Sayfa 151/201 İlkİlk ... 51101141147148149150151152153154155161 ... SonSon
1001 sonuçtan 751 ile 755 arası

Konu: Küçük Sırlar - Bölüm Yorumları (24)

Durum:
    GÜL GÜZELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı tashbebeq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum Çet kesinlikle Ralf'e gününü göstermeli ki gösterecektir zaten.:img-eat:
    Buna eminim. Çıkan haberler baya şüphelendirdi bir de özet'te Su yurt dışından haber alıyor falan yazıyor ya. Ama Cem'in ölüm haberi de olabilir diye düşünüyorum, Su kızımızın aile bireyleri birer birer ölüyor :img-hyste:img-hyste
    Mercedes Çet'in arabası da olabilir Çet bir kere Su'yu takip ederken 21.bölümde sanırım, siyah bir mercedes kullanmıştı bunu da işte Ayşegül'ü kaçırmak için olsa değmeyin keyfime
    Cem'in ismi jenerikten çıkmış aslında eğer dönüşü olsaydı niye çıkarsınlar ki jenerikten ? Yine de yanılma payı bırakıyorum, herşey beklenir.

Yok canım cem ölmüş olamaz:icon_whis Olamaz çünkü bu demirle suyun ilişkisini kötü yönde etkilicek bişi degil ama özete göre gelen haber iyi giden ilişkilerini etkiliyo:icon_whis:icon_whis Bu arada bende çok istiyorum çetin bi günlügüne bile olsa ayşegülü alıp bi yerlere götürmesini ama işte onda düşünücek kapasite nerde:img-beee::img-beee::img-beee:Ralf olamaz onun arabası mersedes degil çünkü geriye cem yada çet kalıyo ikisinden biriyle olma ihtimali yüksek ayşegülün:icon_whis:icon_whis Yanlız umarım cemse bu kaçıran ayşegülü vantuzlayamaz çetse zaten bütün vantuzlar onun doya doya vantuzlasın ayşegülünü:img-hyste:img-hyste:img-in_lo:img-in_lo

Not:Tmm biraz ayıp oldu biraz degil tam ayıp oldu ama napıyım yani bunca zaman bekliyoruz bi öpücügü bile çok gördüler üstüne bide kestiler nete düşmese görücegimiz yoktu o yüzden bunca zamanın acısını çıkarmak istiyorum artık çıkarmak şart yani finalden önce:img-hyste:img-hyste:img-in_lo:img-in_lo

Alıntı sogno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ralf'tan sonra AyCet'in arasina kimse girmez bence, kalan bolumleri (artik kac bolum kalicaksa) kendi aralarinda hesaplasip dururlar. Belki Nesli/Omerle falan ugrasirlar. Cem geri doner mi bilmem, sanmiyorum, yapimci simdi polisiyle, hapsiyle ugrasmak istemez her halde. O vantuzlama sahnesi de arabada cekilen her hangi bir sahne ola bilir, Fikriyye/Aysegul konusmasi bile. Gonul ister tabi AyCet icin GG limo sahnesi modunda bir sahne ama o set gorevlisi vantuz kelimesini bizim dusundugumuz anlamda oyle acik acik twitte kullanmaz bence...
    Benim asil merak ettigim Ralf diziden nasil ayrilicak? Yani su yapiskan herif kolay kolay pes etmez, ondan kurtulmamiz icin Aysegulle aralari cidden bozulmali. Uzun sozun kisasi, bence Ralfli bir olay yasanicak, simdi kacirlma mi, tecavuz mu olucak bilmem ama kesin bir sekilde gercek yuzunu gostericek

Ben kaçırılma olacagını sanmıyorum yani cem olsa neyse o ayşegülden cidden vazgeçemiyo ömrünün bütün zamanını ayşegülle geçirse yinede banamısın demez o derece ama ralfin niyeti belli o ayşegülle bi ömür geçirmek istemiyo o intikam istiyo 5 yıl öncesinin vede 14.bölümlerdeki ekilmesinin intikamını istiyo o yüzden bence ayşegüle saldırabilir ralf:icon_whis:icon_whis ha şöyle olabilir mesela; ayşegüle ayşegülün evinde yada otelde saldıramayacagı için onu arabayla birazcık uzak bi mesafeye götürmek isteyebilir götürdügü yerdede saldırır ama ayşegül bi şekilde kurtulur bu olabilir ama yok kaçırayım yok ayşegülü bırakmayayım bu olsa olsa cemlik bi durum olur:img-wink::img-wink::img-wink:

Durum:
    sogno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı GÜL GÜZELİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kaçırılma olacagını sanmıyorum yani cem olsa neyse o ayşegülden cidden vazgeçemiyo ömrünün bütün zamanını ayşegülle geçirse yinede banamısın demez o derece ama ralfin niyeti belli o ayşegülle bi ömür geçirmek istemiyo o intikam istiyo 5 yıl öncesinin vede 14.bölümlerdeki ekilmesinin intikamını istiyo o yüzden bence ayşegüle saldırabilir ralf:icon_whis:icon_whis ha şöyle olabilir mesela; ayşegüle ayşegülün evinde yada otelde saldıramayacagı için onu arabayla birazcık uzak bi mesafeye götürmek isteyebilir götürdügü yerdede saldırır ama ayşegül bi şekilde kurtulur bu olabilir ama yok kaçırayım yok ayşegülü bırakmayayım bu olsa olsa cemlik bi durum olur:img-wink::img-wink::img-wink:
    Haklisin, kacirilma falan Ralf'i asar, gerci saldirir mi bilmiyorum, ama Aysegulle aralarinda kesin bir gerginlik yasanicak.

Durum:
    tashbebeq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    berensaat.♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Haklisin, kacirilma falan Ralf'i asar, gerci saldirir mi bilmiyorum, ama Aysegulle aralarinda kesin bir gerginlik yasanicak.

Ralf'in Ayşegül'ü kaçırmasına ben de pek ihtimal vermiyorum, saldırma zaten hiç beklemiyorum. Bence aralarındaki gerginlik ya Çet yada Memo ile alakalı olacak, burda sanırım Memo ihtimali biraz daha ağır basıyor.
    Ralf Memo'yu azarlarken Çet buna şahit olabilir, Ayşegül en başta inamaz, vs vs.
    Ben daha çok böyle birşey bekliyorum. Ayşegül'e direk zarar vereceğini düşünmüyorum.

Durum:
    sogno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı tashbebeq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ralf'in Ayşegül'ü kaçırmasına ben de pek ihtimal vermiyorum, saldırma zaten hiç beklemiyorum. Bence aralarındaki gerginlik ya Çet yada Memo ile alakalı olacak, burda sanırım Memo ihtimali biraz daha ağır basıyor.
    Ralf Memo'yu azarlarken Çet buna şahit olabilir, Ayşegül en başta inamaz, vs vs.
    Ben daha çok böyle birşey bekliyorum. Ayşegül'e direk zarar vereceğini düşünmüyorum.
    Ha, bak boyle bir sey ola bilir, Memoyu tamamen unutmusum ben. Cet Ralf'i Memoyu azarlarken gorse, oldurur vallah! Aslinda birinin Ralfe soyle guzel bir gecirmesini izlemekten zevk alirim! :happy0064

Durum:
    tashbebeq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    berensaat.♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ha, bak boyle bir sey ola bilir, Memoyu tamamen unutmusum ben. Cet Ralf'i Memoyu azarlarken gorse, oldurur vallah! Aslinda birinin Ralfe soyle guzel bir gecirmesini izlemekten zevk alirim! :happy0064
    Bu biri de Çet'ten başkası olamıyacağına göre :happy0064
    Çetin şu Ralf'in ağızını burnunu bir dağıtmadan yollamaz.
    Ben bunu tuttum Ralf'in Ayşegül'e saldırması falan orada kalsın.
    Zaten Ayşegül Ralf'in Memo'yu azarladığını duyarsa tamamdır, araları fena halde bozulmasına yeter de artar bile nede olsa o Ayşegül'ün en kıymetlisi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)