Sayfa 5/201 İlkİlk 1234567891555105 ... SonSon
1001 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Küçük Sırlar - Bölüm Yorumları (23)

Durum:
    mary61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    robertpattinson
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben basliga bi girdim devam haberini okudum; ama ne kadar istesemde bu habere güvenemiyorum. Reytingler bu kadar kötüyken dizinin devami bence cok sacma olur yani kimse inanmaz; ben inanamiyorum.
    :865323
    Umarim dogrudurda bi ara bize bi allah rizasi icin AyCet izletirler; cok zahmete giricekler ama bu kiyagida bize yapsalar.
    ---

Su
    karakterine yani Demir'in yaninda artik isinmaya basladim (-da); gardasim bu kadarda Su gösterilmezki! Su icinde kaldik resmen, Su yürür, Su bakar, Su babaanne ile konusur. Seviyorum kizim seni ama uzatmasinlar.

P.S. Sinem Kobal'a göz kalemi, bu kadar fazla bir daha sürmesinler. Yakismiyor. :whistle2
    //Baris Akarsu//Kara Para Ask//Yalanci Yarim

Durum:
    naz-naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    PoyrazKarayel&TahirKaleli
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    2,385

Aldığı Beğeni: 1,807

Bahsedilme
    11 Mesaj

Alıntı negisssss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi de dizinin reytingleri stara göre çok normal ve de en zor günde yarışan dizilerden küçük sırlar ayrıca gençlik dizisinin başka diziler kadar izlenmesini beklemek doğru değil bence.yani burak söylediğine göre bence inanmalıyız ama yine de temkinli olmalıyız hemen gaza gelmeyelim yani tims bu ben kanala güveniyorum ama yapıma zerre kadar güvenim yok ne yazıkki.
    Kesinlikle katılıyorum yani biz sadece temkinli davranalım o kadar ama ne bu kesin biter falan bence bekleyip görelim sadece.

Durum:
    nisa 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Muhurlugozler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizi'nin 2'ci sezonu görecegini hiç mi hiç sanmiyorum :icon_whis her kafa'dan bir ses çikiyor, bence henüz resmi bir karar verilmedigi için günden güne degi$iyor söyledikleri ama rating'ler berbat o yüzden kesin biter diyorum :icon_sorr

Hem yeni sezon'da hangi konuyu i$leyecekler ?? Karakterleri tekrar okulami gönderecekler :img-hyste malum hepsi lise'den terk :img-hyste :img-hyste yok ama bence yeni sezon'da Ayçet SuDem çiftlerimizin bebelerini göndeririz okula $aka bir yana bu rating'ler zor düzelir, KS çok uzun soluklu bir dizi olabilirdi iyi bir ba$langiç yapmi$ti ama devamini getiremediler çok saçmaladilar $imdi toparlamaya çali$salar'da sofa Zorrr...
    bence o kadar umutsuz olma bu dizinin büyük bir hayran kitlesi var.:img-wink: ben konu yönündende sıkıntı yaşayacaklarını hiç sanmıyorum tam tersi o kadar çok konu varki bu dizide işlenebilecek.

mesala çetin&ayşegül aşkı karşılarında neslişah ömer:icon_whis
    arzu yeni bir hayata adım atar yeni bir ilşkisi olur:img-in_lo
    büyük ihtimal ceyla&ali yapacaklar belli bir süre:icon_whis
    suyun annesi gelir:img-wink: belli yine demirle ayrılacaklar yeni bir ilşkisi olur onunda(saygın galiba):icon_whis
    ilerleyen bölümlerde ömer ölebilir tüm sorumluluk çetinin üzerine kalabilir.
    arzunun ayşegülün babaları gelebilir.(gerçi kız ölümden döndü ortalarda yoktu babası ama)
    daha bir sürü konu bitersede yapacak birşey yok bunada alıştırdım kendimi ama devem ederse hiç konu sıkıntısı yaşanmaz bence:icon_whis

Durum:
    Muhurlugozler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    A$KIN ♥ A$IGI T&Ç
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı nisa 60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence o kadar umutsuz olma bu dizinin büyük bir hayran kitlesi var.:img-wink: ben konu yönündende sıkıntı yaşayacaklarını hiç sanmıyorum tam tersi o kadar çok konu varki bu dizide işlenebilecek.

mesala çetin&ayşegül aşkı karşılarında neslişah ömer:icon_whis
    arzu yeni bir hayata adım atar yeni bir ilşkisi olur:img-in_lo
    büyük ihtimal ceyla&ali yapacaklar belli bir süre:icon_whis
    suyun annesi gelir:img-wink: belli yine demirle ayrılacaklar yeni bir ilşkisi olur onunda(saygın galiba):icon_whis
    ilerleyen bölümlerde ömer ölebilir tüm sorumluluk çetinin üzerine kalabilir.
    arzunun ayşegülün babaları gelebilir.(gerçi kız ölümden döndü ortalarda yoktu babası ama)
    daha bir sürü konu bitersede yapacak birşey yok bunada alıştırdım kendimi ama devem ederse hiç konu sıkıntısı yaşanmaz bence:icon_whis
    Bunlar bizler için var, yani istesinler bir dizi senaryo yazariz ama onlar bu $ekilde ilerlemiyorlar :img-beee:
    Bende KS bitmesini kesinlikle istemiyorum ama bo$ yere de umud edip hayal kirikligina'da ugramak istemiyorum:icon_sorr...
    Herneyse Ayçet için beklediklerimiz olsun'da :img-in_lo gerisi tutarsa gelir zaten

Durum:
    ayşegüL_çet <3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    YiğKüb
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Gelelim benim bölüm yorumuma
    Heves: Çünkü sana or...u dedi.
    Ayşegül: Ne !
    Ceyla: Yani bize dedi ama sanada demiş oluyor sonuçta. Bana arkadaşını söyle sana kim..
    Çet:
    Aşığız Çet sana. O bakış eğer Ayşegül'e deseydin senin ağzının burnunu kırarım der gibiydi.
    Ralf ve Çet arasındaki farklar (Ders 1) :
    Ralf: Ayşegül'ü hırs yapmış. Çet: Ayşegül'e aşık.
    Ralf: Görgüsüz ve kendini beğenmiş. Çet: Odun&Kütük
    Ralf: Ayşegül'ü arabaya bindirdi. Çet: Ayşegül'ü arabaya bindirmezdi. Şimdi napıyoruz? Çet'i öpüp başımıza koyuyoruz.
    ---
    Bölümün En İyi Kankalar Ödülü : Karşınızda Heves ve Ceyla :happy0064
    Bu kızlar gerçekten Ayşegül'ü çok seviyor. İlk bölümlerde Ayşegül&Heves&Ceyla dostluğu çıkar ilişkisi olarak gösterilsede 41. bölümden beri gerçekten dost oldukları ve birbirlerini ne kadar çok sevdiklerinin sinyalleri verildi. Ayşegül'ü koruma ve dostluklarının bozulmaması için çabaları harikaydı. Hatta bu replikler neden Ayşegül&Heves&Ceyla dostluğunu sevdiğimi bana tekrar hatırlattı.
    Heves: Öyle değil böyle basılır. Kıl oldu Ralf.
    Ceyla: Dur daha başlamadık. &
    Ralf: Sence resim nasıl Ceyda'cım?
    Ceyla: Ceylacım Ralf'çim. &
    Ceyla: Kolay lokma değil ! Çok zeki.
    Heves: Numaracı alçak. Kızı bizden koparıyor işte.
    ---
    Fb'de AyÇet sayfalarını gezerken bu replikleri buldum. Evet bu dizinin ChuckBlair'i kesinlikle AyÇet.
    &
    Chuck: Birlikte ateşe atlamaya ne dersin ?
    Çetin: Yanacaksak beraber yanalım.
    &
    Blair: Buranın çılgın k..tağı benim.
    Ayşegül: Ben hiç bir zaman uslu bir kız olmadım, unuttun mu?
    &
    Blair: 10 harf,2 kelime...Sadece söyle..:'Ben seninim...'
    Ayşegül: Bana bunun için tek bir neden söyle.
    ---
    AyşegülÇetin = Hala bu çift harcanmış değil. Senaristlerin elindede patlamadı.
    Bu çift tamda olması gereken gibi işleniyor. Hele Ayşegül'ün Çet'in kolunu tuttuğu sahne yine büyülendim. O kadar küçük bir dokunma bile bizi heyecanlandırıyor. Öyle bir çift işte AyÇet. Küçük Sırlar bu çifti bize tanıttığı için benim için hep başka olacak.
    ---
    Ali anladın sonunda Çet'in Ayşe'ye aşık olduğunu.Zekana kocaman alkış :img-hyste Bu bölüm Çet'e 'Ralf tekrar dirilmiş' 'Sen öyle diyorsan öyledir abi' 'Adam takmış oldurmadan bırakmaz' demesiyle benim gözümde arttı. Bravo Ali.
    ---
    Kısa Kısa.
    NeslişahÇet konuşmasına bayıldım.
    Çet'in Ayşegül için süslenmesi giyinmesi beni bende aldı. :img-hyste
    SuDemir sahneleri çok romantikti. Bayıldım. :img-in_lo
    Ralf'ten nefret ediyorum kesinlikle.
    Meriç'e yazık oldu. Üzülüyorum kıza.
    Arzu'da kafayı bozdu Ali'yle. Lütfen kendini harcamasın. Böyle basit oyunlara başvurmasın. Arzu'dan nefret etmek istemiyorum.
    Son olarak evet bu bölüm Su'yu çok sevdim ne garip. Sanki Su normal bir karakter olmaya başladı.
    ---
    Reytingler düşük gelsede bu bölüm harikaydı. Yönetmenleri ve senaristleri tebrik ediyorum. Çok başarılı bir bölümdü. Bu yapım gerçekten çok iddalı ve 2. sezon devam etmesi gerekiyor. Bol AyÇet'li yorumlar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri