Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Küçük Sırlar - Bölüm Yorumları (23)

Durum:
    GFBusra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    toujours pur
    Konular
    270
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Küçük Sırlar - Bölüm Yorumları (23)

Bir önceki başlıkta mesaj sayısı 1000 mesaj sayısına ulaştığı için kapatılmıştır.
    Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Bir önceki başlığa buradan ulaşabilirsiniz.

Tek cümlelik kısa mesajlar,sohbet içerikli mesajlar,tamamı büyük harfle,bold(kalın), altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar, resim ve resim çalışmalarını alıntı yapmak yasaktır.
    Lütfen kurallarımızı okuyunuz;

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Küçük Sırlar Dizi Detay Sayfası

http://www.dizifilm.com/dizi/kucuk-sirlar-6293.html

Küçük Sırlar Fotoğraf Galerisi

http://www.dizifilm.com/fotogaleri/g...uk-sirlar.html

GFBusra
    Bölüm Sorumlusu
    "Enchantée."

Durum:
    cakocakmak11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çet Seni Kınıyorum Ve Sana Sözler Hazırladım

Bak Çetcim Odunum Ayşegül'e Aşkın Yüzünden Ortaokul Son Sınıftaki Çocuklara Döndün Ortalıkta Zıplaya Zıplaya Dolaşıyorsun Ayşegül İçin Süsleniyorsun Sürekli Etrafında Olmaya Çalışıyorsun Falan Kabul Et Artık Aşıksın Kardeşim Sen Bu Kıza Allah Allah Nesi Kötü Bunun Sen Zaten Gidip ''Sana Aşığım Seni Seviyorum'' Desen Ortada Ralf Falan Kalmayacak Sende Rahat Edeceksin Bizde

Ayrıca Çet Arabada Ayşegül'ün Olduğunu Görünce Hemen Durucak Bu Kesin Zaten Ama Ben Bu Bölümden Umutluyum Belki Yakınlaşabilirler Sanki Gerçi Ne Zaman Umut Etsem Başıma Yıkılıyor Ya Neyse

Durum:
    lal-i leb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    fuzuli
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Küçük sırlar haftasonu yayınlanmalı.cuma,cumartesi kendileri daha iyi bilir.hatta haftasonu olursa 2.kuşak bile dokunmaz.bu dizi gençlerin fenomeni.ne diyorduk yazımızda.bizim suçumuz ne?2000 cihaz sahibinden biri değilsek bizim suçumuz ne?

burak bence bu kadar kesin konuşuyorsa karar alınmıştır.ayrıca bizim istediğimiz sadece 2.sezon fazlasında gözümüz yok.timur haftada 600.000 TL my için sadece show tv'den alıyormuş.BİRAZ KÜÇÜK SIRLARA DESTEK OLURSA ESKİ DİZİ HARCAMA GÖRÜNTÜSÜNDENDE KURTULUR.üstelik küçük sırlar gerek aldığı reklamlar gerek sponsorlarıyla kendini kurtarıyor.

YAZ SEZONUNA GİRENE KADAR REYTİNGLERE FAZLA TAKILMAYIN.DİZİ SENARYO VE YENİ YÖNETMENLE İZLEYİCİSİNİN TEKRAR TOPLAR.YANİ O 2000 ARKADAŞTAN BAZILARINI...

EYLÜLE KADAR DİZİDE HEYECAN VE TEMPO ARTARSA DİZİ KAZANDIĞI İZLEYİCİSİNİ KAYBETMEZ ZATEN.

Durum:
    Musty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Boş Ver
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Exclamation

HEDEF KITLE (A/B)

22 KUCUK SIRLAR STAR 1:44:17 2,25% 5,92%

HEDEF KITLE (TOTAL)

27 KUCUK SIRLAR STAR 1:44:17 2,23% 5,67%

bu reytinglerle devam edilecekse hiç sanmıyorum dizinin biteceğini düşünüyorum shareler bayağı düşmüş.Onuda geçtim dün geceki bölüm boş vasat bölümdü bana göre.

Durum:
    GÜL GÜZELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cakocakmak11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çet Seni Kınıyorum Ve Sana Sözler Hazırladım

Bak Çetcim Odunum Ayşegül'e Aşkın Yüzünden Ortaokul Son Sınıftaki Çocuklara Döndün Ortalıkta Zıplaya Zıplaya Dolaşıyorsun Ayşegül İçin Süsleniyorsun Sürekli Etrafında Olmaya Çalışıyorsun Falan Kabul Et Artık Aşıksın Kardeşim Sen Bu Kıza Allah Allah Nesi Kötü Bunun Sen Zaten Gidip ''Sana Aşığım Seni Seviyorum'' Desen Ortada Ralf Falan Kalmayacak Sende Rahat Edeceksin Bizde

Ayrıca Çet Arabada Ayşegül'ün Olduğunu Görünce Hemen Durucak Bu Kesin Zaten Ama Ben Bu Bölümden Umutluyum Belki Yakınlaşabilirler Sanki Gerçi Ne Zaman Umut Etsem Başıma Yıkılıyor Ya Neyse

Koyulattığın yere aynen katılıyorum:img-wink::img-wink: Çet birazcık atak yapsa ayşegülün bittileri filan kalmaz ortada çünkü dünden razı herşeye ama çetten karşılık göremedigi için kendini uzak tutuyo bu aşk aslında çetin iki dudagının arasında ama o iki kelimeyi ortaya dökmekte çet efendiye iki numara agır:img-beee::img-beee:

Bu arada son dediklerinide acayip merak ediyorum:icon_whis:icon_whis Bu yarış acayip bi süpriz oldu resmen bize son dakka golü atıldı:icon_whis:icon_whis Bakalım bu son dakka golünün etkileri istedigimiz gibi olucakmı..Çet aşkını kabullenicekmi yoksa ayşegülden uzak durmayımı tercih edicek çok merak ediyorum ama umarım ayşegülü kendi elleriyle tehlikeye atan kımıl zararlısı ralfle ayşegülü tek başına bırakmaz umarım böyle bi dengesizlik yapmaz çet eğer yaparsa aşkını kabullenmesini beklemeyi geçtim bu aşkı anca finalde görürüz biz:img-beee::img-beee:

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)