Sayfa 22/25 İlkİlk ... 121819202122232425 SonSon
123 sonuçtan 106 ile 110 arası

Konu: Küçük Kadınlar - Bölüm Özetleri

 1. #106
  Durum:
  Çevrimdışı
  1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  07.09.2006
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  13,895
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  10

  Aldığı Beğeni: 29

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  BİLGE’YE İLK ULAŞAN MEMED’TİR, OZAN VE ALİ BİLGE’Yİ TUZAĞA DÜŞEREN KERİM’İN PEŞİNDEDİR.YELİZ İSE ARMİ’DEN İNTİKAM ALMAK İÇİN İSTEDİĞİ FIRSATI SONUNDA YAKALAR.

  Gözde’yi konuşturan Memed babasından yardım ister ve Bilge’yi kurtarmak üzere harekete geçer. Kerim ise baygın olan Bilge’ den bir yandan faydalanmaya çalışır diğer yandan da onu videoya ya alır. Önce Ozan’a direnen Armi sonunda yelkenleri suya indirir ancak Bilge’nin okul müdüründen gelen telefon barışmalarının keyfini gölgeler. Okul yönetimi ve Armi her yerde Bilge’yi ararlar. Bilge’ye il ulaşan Memed olur.Armi ve Ozan, Memed’den gelen telefonla apar topar hastaneye koşarlar. Asiye’nin gelişi ile Eylül’ün sinirleri iyice gerilir. Her fırsatta Eylül’e laf sokan Asiye bir de oğlu ve gelinin hala gerdeğe girmediğini öğrenince yeniden saldırıya geçer üstelik bu yeni bilgi ile taktik de değiştirir. Piyano sayesinde okula her geçen gün daha da ısınan Cansu unutmaya çalıştığı geşmişinden eski bir arkadaşına rastlar.Armi’den intikam almak için bekleyen Yeliz sonunda istediği fırastı yakalar. İçkili ve kendinde olmayan Ozan’ın evine gizli bir ziyaret yapar.

 2. #107
  Durum:
  Çevrimdışı
  1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  07.09.2006
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  13,895
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  10

  Aldığı Beğeni: 29

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  104. bölüm özeti


  Feci şekilde sarhoş olan Ozan, sabah yanında Yeliz ile uyanınca şok geçirir. Olanlara bir anlam vermez geceye ait de hiç bir şey hatırlamamaktadır. Yeliz kendine göre hikâyeyi Ozan’a anlatır. Ozan duyduklarına inanamaz ve her şeyi Armi’ye itiraf etmek üzere harekete geçer. Armi ise Cansu’nun sokaktan arkadaşı Gizem’in aldığı yüzüklerini arar ve bir türlü bulamaz, küçük kız ise sırra kadem basmıştır. Bu durumu gören Cansu hemen Gizem’in peşine düşer. Okulda ise Gökhan, Bilge’yi rahat bırakmaz, verdiği sözü tutmasını söyler. Genç kız kabul etmeyince de sınavda kopya vermesi için onu Memed’i dövdürmekle tehdit eder. Asiye ise Eylül ile Ali’yi ayırmak için hiç bir fırsatı kaçırmaz sürekli ortamı gererek insanları birbirine kışkırtmaya devam eder. Yeni hedefi de Eylül’ün yetimhaneden evlerine sığınan arkadaşıdır. Bilge’ye yaptıklarından sonra hapishaneyi boylayan Hakan da yattığı yerde boş durmaz. Bilge’den intikam almak için peşine belalı arkadaşlarını takar. Adamlar Bilge’den hesap sormak üzere harekete geçerler.

 3. #108
  Durum:
  Çevrimdışı
  mak res - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  19.09.2007
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  83,205
  Konular
  20905
  Verdiği Beğeni
  792

  Aldığı Beğeni: 447

  Bahsedilme
  13 Mesaj

  Standart

  105. Bölüm


  CEYHUN İLE KONUŞAN ARMİ YELİZ'İN PLANINI ÖĞRENİR...

  EVDE PATLAK VEREN BÜYÜK KRİZ SONRASI YELİZ EVİ TERK EDER.KAFASINDAKİ YELİZ'DEN KURTULMANIN ATRIK TEK BİR YOLU KALMIŞTIR.

  Gaye Ozan'ın Yeliz ile birlikte olduğunu anlamıştır. Bunalıma giren Ozan, Gaye'ye her şeyi inkar etse bile kendi vicdanından kurtulmaz. Armi ise hiç beklenmedik bir zamanda Ceyhun'dan telefon alır ve istemeyerek de olsa onunla görüşmeye hastaneye gider. Armi'nin hayatını mahvetmek üzere olan Yeliz, Gaye ile ilginç bir konuşma yapar, Eski kocasını hala seven genç kadın aldığı teklif karşısında ikilemde kalır. Ali de Bilge'ye tuzak kuran uyuşturucu çetesinin tehditi altındadır. Memed okuldan aldığı bilgileri Bilge'ye ulaştırır ama Tarık intikam için harekete geçmiştir. Kaynana Asiye'yi doktora götüren Eylül'ün kabusları uykusunda da devam etmektedir.Geçmişine dair izler hatırlayan Eylül bu gerçekle yüzleşmeye henüz hazır değildir. Önemli hiç bir bulguya rastlanmaya Asiye yine boş durmaz ve Eylül'ün sabrını fena taşırır. Öğrendikleri karşısında şok geçiren Armi ile Yeliz fena tartışır. Yeliz evden gider ancak kafasında yarattığı 2. kişilik onu her yerde takip etmektedir. Ondan kurtulmanın bir tek yolu vardır. Yeliz bu kabusa son vermek için bir karar alır. Ondan haber alamayan kız kardeşleri ise merak içinde her yerde Yeliz'i aramaktadır.

 4. #109
  Durum:
  Çevrimdışı
  1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  07.09.2006
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  13,895
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  10

  Aldığı Beğeni: 29

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart 106.bölüm

  ARMİ, OZAN İLE EVLENMEYİ ERTELEMEKTEN VAZGEÇER...
  NİKAH İÇİN TÜM HAZIRLIKLAR BAŞLAR.
  ANCAK HASTANEYE TEKRAR YATAN YELİZ’İN ABLASI ARMİ İÇİN SON BİR SÜPRİZİ VARDIR.
  Tekrar hastaneye yatan Yeliz, tedavi olmaya kararlıdır ancak kafasında yarattığı ikinci bir kişilikten kurtulması hiç de kolay değildir. Kötü Yeliz yerde karşısına çıkmakta onu Armi’ye karşı kışkırtmaktadır. Kardeşlerinin isteği üzerine Armi, Ozan ile evlenmeyi ertelemekten vazgeçer. Nikah için hazırlıklar başlar ama Ozan’nın vicdanı hiç de rahat değildir. Gözde ise Bilge’yi yine rahat bırakmaz kendini kurtarmak için ondan yine başına bela olabilecek bir iyilik ister. Okulda güveni yerine gelen Cansu sınıf atlayabilmek için var gücü ile çalışır ancak Yeliz’in hastaneye yattığından hala habersizdir. Gamze’nin kocası ise eve gelerek kızını almak ister, bahçede olay çıkarır. Çıkan arbede de Asiye düşer öenmli bir şey olmamasına rağmen bunu hemen Eylül’ün alehinde kullanır. Eylül ise sürekli gördüğü kabuslarının üzerine gitmeye karar verir. Yeliz’in gelinlik giyen ablasına bir düğün hediyesi vardır.

 5. #110
  Durum:
  Çevrimdışı
  1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  07.09.2006
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  13,895
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  10

  Aldığı Beğeni: 29

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  107. BÖLÜM  SES KAYDINI DİNLEYEN ARMİ’NİN BÜTÜN HAYALLERİ YIKILIR. HERKES GELİNLİĞİ İLE NİKAH SONRASI ORTALIKTAN BİRDEN KAYBOLAN ARMİ’NİN PEŞİNE DÜŞER.

  Nikah sonrası büyük bir karışıklık yaşanır. Herkes gelinliği ile ortadan kaybolan Armi’yi aramaktadır. Duydukları karşısında yıkılan Armi çareyi kaçmakta bulunur. Nereye gideceğini bilmeden sokaklarda dolaşan Armi tam anlamıyla yıkılmıştır. Olanları öğrenen Ali ve Eylül'ün Ozan’a tepkisi ise büyük olur. Cansu da Berkay da yaşananlara bir türlü anlam veremezler. Hastanede yatan Yeliz dışında herkes şoktadır. O da yaptığına çoktan pişman olmuştur ama her şey için artık çok geçtir. Eylül geçmişindeki taciz olayının üzerine gitmeye kararlıdır. Şüphelendiği kişilerin ev adreslerini alıp tek tek kontrol etmeye başlar. Cansu’nun piyano resitali yaklaşmaktadır. Armi’nin gelip gelmeyeceği ise belli değildir. Üstelik ondan gelen son haber de sanki veda havası taşımaktadır. Eylül ise Armi’nin eninde sonunda gösteriye geleceğinden emindir. Kontrolünü kaybeden ve kendini içkiye veren Ozan tarafından reddedilen Baran ise son kozunu oynar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Küçük Ağa - Bölüm Özetleri
  By NATY&FACU in forum Küçük Ağa
  Cevaplar: 49
  Son Mesaj: 13-03-15, 17:35
 2. Küçük Hanımefendi - Bölüm Özetleri
  By mavimavis in forum Küçük Hanımefendi
  Cevaplar: 32
  Son Mesaj: 26-02-12, 21:34
 3. Küçük Sırlar - Bölüm Özetleri
  By BERNA in forum Küçük Sırlar
  Cevaplar: 55
  Son Mesaj: 30-08-11, 17:28
 4. Küçük Kadınlar - Bölüm Resimleri
  By sugary in forum Küçük Kadınlar
  Cevaplar: 76
  Son Mesaj: 20-04-10, 22:42
 5. Küçük Kadınlar - Bölüm Resimleri (1)
  By fairy_dreams in forum Küçük Kadınlar
  Cevaplar: 312
  Son Mesaj: 25-03-09, 22:10

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.