Sayfa 200/201 İlkİlk ... 100150190196197198199200201 SonSon
1001 sonuçtan 996 ile 1,000 arası

Konu: Küçük Sırlar - Bölüm Yorumları (24)

Durum:
    betüsüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Derinlerde...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    3 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı meryıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boşaltın içinizi yeni başlık sabahtan önce çıkmaz :img-hyste

Çet'in de arabayı hızla sürmesini bundan başka senaryo açıklamıyor. Demek ki Çet Ayşegül ve Ralf'in önünü kesecek :happy0064:happy0064
    Bu gün uçuşlar serbest bana ve Rojda'ya ama Pazartesi fena çakılacağız :img-hyste
    inş tutar çünkü neden tekrar arabaya binsin birde sonradan arabanın içinde gülümseyişi var acaba diyorum önünü kestikten sonra zorla ayşeyi kendi arabasına bindirdi de mi gülüyor ya da bindirmeye kalktı raifle dalaştılar ayşede sinirlenip eve doğru yürüdü mü o da olabilir gibi
    (bana da uçuş serbest o zaman dimi merve :icon_whis )

Alıntı Rojda94 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak bunu dusunmedim. Cok mantikli.
    Olabilir yani.
    Ben bu gece en iyisi baska yazmayayim. Yoksa cidden bana morslu günler geliyor :img-hyste
    rojda devam devam hep beraber çözeceğiz biz bu işi :img-hyste

Durum:
    beren89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı venge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ali ceylaya gelirsek ceyla gitmiş yerine geyşa gelmiş yani ali ayaklarımı yıka dese yıkar :img-hyste son sahnelerinde ceyla aliye evden çıkarken hadi bende seni yolcu edeyim ya hatun bu evciliğe fazla kaptıdı kendini bu şimdi evlilik planlarıda yapar
    hahaha valla dogru dedin! zaten ceyla'nin olayi bu.. hicbi zaman hakli ve 3. kisi olmadan girmedigi icin ali'nin hayatina, simdi kendine ali'ye cikisacak hakki bulmuyo.. hic kizmiyo ali'ye.. ali de bunun rahatligina sigindi..

yani hic iliski gibi durmuyo zaten, opusuyolar falan ama sifir inandiricilik. tez zamanda biter isalla. ali niye arzunun kapisinda bilmiyorum ama orda herkes arzu'nun bakisina yorum yapmis. ali de cok yenik geldi bence o kapiya
    (sakin yanlis anlasilmasin ali allahin odunu, arzu ona cektirmeli, kupesinden asicam valla)

Durum:
    meryıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Çok uzaklarda
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı betüsüm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inş tutar çünkü neden tekrar arabaya binsin birde sonradan arabanın içinde gülümseyişi var acaba diyorum önünü kestikten sonra zorla ayşeyi kendi arabasına bindirdi de mi gülüyor ya da bindirmeye kalktı raifle dalaştılar ayşede sinirlenip eve doğru yürüdü mü o da olabilir gibi
    (bana da uçuş serbest o zaman dimi merve :icon_whis )
    Ahh Betülüm sende fena halde tepe taklak olmaya hazırsan biz sana yer açtık :icon_whis (Biz tepe taklak düşeceğiz de yanımız da kimleri götürürüz onun hesabını yapıyoruz:img-hyste)

Yapar mı Çet sahiden??? :img-in_loTutar mı sevdiceğinin kolundan sürükler mi kendi arabasına (arabasına süründürmek Ayçet'te bir sevgi belirtme durumu oluyor :img-hyste) Biz senle zaten bir şey olmadığına da eminiz. Çet'in de sürüneceği yok. Tutsun kolundan kızın bari :img-wink:

Durum:
    yamisis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ay dayanamayacgim yeni baslikacilinca oraya da çöpü pasta yaparım bu yorumumu ama daha fazla dayanamayacağım.

Ben asıl o çetinin mesajlarına bakmayacaksın görmeyeceksin görüşmeyeceksin ayarını kime yaptığını merak ettim. Direk aysegule mı yoksa ralfin önünü kesip ona tahdit amaçlı mı diyor bunu aysegulden uzak dur anlamında? Dileğim sudur ki aysegule olsun o atari. Konuşma etme diye.

Ve asıl en çok aysegul Odasine geldiginde onu bekleyen bır cet gördüğünde ne yapacak? Offff ne olur beklentimi yüksek tutmayayımhayir hayır hayır tutmamaliyim ama elimde değil aysegulun odasında aysegulu karanlıkta bekleyen bır çetin varken nasıl olur da beklentimi yüksek tutmam haaa? Biliyorum Fas'a fiso bır sahne olacak yine o oradaki sahne ama bır ihtimal belki duvarım bır sahne olamaz mı?...

Durum:
    meryıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Çok uzaklarda
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yamisis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve asıl en çok aysegul Odasine geldiginde onu bekleyen bır cet gördüğünde ne yapacak? Offff ne olur beklentimi yüksek tutmayayımhayir hayır hayır tutmamaliyim ama elimde değil aysegulun odasında aysegulu karanlıkta bekleyen bır çetin varken nasıl olur da beklentimi yüksek tutmam haaa? Biliyorum Fas'a fiso bır sahne olacak yine o oradaki sahne ama bır ihtimal belki duvarım bır sahne olamaz mı?...
    O Ayşegül'ün odası mı??? Yok canım Ayşegül'ün odasında öyle bir koltuk yoktu. Var mıydı?
    Hadi buyrun size bir haftalık soru o koltuk hangi odanın bu tartışma bir başka bölümde daha yaşanmıştı ama sonu umarım aynı bitmez :icon_whis

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)