Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Küçük Sırlar - Bölüm Yorumları (24)

Durum:
    GFBusra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    toujours pur
    Konular
    270
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Küçük Sırlar - Bölüm Yorumları (24)

Bir önceki başlıkta mesaj sayısı 1000 mesaj sayısına ulaştığı için kapatılmıştır.
    Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Bir önceki başlığa buradan ulaşabilirsiniz.

Tek cümlelik kısa mesajlar,sohbet içerikli mesajlar,tamamı büyük harfle,bold(kalın), altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar, resim ve resim çalışmalarını alıntı yapmak yasaktır.
    Lütfen kurallarımızı okuyunuz;

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Küçük Sırlar Dizi Detay Sayfası

http://www.dizifilm.com/dizi/kucuk-sirlar-6293.html

Küçük Sırlar Fotoğraf Galerisi

http://www.dizifilm.com/fotogaleri/g...uk-sirlar.html

GFBusra
    Bölüm Sorumlusu
    "Enchantée."

Durum:
    GÜL GÜZELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı negisssss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ay pes doğrusu verem oldum resmen yahu bu nedir böyle heyoo kendinize gelin ey küçük sırlar!img-hyste
    ya çetine bak hele gerekirse dalıp alacaksın o minareyi hemen hazıra kondu ayrıca aldığı deniz minaresinin rezil ötesiliğine bakar mısın yani peh:img-beee:

Ayy o deniz minaresine bende uyuz oldum:img-beee::img-beee::img-beee:

İnsanın beş yıl boyunca sakladıgı bişeyin yerini yeni bişi alabilirmi hiç hemde böyle rezalet bi şekilde:img-beee::img-beee: umarım ayşegül başında paralar çetin:img-beee::img-beee: off yaaa ben bu çeti bi koşu parçalayım gelsem nasıl olur:icon_sorr:icon_sorr

Durum:
    betüsüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Derinlerde...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    3 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı İlsu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunca bölüm izlediğime pişman olma safasındayım. Güya Çetin çekince keyif alacaktım. Ama bu yeni Ayşegül ile zevk almıyorum tersine üzülüyorum. Bölüm boyunca 10 dakika bile yan yana göremedik. Hoş Ayşegül bile zevk vermedi bu bölüm bana. Ralf'i hiç tanımıyormuş gibi Ceyla ve Heves'e karşı ters hareketlerinde Ceyla ve Heves'ten daha çok sinir oldum. Ralf gidene kadar mola veriyorum ve diziyi izlemiyorum.

Çetin diyeceğini deseydide öyle gitseydi bari Ayşegül. Bu kadarını bile çok görüyorlar. İzlemiyorum artık.

BAT TİMUR.
    bu yorumun altına imzamı atıyorum izninle :love01:
    aynı şeyleri hissediyoruz kesinlikle
    ne izlediğim çetinden ne ayşegülden keyif alıyorum bunların üstüne birde notraif işkencesini çekiyoruz bu da yetmezmiş gibi alinin gayri insanı tavırlarına şahit olmak zorunda kalıyoruz üstüne bir de olabilecek en saçma öpücüğü izledik yani madem öpüşcekler bari bu kadar saçma bir kurgu içinde olmasaydı daha bitmedi üstüne birde nesli var varda var nedir bizim bu çektiğimiz
    bölüm kesinlikle ks tarihinin en kötü en sinir bozucu bölümlerinden biriydi
    hatta number 1 olmaya aday
    bölümdeki tek güzel şey heves (sarışın bombam sen hep böyle kal :img-in_lo ) ömerin nesliye esprisi ve meriçin şirinlikleriydi onun dışında da gayet mok gibi bir bölümdü :865323
    boşuna planımı iptal ettim salaklığıma doymayayım bu güzel havada dışarıda olmak varken :img-tomat:img-tomat

Durum:
    İlsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Zaman
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Aslında sorun Çetin'de değil senaristlerde. 2 dakikacık sahneyle geçiştiriyorlar. Uzun uzun Arzu'nun psikopat hallerini izledik. Arzu sevilsede sevilmesede bölüm boyunca bir karakterin bu tarz davranışları seyirciyi ne kadar ekrana bağlayabilir? Geçen bölümle beraber Su 3 kez kağıtta yazan numaraya baktı. Ayrıntılı bir biçimde Meriç'in hazırladığı sürprizi izliyoruz. Sonra hop son sahneye geliyoruz 1 dakika bile sürmüyor Çetin'in çırpınışı. Sorun Çetin'de değil. Yoksa adam harbi aşık, acı çekmeye kalıncada Su zamanından biliyoruz iyi rol yapıyor. Ama senaristlerin Ayçet'e garezi var.

Ayşegül bile zevk vermedi bana bu bölüm. Çet için sen benim ruh ikizimsin diyen kıza Ralf için aynı benim gibi dedirttiler. En çokta buna sinirlendim. Ayşegülcüm sen Ralf gibi değilsin olamazsında! Senaristler yanlış yerde yanlış zamanda yanlış kişilere iddaalı sözler söyletiyorlar. Dile kolay 45 bölüm. Bölüm başında 5 dakika Ayçet göster(onda da birşey yok ya.) bölüm sonuna kadar hiçbir şey olmasın tam olacak derken bölüm bitsin. Bu seyirci beklesin diğer haftayı ama yine fos çıksın. Zevk vermiyor bana. Ralf gidene kadarda izlemeyeceğim. Konuk oyunculuğunda bir adabı var. Her Ayşegül sahnesinde bitmek zorunda mı?

Durum:
    summerlove_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Aslında ilk yazışım ama yazmazsam içimde kalırdı , diziyi izlemem kararı almıştım ama bu dizide bana zevk veren tek şeyinde Ali&Arzu ikilisi olduğuda bir gerçektir ki bu günde onlar için izledim , öncelikle şunu diyorum Ceyla'nın olmadığı izlenen şu kadar bölümde gördük kü Arzu gayette normaldi Ali yanında olduğu zaman tüm problemlerinden arınıyordu ki düşük yaptığındada gördük bunu .Ama Arzu neden delirdi sorusunda Arzu;'yu suçlamak tabiki yanlış ..
    O kız belkide geçen bölüm onların küs sanarken buluştuklarını görmese Ali'nin böyle bir şerefsizlik yaptığını görmeseydi böle bir korkusu Ali'nin onu terk edeceği korkusuyla yüzleşmeyecekti..
    Anlamıyorum Ali seni seviyor musun sevmiyor musun , Ceyla hayatında olsa yada olmasa ne değişicekti merak ediyorum ki onu hayatından uzak tutamadın...
    İki çift lafta Ceyla'ya bu kız bunların olması için taaa spor salonu sahnelesinden beri bekliyordu..
    Ve sevgilisinden ayrılmış (ki bunlar Ali yüzünden olmuşken Ali'nin her zamanki gibi kaçması değilde Arzu'yu seviyorsa onun tedavi olması için destek olması gerekirken.) bir adamın bi omzuna yattı diye dudaklarına yapışması ayrı bir konu ki burdada susmayı tercih ediyorum...

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)