Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Küçük Sırlar - Bölüm Yorumları (23)

Durum:
    Vala Mal Doran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı naz-naz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizinin bitmememsi haberine burda sevinç gösterileri yaptım ama ben de inanmıyorum Timur Savcı'ya.Ama inanmak istiyorum.Hem Burak Özçivit yalan söylemez hele ki bu program starın kendi programıysa buna inancım daha da kuvvetleniyor.Bu yüzden şimdiden pes etmek istemiyorum.Bence biz baş kaldırımızı yaptık ve sesimizi duyruduk senayonun gidişatı da elimizde bunu için uğraşalım arkadaşlar.
    canımcım uğraşalım uğraşalım da olmuyor pek hani bence artık..şimdi biz geçmişte geçmiş dedik ayçet için sonra önümüze ne geldi? arzunun eski hallerini özledik dedik, gittler kızı tam bir ruh hastası yaptılar..Yani su'yun anası, Ayşegül'ün babası gelsin diycem ama korkuyorum gerçekten, onlar kimbilir nasıl geri dönerler diye diziye:) Biz ne desek tersinden anlıyorlar çünkü.
    ESRA'CIM, SAVCI'MMMMMM!!!!!! Gözünden düşen yaşa kurban olayım, güzel kadın...The good don't last long...

Durum:
    Stelyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    ÜmitK.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu bölüm durgun geçti. Ben daha fazla hareket beklerdim. Arzu'nun bu halini hiç beğenmedim. Kızı resmen ruh hastasına döndürdüler, biz senaristlere vur dedikçe onlar öldürüyor, psikopat Arzu geri gelsin dedik ama bu halleri değil! Böyle entrikaları Arzu'ya yakıştıramıyorum ona masumluk daha çok yakışıyor. Bu bölüm Ali'yi terk eder umarım yoksa Arzu'nun geleceği hali hayal bile edemiyorum.

Çetin'e gelicek olursak bu çocuk gerçekte ODUN. Hala oyun diyo ya. Ayşegül'ün tekrar eski haline döneceğini düşünemiyor kas kafa. Kızları da kendi tarafına çekti ama bu yarış işi çok karışık. Ralf Ayşegül arabada diye durmaz bence acaba Çetin Ayşegül'ü görüp, Ayşegüüüüüüüüüüüüüül diye bağırıp frene mi basıcak çok merak ediyorum. :) Bu Ralf'e de çok gıcık olmaya başladım Memo bile sevmedi onu.

EDIT: Bu sezon finali haberi doğru gibi geliyor bana Burak'ın bilip, bilmeden böyle bir şeyi söyleyeceğini sanmıyorum. Umarım Burak'ın dediği doğrudur...

Durum:
    naz-naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    PoyrazKarayel&TahirKaleli
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    2,385

Aldığı Beğeni: 1,807

Bahsedilme
    11 Mesaj

Alıntı Vala Mal Doran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    canımcım uğraşalım uğraşalım da olmuyor pek hani bence artık..şimdi biz geçmişte geçmiş dedik ayçet için sonra önümüze ne geldi? arzunun eski hallerini özledik dedik, gittler kızı tam bir ruh hastası yaptılar..Yani su'yun anası, Ayşegül'ün babası gelsin diycem ama korkuyorum gerçekten, onlar kimbilir nasıl geri dönerler diye diziye:) Biz ne desek tersinden anlıyorlar çünkü.
    Benim timsten yana hiç yüzümden gülmedi ki.Çakıl Taşları Efemm Es Es şimdide bu ve elimizde fırsat varken değerlendirelim istiyorum.Yani 2.sezon şansı varken istiyorum bunu bir şeyler yapabileceğimize inanıyorum.Yoksa geç kalmış olmak istemiyorum.Sonra daha acı veriyor emin olun hatıraları bile kalmıyor.

Durum:
    mary61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    robertpattinson
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Simdi ben ilk bölüm yorumumun bi kismini yapayim.

Arzu ile baslamak istiyorum; ya ben Su karakterine bile isinirken her gecen gün Arzu'dan nefret ediyorum. Ben böyle bir karakter görmedim, dün yaptiklari neydi öyle?!

Fragmani izledigimde Ceyla'ya kizmistim ama bölümden sonra bende olsam aynisini yapardim, harbi psikopat bu kiz. Ben Ceyla gibi olsam hem Ali'den vazgecerdim hem bu manyak ciftten.

Arzu dün cok iticiydi; o "yemek yemesi", kusmasi fln. Bu karakter diziden ciksa hic üzülmem. Arzu sever arkadaslar yorumuma kizicam ama yazmak zorundaydim; dünden beri cok sinir oldum bu kiza!
    :img-beee:
    //Baris Akarsu//Kara Para Ask//Yalanci Yarim

Durum:
    nisa 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yok artık diyeceğim :icon_whisBu hafta ilk defa reytingleri sallamadan keyifle foruma bakayım dedim birde ne göreyim .dizi devam edecek demiş burak sevinçten havalara zıplamak istiyorum istiyorumda:happy0064 nedense emin olamıyorum herkes farkı birşey söylüyor:icon_whisyani hevesim yine kursağımda kalıyor birde tam reytingleri sallamıyorum diyorum sonuçları bakınca bu haberin üzerine yine sinir oluyorunm :img-tomatufff bu nasıl bir karmaşadır:icon_whis
    olumlu tarafımdan bakarsam:happy0064
    çok sevindim umarım doğrudur:happy0064 (doğru olduğunu düşünüyorum sonuçta starın magazin programı ve ks den daha düşük reytingli dizileri devam ederken bu dizinin harcanmasına çok üzülüyordum zaten)burak ve merveyi yeni sezondada izlemek harika olur :img-in_lotek üzüntüm bu aşkı 6-7 bölüme sıkıştırmalarıydı yeni sezon devam ederse neler olur neler hem neslişah ve ömerde var bu aşkın karşısında:img-in_lodün ki bölümü filan unuttum bu haberden sonra:happy0064

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri