Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Küçük Hanımefendi - Bölüm Yorumları (9)

Durum:
    Rüzgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    İstanbul
    Konular
    621
    Verdiği Beğeni
    45

Aldığı Beğeni: 69

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Küçük Hanımefendi - Bölüm Yorumları (9)

Bir önceki başlıkta mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için başlık kapatılmıştır.Paylaşımlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Bir önceki başlığa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=122314

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar , resim ve resim çalışmalarını alıntı yapmak yasaktır.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Küçük Hanımefendi Dizi Detay Sayfası :
    http://www.dizifilm.com/dizi/kucuk-hanimefendi-9623.html

Küçük Hanımefendi Fotograf Galerisi :
    http://www.dizifilm.com/fotogaleri/g920-kucuk-hanimefendi.html

Saygılar,
    Rüzgar
    DiziFilm Moderatör
    Konu NATY&FACU tarafından (12-03-13 Saat 16:03 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    aglamakelebek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Hint diyarları / kya hua
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    1 Mesaj

Sabah sabah Ömer Neriman'ın evine gitmiştir.. Daha uyuyan neriman'In odasına dalar..

- Neriman hadi uyan..

- ıııııııhhhh, ömer uykum var.. git başımdan.. ömerrrrrrrr

- hayatımmm

- sen ne zaman geldin.. ne işin var burda..

- benim uykucu sevgilim, kalk çok işimiz var.. bugün kına gecesi yapıcaz, yarın düğün.. bu kadar uynur mu?

- aaa.. doğru ya, ömer biz ne ara bu noktaya geldik.. en son zeynep'le nikah masasındaydın.. yoksa bu bir rüya mı?

- hayır hayatım gerçek, onların hepsini atlattık ve şimdi düğünümüzü yapıyoruz bitanem.. hadi ama kalk hadi.. yoksa dayanamıycam bende yatıcam bilesin..

- tamam tamam kalktım.. ee napıcaz bugün?

- kıyafetlerimizi alacağız, kuaför falan, sonra akşama kına gecesi olacak işte.. ama bunları yaparken bütün gün beraberiz, yalnız bi şey olmadan bunların hiçbirini yapamayız..

- neymiş o...

- tabi ki bana aşk enerjisi vermen lazım.. Öpücüğümü alayım..

- Sadece yanaktan ama Ömerrrrrr...

Benimde çıkmam lazım bir kaç saate bende burad olurum.. Sayfaya ilk gelen burdan devam ettirsin..

Durum:
    suzi67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    aachen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    532

Aldığı Beğeni: 214

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aglamakelebek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah sabah Ömer Neriman'ın evine gitmiştir.. Daha uyuyan neriman'In odasına dalar..

- Neriman hadi uyan..

- ıııııııhhhh, ömer uykum var.. git başımdan.. ömerrrrrrrr

- hayatımmm

- sen ne zaman geldin.. ne işin var burda..

- benim uykucu sevgilim, kalk çok işimiz var.. bugün kına gecesi yapıcaz, yarın düğün.. bu kadar uynur mu?

- aaa.. doğru ya, ömer biz ne ara bu noktaya geldik.. en son zeynep'le nikah masasındaydın.. yoksa bu bir rüya mı?

- hayır hayatım gerçek, onların hepsini atlattık ve şimdi düğünümüzü yapıyoruz bitanem.. hadi ama kalk hadi.. yoksa dayanamıycam bende yatıcam bilesin..

- tamam tamam kalktım.. ee napıcaz bugün?

- kıyafetlerimizi alacağız, kuaför falan, sonra akşama kına gecesi olacak işte.. ama bunları yaparken bütün gün beraberiz, yalnız bi şey olmadan bunların hiçbirini yapamayız..

- neymiş o...

- tabi ki bana aşk enerjisi vermen lazım.. Öpücüğümü alayım..

- Sadece yanaktan ama Ömerrrrrr...

Benimde çıkmam lazım bir kaç saate bende burad olurum.. Sayfaya ilk gelen burdan devam ettirsin..
    Hiiim orasini bi düsünürüz (hemen dudaktan )Fatosun deyimi ile cakal ömer
    ömer sen neaptin

sevdigim ve yarin karim olacak kadini öptüm

ama ömeer

ama neriman

bunu yapmamaliydin

neden

korkuyorum

bendenmi

hayir seni kaybetmekten

korkma sevgilim korkma hayatim korkma aski

haklisin ömeeer hemn dügün hazirliklarina basliyalim artik askimizi bir günah gibi yasamiyalim

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    aachen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    532

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı seval2005 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hay Allah ya rabbim sen aklimi koru....:img-hyste

Sacidecim sen de Cahan kardesimiz kadar acimasiz ciktin ama be güzelim... cik cik cik... ay ama ben kiyamam ki kara oglusuma... ask olsun arkadasim ya..

Herkesin saygi duymasi gereken konular degil mi esasen bu tür hastaliklar veya Allah gecinden versin, ölümler...

Hangimiz sevdigimiz birini kaybetmedik? Kim yasamamistir yahut yasandigina sahit olmamistir? Bilmez miyiz, canin nasil yandigini? En gercegiyle biliriz hem de..

Bunu cok iyi bildigimiz icin isyan ettik, bu tür konulara bizim dizimizde girilmesin diye... TV-dizilerine malzeme olacak konular degil cünkü bunlar! Hele ki, bir ask masali diye tanitilan bir TV-dizisinde ne isi vardi ölümün veya tümörün... Zaten carpik iliskilerle trajedinin dibine vurulmus bir noktada, bu secmesacmasahte evlilik hazirligi cok mu inandirici oldu?

Bugün bu senaryo bizi o hale getirdi ki, icimizde kendi acimizla, baskalari söz konusu oldugunda en saygi duydugumuz duygularla simdi alay edenler de biz olduk....

Bu icinde ASK´tan baska her seyin fazlasiyla oldugu dizi bir an önce bitse de, bozulan kimyamiz düzelse, yeniden kendimize gelsek...

40. bölüm bir an önce bitse de, bas bas bagirip icimizi bosaltsak...
    herkese günaydin

sevalcim önce su senin kara oglusuna kiyamamani anlamaya calisiyorum neyse nede olsa ana yüregi

ama su varki ömer 38. bölümün sonunda benim icin zahten öldü aynen daha önceki dizisi yd deki gibi orda da sonunda ferhunde kazanmisti necla ne kadar kötü olursa olsun o ferhunde nin nasil biri olupta ona gittigi zamanda benim icin ölmüstü

simdi de böyle neyaptigini bilmez suursuzca hareket ettigi icin benim icin öldü 38. bölümde zagten hastaneye yatirmistim 39. bölüm icinde biliyorsun yazdim zahten

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    aachen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    532

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aglamakelebek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seval abla kendimi nasıl tuttuğum bilsen, söz verdik diye.. 40. bölüm sonrasını iple çekiyorum.. Benim gibi eminim sizde tutmuşsunuzdur.. son derece HAKLI TEPKİ..

Çok işimiz var o zaman, kına gecesi var, hemen organizasyonu yapıyorum kına konusunda uzman Sacide abla kınaları alsın, Çerezleri Dilek alsın.. Müzik işini dilek yapsın.. Kıyafetleri ilknur seçsin.. Yemek işini cahan ve masal yapsın, anladığım kadarıyla onlar maharetli bu konuda.. Ben davetiye, süsleme işiyle alakadar olayım.. Fatoş gitsin Neriman'a akıl versin, Sende oğluşuna artık bi zahmet.. Hadi acele edin.. yetişmiycek ki.. Daha düğün hazırlığı var.. nerde yapsak acaba düğünü.. daha üstümüz başımız, ne giycem ben.. hay aksi alışverişe mi çıksak.. Off iki ayağım bir pabuca girdi.. iyi mi..
    Kelebekcim sen hic merak etme bende daha ne kinalar var ayruca benim nacizhane bir fikrim var benim restorantimda dügünde yapiliyor kina geceside oluyor bütün ucak biletleri benden olsun sevalle dolunay 37 ye bilet göndermek gerekiyorsa onlarada aynen

hem üstelik kina dügün derken hep bir arada oluruz benim böylelikle sizi evimde de misafir etmis olurum merak etmeyin evim genistizr feritfadeler in köskü kadar büyük olmasada hepimize yeticek kadar genis yanliz bizim evde sadece bir yardimci var ööle feritzadeler gibi 3 ,5 tane degil kararinizi bekliyorum

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri