Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Küçük Sırlar - Bölüm Yorumları (21)

Durum:
    ceren_burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Şuan uzun bir yorum yazamıcam.
    ama bölüm bekledigim gibi değildi.
    begendigim sahneler oldu tabiyki.
    CeylaAli barışması sarılması çok güzzeldi.
    Meriçin sahnelerinden büyük zevk aldım.acıyı çok güzel hissetirdi çok güzeldi bagırışları ağlamaları.ama çok mabeynci izledik.yine senaristler yapıcaklarını yaptılar.aama son sahne mükemmeldi.çetin resmen yeniden başlayalım dedi:img-in_locemaysegül sahneside güzeldi seni kullandım demesi hele.çok dokunaklıydı.ve son sahne aysegülün birden çetinin boynuna atlaması:img-in_lo aysegül dedigim gibi oldu.çet bir süre peşinden koşucak belli oldu.:img-in_lo
    ]

Durum:
    deniz1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    az.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Su'yun ağlamalarını fazla göstermemeleri çok iyi olmuş. Meriç, bu bölüm gerçekten şahaneydi. Demir Meriç konuşmasında benim gibi bir duygusuzun bile gözleri oldu yani. Yaşadıklarları çok zor bir durum. Meriç'i isyanında da çok haklı buldum. O yaşta bir kız annesini bu şekilde kaybediyorsa böyle tepkiler vermesi çok doğal.

Bu bölüm bütün alkışlar Ecem Uzun'a :happy0064 Acısını ekran karşısında bana çok iyi hissettirdiği için.

Bu arada yeni başlık hayırlı olsun :happy0064

Durum:
    KaNoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ÇağlarE & EnginA
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 74

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bölümü çetinin arabadaki çırpınışlarıyla açıyorumm:icon_sorracayip etkilendim..böyle gözlerinin doluşu,ağlayışı,ellerinin titremesi,:img-cray:her şey o kadar gerçekti ki..o sırada bizim 14.bölüm sahnemiz...
    ayşegül seni istemiyorum..ve çetinin ayşegülün ellerini bırakışı..ve sonrasın da çetinin bugünkü pişmanlığı..üzücüydü ama çet hepsini haketti..o kızın ellerini bırakmanın pişmanlığını yaşadı,yaşıyor,yaşayacak..ben orada öpüşmeyi gösterirler diye beklemiştim.ama bekleyişim boşa çıktı..olsun ben o sahneyi gösterip çetinin pişmanlıklarını an be an bize yansıtmalarını çok beğendim

ayşegülün hastahaneden çıkşı,çetinin tebessümleri,hediyeler,
    çet:ayşegüle hediye
    memo:ayşegüle hediye:img-hysteyalnız memocum bizim odun çetin kendisinin de dediği gibi ancak buzdolabına falan girer..çet gördüğümüz gibi ne ayşegülün ayakkabı numarasını unutmuş,ne kapak sözlerini..

ayşegül:ve birdaha kapıyı çal..etrafım da olma.:icon_whis
    çet aynen bu şekil
    ayşegülü olmadan duramıyor,yalnız aferin söz dinliyor.kapıyı çalarak:img-haha:

su ve mabeynci dramına fazla girmeyeceğim.kendileri fazlasıyla bölümü bölüm ortalarını katlettiler saolsunlar:img-beee:

ve geldim..o son ama can alıcı sahneye..:img-in_lo
    nasıl sarıldı ayşegül çete..çet nasıl o anda duruldu.mutlu oldu..ayşegül nasıl içini döktü,,:img-cray:ve ben bu çifte bir kez daha nasıl aşık oldum:img-in_lo

ayşegül:bir ömür yetecek hezeyan yaşadım.olmadı,olduramadım..ama bitti,bitti...ahhh ayşegülcüm bitti demekle bitseydi.

çet::865323sana sevdanın ızdıraplı yolları,bizlere beklemek kaldı..göreyim seni çet..ayşegülü sadece sen iyileştirebilirsin:img-in_lo
    Yaşadıkları yaşayamadıklarından daha çok koyar insana

Yağız Egemen 💔

Durum:
    GÜL GÜZELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

offff ne diyeceğimi bilemiyorum sadece yorumlarınızı okuyorum sanırım bir çogunuzda aynı düşünüyo benim gibi ( yaa hani çetinin kendini sorgulaması hani nerde..Bu çocuk ayşeye aşık beş yıldır ama bunu hep içine attı belki unuttugunu sandı ama şimdi aşkına yenik düştü ee peki hani nerde bocamaları nerde noluyosun çet diye kendini sorgulaması ne bu böyle damdan düşer gibi bi ayşegüle sana aşıgım demedigi kaldı son bölümde böylemi olucaktı yani daha ayşegülün peşinde koşmaya bile başlamadan biz birbirimize ayidiz moduna geçti adam öff yani..Ama ayşegülü sevdim duyguları çok karışık napıcagını nasıl davranacagını bilemiyo korkuyo üzülüyo vicdan azabı çekiyo ayşegül süperdi degişimide öyle olgunlaşmış bakalım ne kadar sürücek bu inş hep sürer biraz cadı ama birazda olgun bi ayşegül görmek istiyorum artık inş görürüz:) Bu arada cem aslan kaçtıgına göre yeni sezonumuz var demektir tabi bu sezonun sonuna kadar dönerse yada cem aslanıda bu şekilde onuda diziden çıkarırlarsa bilemicem..

Durum:
    yamisis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hayır anlamıyorum ki zaten neden bu senaristler illa her bölüm bir gerizekalılık göstermek zorunda?

Yani o bölümün başında beni nasıl deli ettiler Nasıl deli ettiler anlatamam.
    Hayır madem o öpüşmeyi göstermeyeceksin ne diye o 14.bölümdeki sahneyi hatırlatıyorsun çetine? Ne diye karşmııza aniden o sahneyi çıkArıyosun?Öyle heveslendim ki o sahneyi görünce birden karşımda. Zannettim ki öpüşme anını hatırlaaycak çetin.Ama yooook yine kesilmiş saheyi gösterdiler. E be gerizekalılar madem öyle hatırlatmayın biz de koltuğumuzda sinir krizi geçirmeyelim.

Zaten bölümün bir başı bir de sonu var benim için.
    Genel itibariyle bölümü beğenmedim.
    Çünkü başı ve sonu arasında baygınlık geçirmişim hatırlamıyorum o sahneleri.
    Bir su .bir demir.bir meriç..bir fikriye..bir cemaslan....Sonra tekrar su..fikriye...yine cemaslan.demir meriç. yine su....
    Bileklerimi kesecektim bir ara yetişin adam öldüyolar diye bağıracaktım .:img-hyste:img-hyste

Bize yapılır mı bu eziyet yani? Fenalık geçirdim zeka gerilemesi yaşadım o sahnelerde sinirden başım ağrı girdi.

Dediğim gibi başını ve sonunu beğendim.
    Ortası beş para etmezdi.

Çetinin baştaki kendinden geçiş sahnesi ve kötü olup arabayı durdurması çok çok çok güzeldi. Gerçkten iyi ağlıyor burak.Ve bu arada farketim de zaten dizide tek ağlayabilen erkek burakmış.Ne kadir ağlayabiliyor ne de birkan.Meğer ben boşuna günahını almışım demirin. Sorun demirde değil birkandaymış .Çocuk anasına bile ağlayamadı.

Ceyla heves sahneleri güzeldi,EĞLENCELİYDİ.

aYŞEGÜLÜN EVE GELİŞ SAHNESİ GÜZELDİ çetinin o heyecanı aldığı hediyeler ayşegüle yaptığı hazırlık beni benden aldı.:img-in_lo Zaten bir de bu asahnede gülümsedim.Ay yok unutmuşum bir de alinin kaldı sekiz canı lafına çok gülmüştüm.

Bu arada ali demişken şimdi ben anlamadım arzunun hastaneye kamp kurmasının sebebi ceyla ile aliyi tek bırakmamakmıymış bir deyiverin bana? Öyle hissettirdiler bana sanki. Arzu eve gitmemekte ısrar edince bir de aliyi yalnız bırakmamak isteyince öyle düşnüdüm ne yapayım.

Ah ah ah madem birini öldürüyorsunuz adam gibi öldürün de mi?Öyle ölüm haberi verme mi olur? Girer giremz başınız sağolsun dedikten sonra isim mi söylenir?Aile zaten rezil halde. Zaten tüm aile bireyleri facianın eşğinde . girer girmez başınınz sağoslnu denir mi?önce bir oalyı anlat.Böyle böyle oldu de.kaza geçirmşler şebnem hanım ile emre bey de.Başınız sağolsun diye e kapanışı yap.Ama nerdeeeeee..Bir ölüm sahnesini bile düzgün yapamamışlar.
    Ayrıca nedense o acıyı yansıtamadılar bana.Yani tamam al pacio ve robert de niro oyunculukları beklemedim ama ölüm acasını bir meriçte bir de fikoda gördüm ben. Su ile demir sanki komşularına ağlıyorlardı.

Hele o zaman atlaması yapılrıken daha güzel sahneler çekilebilirdi.Su yatakta tek başına yatmak yerine ağlayarak yatar arzu da başında onu teselli edebilridii
    Aman ne bileyim banane canım zaten derdim başımdan aşkın bir de ona kafamı yoramayacağım.AMA KEŞKE O ACIYI DAHA GÜZEL YANSITSALARDI BE. O ZAMAN GEÇİŞİ ESNASINDA DAHA GÜZEL SAHNELERLE DAHA GÜZEL BETİMLEMELERDE YANSITABİLİRLERDİ O ACIYI.

Ceyla da bu bölüm gıcığıma gitti ali koNusUNDA . Yani kız hani ilk başalrda senden bir eşy beklemiyorum demişti. Aa gittikçe beklentisi artıyor bunun. Alide ahmAğın önde gideni. Artık arzu ne yapsa boş.Ama eminim yine arzu hiç bir eşy yapmayacaktır .Nasıl osla evinin kadını oldu. Erkeği döver de sever de aldatır da sonra nAsıl olsa evine döner de mi arzucum?

Vee gelelim ayçete....Zaman atlması yüzünden ne çetinin ayşegül ilk uyandığınDa yanı başına gidişinİ izleyebildik ne de ayşegül ile çetin ilk karşılaştığıdna aralarında geçebielcek konuşmalara tanık oalbildik.Malesef ki su yüzünden güzel sahnelere gebe oalbilecek bu anlardan feragat ettik.

Ayrıca eve gelince de ayşegül çetin ile aralarıdna daha güzel daha duygulu sahneler beklerdim. Yani bilMiyorum ben mi beklentimi çok yüksek tuttum yoksa benim kafamdaki ayçeT aşkı daha farklı mı bilmiyorum ama eve gelince filan dahA değişik daha duygu yüklü sahneler beklemiştim AMa şu ayakabı olayı çok komikti hoştu yani.Memonun hediye kutusunu çetinin kafasına geçirmesi. Hastane çıkışı ayşegülün dikişinden dolayı çektiği acı filan iyi yansıtılmıştı(son sahnede birden kayboluverdi o acı ama)

Son sahneye gelecek olursak ya ben kendimi ayçetin birbirine karşı olan imalı laflarına ve bunların sürekli dalaşmalarına alıştırmışım ya da senaristler iyi yazamamış o kısmı.nORMAL DE böyle bir sahnede benim ağlıyor olmam gerekirdi.Ama nedense böyleeeeeee izledim. Evet kabul sarılma sahesinde eridim aktım:img-in_lo ama konuşmlar nedense bana yapay geldi.Pek etkilenemedim.Dediğim gibi ya sürekli kavga eden ve biribrine laf sokan bir ayçete alıştığım için bu sahneleri garipsedim ya da searislter 3-4 bölüm sora söylenilecek lafları erkenden söyletiverdielr bunalra. O yüzden de istediğim kadar etkilenemedim.

O kadar alışmıştım ki onalrın böyle birbirleriyle kavgalrına bir anda böyle ikisini sarmaş dolaş görünce hevesim kaçtı. :img-hyste
    Mazoşistim ya o yüzden sanırım ben acılı aşklsrı seviyorum.O yüzdne böyle sarmaş dolaş bir sahne bu bünyeye fazla geldi. :img-hyste Tamam yani şimdi asıl çetinin acı dolu günleri başlıyor izlemek keyfili oaclak ama hahahah ben sanırım kafayı yedim ve saçamlyıorum.

O sarılma ah ah ah müthişti.Dediğim gibi ben artık orada ayeşgül ve çetin diye izlemedim onları.Karşımda burak ve merve sarılıyordu.Sanki rollerinden sıyrılmış iki aşık gibiydiler.Sanırım dizi yüzünden onlara olan sevgim hat safhaya ulaştı ve gerçekle dizi alemini birbirine geçirir oldum ya da onlar çok iyi oyuncu ve her şeyi gerçekmiş gibi yansıtıyorlar. Ama neden sadece birbirleriyle oynadıkları sahnelerde ben böyle hissediyorum?Çetin herkesin yanında çetin gibi ... ama ayşegülün yanında burak oluveriyor. o BAKıŞI O SARILIŞI AYŞEgÜLÜN SAÇLaRINI YÜZÜNÜ TUTUŞU.... ÇETİNDEN ÖTE BURAK GİBİ... bRAVO TEBRİK EDERİM harika bir sarılmAydı.Siz sarılınca biz de sarılmış gibi olduk sağolun
    :img-eat::img-eat::img-eat::img-eat:

Ama dediğim gibi her şEye rağmen tüm o sarılmanın güzelliğne rağmen ben aralarında gçen konuşmayı beğnmedim. Odada aralrındaki konuşma çok güzeldi.Çetin bey mors oldu resmen çok da iyi çok da güzel oldu tamam mı arkideş? :img-hyste
    Hatta çetinin kendi odasında msn telefon muhabbeti...Ayşegülle olan tatsız konuşmasından dolayı televizyona saldırması çok hoştu güzeldi.Zaten son sahnelerde heyecan yaptım.Ne olcak ayşegül gidecekmi ne yapacak yoksa direk polise mi haber verecek diye merak ettim. Çetin nasıl farkedecek bu durumu dye hop oturup hop kalktım.Aslında aşyegülün o hareketi en yerinde hareketti.Zaten cemaslana vurulmadan önce üzülmüştü suçluluk duygusu da vardı içinde o yüzden cemaslanın sesini telefonda duyunca direk buluşması normaldi.Ayşegülden bekliyordum böyle bir şey.
    Çetinin onları bulması cemaslanın gittiğini duyunca çıldırması filan da hoştu.

VE o sarılma...benim bittğim andır.Ama hala iddia ediyorum oraya çok daha güzel bir konuşma koyabilirlerdi.:img-in_lo

Hayal kırıklıklarım :
    Çetin ve ali siz niye böyle oksijensizsizinz ya?Bankta oturmuşsunuz ve ben de saf saf bekliyorum hah işte ayşegül hakkında ali çetini sorguya çekecek diye Ama nedense hiç beyefendi ayran budalası umrunda değil.Sanki her şeyi önceden çözmüş paşam biliyor olayı sanki.Lan bir sorsana abi sen niye bu kadar kendini harap ettin neydi hastanedeki hallerin diye...

Hadi onu geçtim hiç olmazsa bölmün başında su soraydı çetine.Tamam sormasın zaten anladı durumu.Ama hiç olmazsa çetinden böyle ağzındaki baklaları çıkarmasını beklerdim. "Suuu ben aptalın tekiyim. Her şey benim yüzümden oldu.Ayşegül benim yüzümden hsatanede.Onu kaybedemem anlıyo musun kaybedemem " filan deseydi belki bu son bölümdeki 'birbirimiz bulduk ' lafı gözüme bamtazdı bu kadar çok . çünkü derdim ki hiç olmazsa ayşegle demeden önce hem kendine hem de birine ititraf etti derdim.Ama yok orada da senaristler konuşturmadı bunları. Onlar fikriyeyi ve cemaslanı göstermeyi tercih ettiler.

ÖMER DESEN O DA PEK BİR HULUSİ KENTMEN gibiydi.:img-hyste
    Nedense hastanede ki halini AH NEREDE filmindeki hulusi kentmene benzettim. Oğlu tarık akan sevdiği kız uğruna çatıdan atladığında onu sağ salim gören ve filmin sonunda vay haytaaa diye oğluna sarılan sonrada düğüne gidiyoruz düğüne memur bey diye polise sarılan hulusi kentmenden farksızdı ömer orada. Çetine " bir daha kedi köpek gibi dalaşmayın " demelr filan...çok güldüm...Bir de " bak çetin bu kızın değerini bil " filan diyecek zannettim. nE YaPAYIM O SIRADA ÇOK SEVGİ PITIRCIĞI GÖZÜKTÜ GÖZÜME.
    :img-hyste
    Yani senaristler umarım ömeri o yola sokmayı düşünmüyorlardır.:whistle2 Ayşegül öleceğine bizim haytayla sevgili olsun falan diye düşünmez umarım. Yani tamam oğlunun değerini de anladı ağlama çiko halleriini gördükten sonra bu tefeci mevzusunda ama şimdi oğluna destek olacak diye de ayşegül ile başlayacak ilişkisine şıp diye he demez umarım. Ömeer ayağını denk al.:img-hyste

Birdeeee dediğim gibi ayşegül son sahneelerde öyle hop hop zıpzıp olmasaydı daha iyi olurdu.En azından o itişme kakışma anında yarasını tutup ahlamasını filan bekledim. Yada ne bileyim yere oturrurken , çetine bitti deyip giderken daha bir yeni yataktan kalkmış gibi yürümesini bekeldim. Burdan da notunuzu kırdım.:icon_sorr

Ben yine diyorum ki, son sahnede konuşmalar eksik kalmıştı.
    Yani bak çetin, bu kız senin onu sevdiğini senden bir kere bile duymamış. o kadar inandırmışsın ki ondan nefret ettiğine şmdi şıp diye nereden çıktı bu biribimizi bulduk lafı? Hatta onu da geçtim sen de kendini öyle inandırmışsın ki ondan nefret ettiğine tutup da evet ben bu kızıı seviyorum demeden ne iş gidip de ayşegüle bunu diyorsun? Sence arada boşluk kalömadı mı bulmacanın bir parçası eksik kalmış gibiydi.Yani dediğim gibi bölüm boyunca ama aliye ama suya deseydi eğer böyle böyle ben onu kaybedemem diye; son sahnede ayşegüle dedği o laf gözüme batmazdı.Ya da ne bileyim ayşegülle yalnız kaldığında diyeceğin en ufacık duygulu bir konuşma bile 'seni kaybetme düşüncesi beni çok korkuttu' filan demen bile bu cümleyi haklı gösterebilirdi. Ama tutup da birden şap diye o ssahnede birbirimizi bulduk lafı sanki biraz erken söylenmiş ibr laf gibi geldi bana.Yorum benim yorumuum tabi ki .BENİM AKLIMdAKİ AYÇETE UYMADI SANKİ BU LAF.eN AZIDNAN ŞU DURUMDA OLAN BİR AYÇETE UYMADI.O LAFTAN ÖNCE DAHA SÖYLENMESİ GEREKEN BİRKAÇ CÜMLE DAHA OLMALIYDI VE BU CÜMLELER ÇETİN TARAFINDAN SÖYLENMELİYDİ BANA GÖRE.

AMA DEDİĞİM GİBİ O SARILMAYA DİYECEK LAFIM YOK AL KOPYALA KES AS ODANDA BİR DUVARA O DERECE GÜZELDİİİİ. :img-in_lo

ps: merve yavrum sen makyajsız ne güzelsin öyle yaa.Resmen içim açılıyor seni öyle izlerken.Böyle bir güzelliğe 35435 çetin aşık olur bence. nEYSE BİRAZ DAHA KONUŞURSAM YİNE HASSAS KONULARA DALICAM özel yaşantıya girecek. :img-hyste:img-hyste

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri