırılma nedeni sadece " neden yaptım bilmiyorum mu"? kockoca 25 yılın cevabı bu mu

şeniz bunu açıklarken tarıkın öyle güzel bir bakışı (acıklı tabi) varki gözlerimi alamadım

ben aslında bir daha gökhanı ne zaman ve nerde izlerim onu düşünüyorum .acaba yeni bir dizi çeker mi.çeksede o güzel yüzünü bir daha izlesem. çok özleyeceğim kendisini

hoşçakalın

Durum:
    pnshy_bkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bana bi adet Fatih Saraçlı kazandırmış dizi. mükemmel erkek bu çocuktu heralde. karakteri başka biri oynasaydı beni bu kadar bağlamazdı. Teşekkürler Ahmet Kayakesen umarım daha kaliteli projelerde görürüz.

benim için gelmiş geçmiş en iyi çifttir Famir. herşey dozunda herşey olması gerektiği gibiydi. ve Ahmetle Serayın arasında cidden müthiş bi kimya vardı. diziyi hiç izlemeyip bi fotoda görüp bile yakıştırabilirdim. bi çift ancak bu kadar yakışabilir. bide o naif hikayeyle birleşince harika bişi çıktı ortaya. ikisini çift olarak tekrar birarada görmek isterim ama oyuncuların birbirleriyle çalışıcaklarından şüpheliyim. en azından öyle lanse ettiler bize

dizinin en güzel sahnesi Famirin ilk dansıydı. her ne kadar Fatih kötü dans etsede, öyle bi baloda vals yerine 'sevgilim' çalsada sahneyi gölgeleyemedi. kameranın sürekli dönüşü ikisinin etrafı hiç görmüyor sadece karşısındakini görüyomuş gibi bi etki yaratmış. seyircininde etrafla değil çiftle ilgilenmesi için heralde. ve o sahneden kalan en güzel replik 'ben senin gözlerindeki cesareti sevdim'

en çok bu çifti özlerdim galiba, çifti katletmeselerdi. birde burdan Yonca'ya sevgiler

Sayfa 35/35 İlkİlk ... 253132333435

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri