Sayfa 132/132 İlkİlk ... 3282122128129130131132
657 sonuçtan 656 ile 657 arası

Konu: Küçük Hanımefendi - Senaryolar

Durum:
    suzi67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    aachen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    530

Aldığı Beğeni: 214

Bahsedilme
    0 Mesaj

gecelikten makyaj malzemesine makyaj malzemesine bir kadina ne lazimsa

bunlar gören

neriman: Cok anlayislisin,cok incesin ama bunlar sadece 1 gün icin fazla degilmi birde bütün herseyi beyaz almissin

ömer:cok degil hayatim ben sadece alternatif olsun hangisini begenirsen onu giyersin diye him beyaz olmasina gelince

hayatim melekler beyaz olmuyormu? ee sende melek oldugun icin ancaK SANA BEYAZ GIYINMWEK YAKISIR

ve sonra masadakilerden hafif bir atistima yaparlar sonra yine bizimömer sevdigi kadini kucagina alip tekrar yatagin zerine oturtur

sabah olmus bizimkiler birbirlerinin kollari arasinda neriman in basi ömer in gögsünde aslinda ikiside uyanik olmalarina ragmen sekerleme yaparcasina anin tadini cikartiyorlarken

neriman birden ömer den kolunu ceker ve bi hizla onun kollarinin arasindan kurtulup dogruca banyoya kosar

zahten yuyanik olan

ömer:hani dügünümüzden sonra ayri gayri banyo yapmiycaktik

der ve neriman in arkasindan oda banyo ya gider birde ne görsün

neriman klozetin oraya durmus istifra etmektedir bunu gören ömer bir eli ile karisinin alnini tutup diger kolu ilede neriman in beline sarilmistir
    bir taraftanda konusuyordur
    ömer:hayatim ne oldu sana sampanya dokundu dese´m sadece iki yudum busey ictin hadi hastaneye gidelim
    ve sonra neriman in yzünü yikayip tekrar kucagina aldigi gibi yataga yatirmis

yine sormakta ve israr etmektedir

ömer: Hayatim hadi hastaneye gidelim rengin falan soldu hadi bitanem

neriman:özür dilerim senin hayalini yiktigim icin
    ömer:askim birak simdi özürü falan senin sagligin herseyden önewmli

neriman:galiba acliktan midem bulandi

ömer hemen recepion u arayip kahvalti getirmelerini söylemis

aradan cok gecmeden kahvalti ve gazeteler gelmistir

bizimkiler kahvaltisini yaparken ömer neriman sira bir taraftanda ara sira neriman a ekmegine recel falan srp lokmalar halinde verirken

neriman: Ömer lütfen artik verme

ömer: Canim bak artik gelinligin icine giremiyecegim falan diye bir sorun kalmadigi icin normal yesen iyi olucak ben zahten senin tansiyonun falan düsücek diye korkarken kac gündür dogru birey yemedin

kahvalti fasli bitmis bizimkiler caylarini yudumlarken gelen 3 adet gazetenin birisi kenaRDA DURURKEN

digerlerini okumaya baslamislardir

Durum:
    suzi67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    aachen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    530

Aldığı Beğeni: 214

Bahsedilme
    0 Mesaj

ömer:neriman

neriman:ömer

ikiside birbirlerine gazetedeki onlarin hakkinda cikan dügün resimleri ve haberleri gösterirler

1.gazete haberi

YILIN DÜGÜNÜ BAsligi ALTINDAKI DETAYLAR

2: evliligini yapan ömer feritzadenin mutlulugu gözlerinden okunuyordu

ve seni seviyorumlar havada ucusuyordu

2. gazetenin haberi

BÖYLE DÜGÜN GÖRÜLMEDI

ünlü is adamlarindan merhum hilmi umman in kiziyla 2. evliligini yapan ömer feritzade oldukca mutku görünüyordu daha önceki evliliginden 1 cocuk babasi olan ömer feritzade nin kizi ve esi ile karsilkli eglendiler
    ve dügünden sonra kücük bir motele cekilen yeni evliler hala disari cikmadilar

ömer ve neriman gzeteleri birakip 3. gazeteyi aldiklarinda ordaki haberde söyle idi

3. gazetenin haberi

2. evligini yapan ämner feritzade nin esi oldukca zengin bir bayanmis

ömer feritzade acaba esinimi yoksa onun zengginliginemi asik

iste burasi bir muamma ilk esinden ayruildiktan sonra evlenmeyen adam zegin kiza asikmi oldu yoksa onun servetinemi

bunlari okuduktan sonra

ömer:bu gaZETEYI MAHKEMEYE VERICEM der ve ayaga kalkar neriman da ayaga kalkip ömerin önüne durup ve beline sarilarak

neriman:onlar ne yazarlarsa yazsinlar benim umrumdami hem ben senin öyle bir olmadigini biliyorum iyi yazan gazeteler bile umrumda degil ben cocukluk askimla evlendim kim ne dese desin hangi gazete ne yazarsa yazsin ben senin beni sevdigini biliyorum deyip

iki asik cift birbirlerine sarilirlar

söze ilk basliyan

ömer:sen nasil bir kadinsin belki kizman gerekirdi ama sen birak kizmayi n´beni bile sakinlestirdin iyiki seni tanimis ve sevmisim sana asik olmusum neriman seni cxok seviyorum

neriman: Ben seni hep sevdim ve hala cok seviyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri