Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon
1000 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Küçük Sırlar - Bölüm Yorumları (22)

Durum:
    GFBusra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    toujours pur
    Konular
    272
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Küçük Sırlar - Bölüm Yorumları (22)

Bir önceki başlıkta mesaj sayısı 1000 mesaj sayısına ulaştığı için kapatılmıştır.
    Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Bir önceki başlığa buradan ulaşabilirsiniz.

Tek cümlelik kısa mesajlar,sohbet içerikli mesajlar,tamamı büyük harfle,bold(kalın), altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar, resim ve resim çalışmalarını alıntı yapmak yasaktır.
    Lütfen kurallarımızı okuyunuz;

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Küçük Sırlar Dizi Detay Sayfası

http://www.dizifilm.com/dizi/kucuk-sirlar-6293.html

Küçük Sırlar Fotoğraf Galerisi

http://www.dizifilm.com/fotogaleri/g...uk-sirlar.html

GFBusra
    Bölüm Sorumlusu
    "Enchantée."

Durum:
    Rojda94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yamisis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www7.pic-upload.de/22.05.11/twcw1r3x43i.jpg

Şimdi bunu df nin merve boluğur başlığından aldım da.İster istemez düşünüyor insan bu kız neden bu kadar güzel DİYE.
    Bu kız bu kadar güzelken ve bizlerde hemcinsi olarak BİLE bu kadar beğenirken ,erkeklerin dibi düşerken , makyajsız hali bile çoğu oyuncuya bin basarken neden...... olmuyor allahım ?:img-in_lo

BOŞLUĞU SİZ DOLDURURSUNUZ ARTIK HAHAHAHA :img-hyste
    getirirsiniz devamını ben getiremiyorum anladınız siz demek istediğimizi.

bu arada yeri gelmişken;

TİMUR ALLAH BELANI VERSİN.
    O boslugu doldurmak her yigidin harci degil :img-hyste:img-hyste:img-hyste

Gercekten, biz bile bu kadar begenirken, agzimiz acik bir sekilde bakarken :img-hyste Neden O degil? :img-hyste

O resimi cok begendim, hatta en begendigim o resim diyebilirim. Ne kadar da sirin, sicak kanli, dogal gorunuyor :img-in_lo
    Ay cok konu disina ciktik, bari bunu yapayim da Timur'un hatri kalmasin;

TIMUR SAVCI, BAT EMI !! :img-hyste

Durum:
    chica20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Musty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni başlık açılmış bile nice başlıklara sorun şuki yapımcıda ben suç bulmuyorum en büyük suç kanal d deydi diziyi stara verdi starıda biliyoruz malum gözünün yaşına bakmadan yayından kaldıran kanal zaten bu reytinglerle hiç tutmaz kendi kanalında tek isteğim yayından kalkmadan finali görebilmek bu dizinin.Diğer başlıktada dediğim gibi kavak yellerinin bitmesine 10 bölüm var 3 haftadır yayınlanmıyor haftayada yok haziranın ilk haftası yayınlanacak ağostostada bitecek küçük sırlarda ağostosta bitecek zannımca ikisini bir bitirecek anlaşılan yapımcı.
    Umarim böyle bisey olmaz:icon_sorr Dizimiz bitmesin...cok seviyorum ben Kücük Sirlari. Tam AyCet kavusmusken:icon_sorr Hayir hayir...dizimiz devam edicek, etmeli.
    Reytingler nasil bukadar düsük anlamiyorum...benim cevremde okadar cok izliyorlarki bu diziyi. Inanamiyor insan...

Durum:
    Musty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Boş Ver
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Exclamation

Alıntı chica20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarim böyle bisey olmaz:icon_sorr Dizimiz bitmesin...cok seviyorum ben Kücük Sirlari. Tam AyCet kavusmusken:icon_sorr Hayir hayir...dizimiz devam edicek, etmeli.
    Reytingler nasil bukadar düsük anlamiyorum...benim cevremde okadar cok izliyorlarki bu diziyi. Inanamiyor insan...
    anlaşılmayacak bir şey yok kanal reytinge göre hareket eder burda o kadar fanı olsun farketmiyor onlar için sadece reyting olsun başka bir şey olmasın derdindeler buna en büyük örnek es es benim sevdiğim diziydi hatta internet sitelerinde en çok fanı olan yapımdı kanal dinledimi hayır bitirdi o yüzden bu bölümlerin güzel geçmesini dileyelim.

Durum:
    ~armi&utku~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Acidan mayhosuz.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese iyi aksamlar(iyi olacak haliniz varsa..),

berbat bir günün ardindan birde sinirim tavan yapti okuduklarimdan sonra. Gözünü para bürümüs zihniyetlerin bu diziye kendilerinden cok emek vermis seyircisine bu denli büyük saygisizliklar yapmasi hangi ahlak anlayisina sigiyor allah askina?

Bitmesini tamamiyle gectim artik,son 13-14 bölüm var oturur pasa pasa izlerim,ne reyting düsünürüm,ne baska birsey ama üc cümleden olusan bir aciklama dahi gelmiyor ya iste bu beni gercekten cileden cikartiyor. Bu kadar paragöz olup son kalan bölümlerde'de yüksek reyting oranlari alabilmek icin kem küm,yok bitmiyor,iste sezon finali olacak vs. gibi saygisizca yalanlar söyleyerek bu dizi biterken yüksek oranlar almani saglar ama artik ileride tek bir kisi acip'da bu zihniyetin yapimciligini üstlendigi bir diziyi izler mi? Ondan sonra ne olacak? Baska yüzyillari nasil cekecesin o zaman TIMURCUK? :whistle2:whistle2

PS: yamisiscim;hazirladigin metin icin'de cok tesekkürler.Elimizdeki bütün mail adreslerine gönderdim,göndermeye'de devam edecegim.

PS2: Ülkemizde ekran elektriginden anlayan akilli bir yapimci var ise Merve,Burak kimyasini kacirmaz.Ben bunu bilir bunu söylerim:img-in_lo

Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri