Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Küçük Sırlar - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    _maria_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Küçük Sırlar - Bölüm Yorumları (2)

Arkadaslar cast kesinlesmis, yok Arda Kural olsaymis, yok Cenk olsaymis, yok Selim olsaymis...neyin tartismasini yapiyosunuz?
    Bundan sonra oyunculari degistirmezler.

Tamam Kadir Dogulu'yu bende sevmiyorum ama ne yapabilirim ki kesinlesmis artik Ali karakterini (GG'ye göre Nate karakterini) onun oynayacagi. Kadir Dogulu'nun benim bildigim kadariyla bugüne kadar hic oyunculuk deneyimi yok. Onu ne bir dizide, ne de bir filmde görmüslügüm var. (magazin programlarinda cok gördüm o ayri konu tabiki :img-hyste)
    Ama buna ragmen önyargili olmak istemiyorum ben acikcasi cünkü bugüne kadar cogu oyunculuk deneyimi olmayan isimler (buna Selim Gülgören dahil (!)) oynadiklari ilk dizilerinde ne kadar iddiali olduklarini kanitladir. Dört dörtlük degillerdi belki ama kendilerini gelistirdiler...

Kadir Dogulu da umarim hayal kirikligi yaratmaz.
    Bu yüzden simdiden önyargili konusup da pisman olmak istemiyorum acikcasi.:icon_whis

Durum:
    lolipops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı BARBİEBABY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bencede tatlı lise kızı imajıyla önümüze çıksaydı keşke şimdi çekici olmak öyle olay birşey değildir ki bu kız bunu hiç yapamıyor acemi cadıda tatlı kızı oynadı tamam ona birşey demiyorum yakışmıştı ama farkederseniz o dizide acayip bakışları vardı yani bazen kendini çekici hissetmek için sanki acayip bakışlar yapıyordu ki bu o kızı dahada itici gösteriyordu.bence resmi çeken hata yapmış eline bir kırmıcı ruj veripte gözlerinle çekici bayık bir bakış yap dersen olacağı bundan başka birşey değildir...
    hıc te oyle bırsey yapmıyordu:kahvebakısıda süper..orda sevımlı tatlı bır kızı oynuyordu..hep onu oynayacak halı yok ççmerve oyuncu bırı..degısık rollerde oynamak onun en dogal hakkı..kendını tekrar etmıyor ne guzel:img-in_lo..o zaman sınemı ızleyın hep aynı rolü oynuyor sonucta..
    beren saatten bıhter olmaz dendı cok masum tatlı falanmıs dıye sımdı ınsanlar ayılıp bayılıyor...merve bu işi kıvırcanı jenerıktekı bakısıylada verdı bana:good:..ayrıca kadır yenı bır oyuncu ona sans verılmesı gerektıgını dusunuyorum

Durum:
    BehlülNihal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bence Merveden olur niye olmasın ki
    Ayrıca gayette seksi durmuş bence
    Bu kişiden kişiye değişir
    Ama kadir konusunda acayip bir ön yargım var silemicem sanırım :S

Durum:
    BARBİEBABY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Berlin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Post **************

Alıntı _maria_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar cast kesinlesmis, yok Arda Kural olsaymis, yok Cenk olsaymis, yok Selim olsaymis...neyin tartismasini yapiyosunuz?
    Bundan sonra oyunculari degistirmezler.

Tamam Kadir Dogulu'yu bende sevmiyorum ama ne yapabilirim ki kesinlesmis artik Ali karakterini (GG'ye göre Nate karakterini) onun oynayacagi. Kadir Dogulu'nun benim bildigim kadariyla bugüne kadar hic oyunculuk deneyimi yok. Onu ne bir dizide, ne de bir filmde görmüslügüm var. (magazin programlarinda cok gördüm o ayri konu tabiki :img-hyste)
    Ama buna ragmen önyargili olmak istemiyorum ben acikcasi cünkü bugüne kadar cogu oyunculuk deneyimi olmayan isimler (buna Selim Gülgören dahil (!)) oynadiklari ilk dizilerinde ne kadar iddiali olduklarini kanitladir. Dört dörtlük degillerdi belki ama kendilerini gelistirdiler...

Kadir Dogulu da umarim hayal kirikligi yaratmaz.
    Bu yüzden simdiden önyargili konusup da pisman olmak istemiyorum acikcasi.:icon_whis
    yok cnm bizde biliyoruz cast ın kesinleştiğini biz diyoruz ki diğer bölümlerde oyuncu gerekirse bence bu arda kural olmalı diyoruz ki bence en doğru karar bu olurdu çok yakışır böyle lise uyarlama bir diziye ki lise defterindede bence iyi bir iş çıkardı ....

Durum:
    BARBİEBABY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Berlin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Post **************

Alıntı BehlülNihal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Merveden olur niye olmasın ki
    Ayrıca gayette seksi durmuş bence
    Bu kişiden kişiye değişir
    Ama kadir konusunda acayip bir ön yargım var silemicem sanırım :S
    ya sen dert etme bence canım o adam magazin programlarında gayet iyi oynuyodu izlediğim kadarıyla:img-hystetabikide hande yenerin yanında durup onu ikidebirde kameralar karşısında taciz etmeye çalışması yani bu adam potansiyel bir sapık :img-hysteki gg nin Türkçe uyarlanmasında kadirden iyi olamaz buna bakarsak :img-hyste

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri