Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Küçük Sırlar - Bölüm Yorumları (23)

Durum:
    Oo_esmer_kiz_Oo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Bruxelles
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin devam edecegine sevinsemmi uzulsemmi bilemedim ( gerci daha resmi bi aciklama gelmedi, bunada pek sasirmadim hani)

reytingler cok cokk kotu, bu gisile nasil toparlicaklar cok merak ediyorum dun vasat bi bolumdu benim acimda :img-beee:
    AyCet :calis bu neee ya! biz bunun icinmi bekliyoruz yani yetti artik dile kolay 44 bolum bekledikk pesss!!! hala ? hala ? :calis

ali arzu :calis Arzunun bu haline katlanmak cok zor :img-tomat
    ceyda heves muhabetini sevdim bu bolum :) :img-hyste
    Ralf'e karsi cephe almalari guzeldi tabi cetoda eklenince bu ikilinin yanina guzel sahneler cikti bu bolum :img-hyste

yardim sever su :calis :img-hyste simdide meriçin kahramani oldu :img-hyste:img-tomat

yanliz fikriyeden boyle birsey beklemezdim demir'in is bulmak icin onun yardim etmesine ben bile bi an pos biyik yani omer'in yaptigini sandim

bolum icin tahmin yapmiyorum cunki ne desek ne dusunsek hepsi bos cikiyor!

iyi yorumlar:)

Durum:
    İlsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Zaman
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hesap yaptım 56. bölüm 22 Ağustos'a denk geliyor. Ekip bizden önde olduğu için 15 Ağustos'ta ara veriyorlar. 56. bölümü de çekip ara verecekler sanırım eğer devam kararı kesinse. Senaristler de devam edeceği için daha da oyalarlar Ayçet'i son anda da final kararı gelirse elimiz boş kalırız. Bu ihtimali hiç düşünmek istemiyorum.

Reyting konusunda yorum yok. Pazartesi gibi zor bir günde bu senaryoyla iyi bile dayandı Küçük Sırlar üstelik Star'da olduğu halde.

Durum:
    GÜL GÜZELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı İlsu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hesap yaptım 56. bölüm 22 Ağustos'a denk geliyor. Ekip bizden önde olduğu için 15 Ağustos'ta ara veriyorlar. 56. bölümü de çekip ara verecekler sanırım eğer devam kararı kesinse. Senaristler de devam edeceği için daha da oyalarlar Ayçet'i son anda da final kararı gelirse elimiz boş kalırız. Bu ihtimali hiç düşünmek istemiyorum.

Reyting konusunda yorum yok. Pazartesi gibi zor bir günde bu senaryoyla iyi bile dayandı Küçük Sırlar üstelik Star'da olduğu halde.

bu iş dizinin yabancı versiyonuna döndü ama yeni sezonumuz varmı o kesin degil..Yabancı versiyonunda CUHCK ilk sezondan aşık oluyo BLAİRE ama söyleyemiyo hatta onu ekiyo 2.sezondada aşkını söyleme çabaları devam ediyo derken 3.sezona dogru söylüyo anca 4.sezonda yaşıyolar aşklarını sanırım bizim çette aynen CHUCK gibi bi devirden geçiyo ama bizim daha yeni sezonumuz olucakmı oda belli degilki uzatmasalar iyi olucak bu kabullenme durumunu:img-beee::img-beee::img-beee:

Durum:
    Vala Mal Doran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı pd3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak yalan söylemez bu konuda hemfikiriz.Ama yapımcıdan resmi bir açıklamasıda şart.Burak emin olmadan konuşmaz yani kesin birşey yok Burak deselerdi Burak bu kadar kesin konuşamazdı diye düşünüyorum.şİMDİ kOLEJ GÜNLÜĞÜ kAVAK YELLERİNE ARA VERİLDİ,KVAK YELLERİ BİTİYOR,KOLEJ GÜNLÜĞÜ DEVAM EDEMRİ MUAMMA BUNUN ÜSTÜNE KÜÇÜK SIRLARIDA BİTİRİRSE MUHTEŞEM YÜZYILDAN BAŞKA DİZİSİ KALMAYACAK,YENİ PROJELERİDE TUTMUYOR..
    O sebeple Küçük Sırlara sahip çıkmış olabilir.Ama tabi hemen öyle havalara uçmak yok temkinli olmamız lazım,sevindim mi evet çok sevindim ki herşey değişebilir heran diyordum hep mesajlarımda..
    Şimdi bu hafta izleyelim bir süperlife programını.Sonuçta kanalın kendi programı yalan söyleyecek hali yok.Star Goncanın röportajını kestiğinde işkillenmiştim zaten,hem Timur bey kesin bitecekte demedi.Diyebilirdi oysaki ama demedi..
    Ekipte kesin belli değil diyordu,biz oyalanıyoruz diye düşündük ama belkide gerçekten kesin birşey yoktu.İnşallah hayal kırıklığına uğramayız ve diziyi toparlarlar.:img-wink:
    Alıntı İlsu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak'ın yalan söyleyeceğini ben de düşünmüyorum. Nihayetinde kendi twitterında bitecek yazmıştı kaldırsa bile sonradan. Yüksek bir ihtimalle yeni alınan bir karar bu. Umarım bitecek bitmeyecek diyerek sürekli karar değiştiripte oyuncuları ellerinden kaçırmazlar.

Kavak Yelleri bittiğine göre Küçük Sırlar yeni sezonda ya da KY bittikten sonra onun günü ve saatine konabilir, Kanal D'deki gençlik dizisi boşluğunu KS doldurabilir aslında.:icon_whis Eğer dizi Kanal D'de devam etseydi yayın hayatına eminimki reytingler bu kadar düşük gelmeyecekti. Kanal D en çok izlenen kanal ve büyük kanallar arasında Star tv'yse en az izlenen kanal maalesef.
    Alıntı lal-i leb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küçük sırlar haftasonu yayınlanmalı.cuma,cumartesi kendileri daha iyi bilir.hatta haftasonu olursa 2.kuşak bile dokunmaz.bu dizi gençlerin fenomeni.ne diyorduk yazımızda.bizim suçumuz ne?2000 cihaz sahibinden biri değilsek bizim suçumuz ne?

burak bence bu kadar kesin konuşuyorsa karar alınmıştır.ayrıca bizim istediğimiz sadece 2.sezon fazlasında gözümüz yok.timur haftada 600.000 TL my için sadece show tv'den alıyormuş.BİRAZ KÜÇÜK SIRLARA DESTEK OLURSA ESKİ DİZİ HARCAMA GÖRÜNTÜSÜNDENDE KURTULUR.üstelik küçük sırlar gerek aldığı reklamlar gerek sponsorlarıyla kendini kurtarıyor.

YAZ SEZONUNA GİRENE KADAR REYTİNGLERE FAZLA TAKILMAYIN.DİZİ SENARYO VE YENİ YÖNETMENLE İZLEYİCİSİNİN TEKRAR TOPLAR.YANİ O 2000 ARKADAŞTAN BAZILARINI...

EYLÜLE KADAR DİZİDE HEYECAN VE TEMPO ARTARSA DİZİ KAZANDIĞI İZLEYİCİSİNİ KAYBETMEZ ZATEN.
    Kızlar ben de inanmak istiyorum, istiyorum, istiyorum ama ne yazık ki olmuyor. Yok yani inanamıyorum. BÖ yalan söyler mi söylemez mi bilemem ama ben şu saatten sonra Timur Avcı kapama dayansa Valacağım bak valla bitirmiyoz bu sezon inan dese' de inanmam, inanamam..Tüm kredilerini tükettiler çünkü.

Ama tabii ki de devam etsin ben de isterim bunu ama açıkçası dizide 2. sezon olacaksan senaristlerin acilen kendilerine çeki düzen verip olayları doğru dürüst bir şekilde toparlayıp sıfırdan yeni konulara girmesi gerekiyor çünkü herşey birbirin girdi. Ayçet'in geçmişi retconla değişti; Çet bir adım ileri gidiyorsa üç adım geri dönüyor hemen akıbinde; Ayşegül ben eskisi gibi değilim diyor fakat halen Çet ve NotRaif'in peşinde sürükleniyor, geçmişi kapatamıyor; Arzu desen tam ruh hastası oldu; Ali etkisiz eleman; Ceyla desen o sert, kendini bilen kız Ali'nin peşinden yavru köpek oldu(evet Ceylacım sen Çet'e diyorsun da asıl yavru köpek gibi dolanan sensin Alinin peşinde); Su ve Demir ve Meriç'ten bahsetmiyorum bile zira onlar başka bir paralel evren gibi bir yerde geziniyorlar şu aralar. Sanırım bu dizideki geçnler arasındaki en tutarlı karakter Heves:)

Yine de bu Ayşegül sanırım eskiye geri dönüş sinyalleirni yavaş yavaş vermeye başladı. Açıkçası ben sonunda Ayşegül'ün 'ne haliniz varsa görün allahın cezaları' diyip hem NotRaif'i hem de Çet'i orada bırakıp gitmesini çok isterdim. Eğer Ayşegül gerçekten bir şeyleri bitirmeye kararlıysa bunu bu şekilde yapamaz..yapamayacakta..Geçmişi yani bir eliyle itirken(Çet) diğer eliyle onu geri çekiyor kendine(NotRaif)..Bakalım şu yarış sahnesinin sonunda umarım güzel bir ayçet sahnesi izleriz hiç deilse.
    ESRA'CIM, SAVCI'MMMMMM!!!!!! Gözünden düşen yaşa kurban olayım, güzel kadın...The good don't last long...

Durum:
    naz-naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    PoyrazKarayel&TahirKaleli
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    2,385

Aldığı Beğeni: 1,807

Bahsedilme
    11 Mesaj

Dizinin bitmememsi haberine burda sevinç gösterileri yaptım ama ben de inanmıyorum Timur Savcı'ya.Ama inanmak istiyorum.Hem Burak Özçivit yalan söylemez hele ki bu program starın kendi programıysa buna inancım daha da kuvvetleniyor.Bu yüzden şimdiden pes etmek istemiyorum.Bence biz baş kaldırımızı yaptık ve sesimizi duyruduk senayonun gidişatı da elimizde bunu için uğraşalım arkadaşlar.

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri