Alıntı amator_yazar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hay allah ne yazsam şaşırdım en baştan bi toparlayayım olumlular ve olumsuzlar diye

Olumlu gelişmeler:
+Timuçin ile Elif..Allah'ım ne kadar şeker bir çift olucaklarını bir kez daha gösterdiler..:img-in_loTimu'm benim..Nasıl da düşünür Elif'ini ..kendi sevmediği halde adaçayı yaptı getirdi:img-hysteama elma soyuşuna bittim:img-in_lo
+Bilge..Gerçekten harika bi yetenek ekranın içine giricektim izlerken..VTR'De çok güzel özetlemişler herşeyi bizde şöyle bir geçmişe döndük
+Bana göre + ama bazılarımıza göre - bi olay..Elifin işten çıkması..ben sevindim çünkü ya çalışmayıp Timu'yla dahaçok vakit geçirecek;ya da Timu'nun işyerine giricek ve bizde onları daha çok görücezz:happy0064
+Yeliz..ahh.. Yeliz azadaha yakacaktı kendisini son anda iyiki yaralıymış dedim içimden..Yinede çıktı ve toparlanmaya çalışıyor..Bu iyi bişey..
+Simgeyi melek görmek ne kaa güzel =)
Olumsuz gelişmeler

say say bitmez ama..

-Cansu'nun Yatağını yakması..Oy cansu OYY yedin beni:img-cray:Gerçi senin bi suçun yok ama yinede yedin beni :icon_sorr
-Cengiz'in hapise girmemesi delil yetersizliğiymiş..pehh..Ama hulusi bey çok güzel bir cevap verdii:
"Adalet topaldır,ama nereye gitmesi gerekiyorsa oraya eninde sonunda gider":good:

söze gerek yok bence...
-Armi'yle Elif'in arası fena bozuldu..Nasıl toparlıcaklar bilmiyorum..O ebru bişeyler acıcak başlarına demiştim..Ama armyiede kızıyorum öyle arkadaş mı olur:icon_whisbırak boşver ne hali varsa görsünUtkunun fikirleride ne kadar avrupayi öyle istediği kararları verebilrimişmiş :img-hyste
-Bu müdüre de gıcık oldum gıccıık:kahveYelizi sınıfta bırakıcakmışmış bende o anda izlerken şunu söyledim
"amaaan bırakırsa bıraksın kapı gibi timuti var yazdırır özel okula anlaşır müdürle bitti gitti...oda dertmi?:icon_whis

neyse...

kıssadan hisse

Timuti&elifciler adına harikaydı bu bölüm bence ama henüz biz istediğimizi alamadık o ayrı mesele =) isteiğimiz imzada saklı:img-hyste
resmen baynimi okumuşsun canım
harika özetlemişsin bütün bölümü
ellerine sağlık sana tamamen katılıyorum artık tek isteğim elifin timuçine aşık olması çünkü tşmuçin çok çok çok iyi birisi.