Sayfa 1/193 123451151101 ... SonSon
965 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Küçük Kadınlar - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    aslanselda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    574

Aldığı Beğeni: 634

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Küçük Kadınlar - Bölüm Yorumları (5)

ya arkadaşlar yazmış olmak için mi yazıyorsunuz anlamıyorum, önce bir okuyun, hala programdan bahseden var,

YOK ALİ & ARMİ YOK ONLAR KARDEŞ GİBİLER SORMAYIN ARTIK LÜTFEN RİCA EDİYORUMMMMMMMMMMMMM

ALİ'ye gelince evet bende akşam sinir oldum, çokta hoşlanmıyorum kendisinden ama arkadaşlar onun yerine koyun kendinizi

çok samimi olduğunuz bir arkadaşınız ve üstelik aşık olduğunuz kızın kız kardeşi ise ve aşklarıyla, çapkınlıklarıyla meşhur bir çocuk varsa söz konusu olan, bu kişi aman yaz eğlencesi, boşa mı geçirelim zamanı diye hatta kendi ağzıyla söylüyorsa bizde olsak ali'nin yaptığını yapardık, haksızlık etmeyelim, o armi'ye değer veriyor ve amacı sadece uyarmak

zaten böylesi daha iyi oldu, öğrenmese armi ile utku iyice yakınlaşacaktı sonra pat ümitlenmişken iyice kız geliverecekti ama şimdi öğrenmiş oldu, bundan sonra da utku o kızla yollarını ayırıp armi ile olmanın yollarını arayacak

zaten bir yorum yapılmıştı buraya, utku sevgilisiyle konuşup eskisi gibi hissetmediğini söylüyor diye, bu önümüzdeki hafta belki olacak,

ayrıca canlı canlı da da söylendi "armi tam aşık olduğunu anladığı anda başka sevgilisi olduğunu öğrendiği için yıkılmıştır ama ilerleyen bölümlerde büyük bir sürpriz sizi bekliyor olacak" denildi.

Ve hala şüphesi olan var mı UTKU'nun AŞKINDAN inanamıyorum sizlere !!!

UTKU'nun duyguları net artık nerdeyse, hani gönül eğlendirse, dalga geçse sonra kavrasa anlardım ama hala net mi ne hissediyor diye yazmanız garip değil mi

kim gizli gizli onların evini kurtarmak için çaba gösterirdi, kim gidip bir kızı aniden öper ve bunun için utanç duyardı, hemde utku gibi biri için, kim gider onun için garsonluk yapardı, neolur bir şans ver diye yalvarırdı, kim gizli gizli pencerelerden, balkonlardan gözlerdi,

armi'ye demedi mi eskiden gittiği bir yer varmış, sahil mi ne...bilmiyorum ama hiç gitmek istemiyorum, burası güzel dedi, sizce niye gitmiyor........

herşey açık değil mi??

UTKU FENA HALDE AŞIK, Armi onun kadar değil henüz aslında ama olma yolunda.
    Yeryüzünde gelmiş geçmiş tek MUSTAFA !
    Yoluna BinCan feda ATA'm!!!
    Korkma BuVatanı hainlere Yem etmeyeceğiz.

Durum:
    szg_sezgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Özgürlük Nehri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Dimplex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklıysa yıkar geçer valla..:kahve
    O türden bi kız.
    Belkide Utku'ya bi tekmede o atar :img-hyste
    (Allah korusun ) :icon_sorr
    Atar mı atar:img-hyste:img-hyste
    Barışmalarını merak ediyorum.nasıl olucak acaba

Durum:
    Dimplex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İst // 11 Fen A :)
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı szg_sezgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atar mı atar:img-hyste:img-hyste
    Barışmalarını merak ediyorum.nasıl olucak acaba
    Belki bi daha öper ama Armi bu sefer karşılık verir :img-in_lo

Durum:
    szg_sezgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Özgürlük Nehri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Dimplex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki bi daha öper ama Armi bu sefer karşılık verir :img-in_lo
    Olabilir.. Ama önce 6.bölümün başını biraz izlememiz lazım.çünkü Armi öğrendi ve napıcak.Utku ile ayni yerde çalışıyorlar zaten. Bir tokat daha atmaz inşallah:img-in_lo

Durum:
    *PoFuduK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aslanselda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar yazmış olmak için mi yazıyorsunuz anlamıyorum, önce bir okuyun, hala programdan bahseden var,

YOK ALİ & ARMİ YOK ONLAR KARDEŞ GİBİLER SORMAYIN ARTIK LÜTFEN RİCA EDİYORUMMMMMMMMMMMMM

ALİ'ye gelince evet bende akşam sinir oldum, çokta hoşlanmıyorum kendisinden ama arkadaşlar onun yerine koyun kendinizi

çok samimi olduğunuz bir arkadaşınız ve üstelik aşık olduğunuz kızın kız kardeşi ise ve aşklarıyla, çapkınlıklarıyla meşhur bir çocuk varsa söz konusu olan, bu kişi aman yaz eğlencesi, boşa mı geçirelim zamanı diye hatta kendi ağzıyla söylüyorsa bizde olsak ali'nin yaptığını yapardık, haksızlık etmeyelim, o armi'ye değer veriyor ve amacı sadece uyarmak

zaten böylesi daha iyi oldu, öğrenmese armi ile utku iyice yakınlaşacaktı sonra pat ümitlenmişken iyice kız geliverecekti ama şimdi öğrenmiş oldu, bundan sonra da utku o kızla yollarını ayırıp armi ile olmanın yollarını arayacak

zaten bir yorum yapılmıştı buraya, utku sevgilisiyle konuşup eskisi gibi hissetmediğini söylüyor diye, bu önümüzdeki hafta belki olacak,

ayrıca canlı canlı da da söylendi "armi tam aşık olduğunu anladığı anda başka sevgilisi olduğunu öğrendiği için yıkılmıştır ama ilerleyen bölümlerde büyük bir sürpriz sizi bekliyor olacak" denildi.

Ve hala şüphesi olan var mı UTKU'nun AŞKINDAN inanamıyorum sizlere !!!

UTKU'nun duyguları net artık nerdeyse, hani gönül eğlendirse, dalga geçse sonra kavrasa anlardım ama hala net mi ne hissediyor diye yazmanız garip değil mi

kim gizli gizli onların evini kurtarmak için çaba gösterirdi, kim gidip bir kızı aniden öper ve bunun için utanç duyardı, hemde utku gibi biri için, kim gider onun için garsonluk yapardı, neolur bir şans ver diye yalvarırdı, kim gizli gizli pencerelerden, balkonlardan gözlerdi,

armi'ye demedi mi eskiden gittiği bir yer varmış, sahil mi ne...bilmiyorum ama hiç gitmek istemiyorum, burası güzel dedi, sizce niye gitmiyor........

herşey açık değil mi??

UTKU FENA HALDE AŞIK, Armi onun kadar değil henüz aslında ama olma yolunda.
    Kendini ali yerine değilde bence biraz armi yerine koy :img-wink:
    Kız tam hoşlanıyoken ali gelip pat diye bunları söylüyo.
    Nasıl üzüldüğünü görmedin sanırım !?
    Biraz daha sakin söyleyemez miydi ? Eğer onu korumak istiyosa bu işi onu kırmadan yapsın.
    Sakin bi dille utkuyu anlatsın.
    (ne kadar tanıyosa artık :icon_whis)
    Ayrıca burda ortaya bişey atıldı bizde bunun üstüne eleştiri yaptık..
    Kimseye sorucak dğeilim kusura bakma ama :img-wink:

Sayfa 1/193 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri