Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Küçük Sırlar - Bölüm Yorumları (25)

Durum:
    yamisis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Allah Allah ya ben fragmanın ilk on saniyesini hiiic anlamadım hem de hic. O ilk on saniye yemek ile ilgili bır durum ama kafamı çok karıştırdı.
    Şimdi aysegulu bır ralfin arabasında gördüm ki oturduğu koltuk ralfin arabasının koltuğunun deri kaplaması. Bu demektir ki ralfin arabasına biniyor aysegul o 46dakison sahneden sonra. Ama nedense sonraki sahnede hoooop ralfin arabasının arkasında çetini görüyorum . Ne ariyo cet o arabanın arkasında. Bu da yetmiyor ralf ormanlık bır alandan bize dogru yaklaisyor. Yani tamam çetinlerin evinin bahçesi de o . Ralf neden uzaktan bu tarafa dogru geliyor? Neredeydi ki oradan geliyor? Yani kafamı karıştıran çok şey oldu o ilk on saniye icinde. Bunların hepsi tek bır sahneye aitse bizi nasıl bır bolum bekliyor acaba? Dahası aysegul odasında ruju mü herneyse onu firlatirken hangi saat dilimi içindeyiz? Neden o kiz bu kadar sınırlı? Yemeğe mı gidemediyoksa yemekten mı dondü de öyle sınırlı? Ay onu da geçtim eğer yemeğe gitmiş olsaydı dönüşü aksam saatlerine tekabül ederdi halbuki fragmandan anladığım kadarıyla aysegul aksam saatlerinde pembe elbisesini çekmiş de eve geliyor. Çünkü onu bekleyen çetin sabahki kıyafetiyle duruyor.

Ne dedigimi anlamamis olabilirsiniz cunku ben de su anda ne dedigimi bilmiyorum.

Her şey bır yana son sahnede gördüğümüz opusme kesin 46.bölümün sonunda gerçekleşiyor. Yani aysegul bana bır neden söyle diyor ya hah iste çetin mal mal bakınca aysegul de ralfin yanına gidiyor ve ralf onu öpüyor yani kirkyedininbasinda izleyeceiZ onu. Allahım inşallah çetin görür onu.

Umarım çetin o ültimatomları aysegule soyluyordur görüşme etme diye , eger aliye diyorsa kafasına bır şaplakkk atacağım vallahi. Çok sınır olurum ya.

Bu aradaaa bunca şey yazdım ama ne yazdığımı ben bile anlamadım o ilk on saniye ok adar çok karıştırdı ki kafamı . Sıfıra sıfır elde var sıfır durumdayım. Mavi ekran verdim yani.

Durum:
    beren89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı betüsüm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında sanki evde yoklar çet karanlıkta bekliyor ayşegülde ışığı yakıyor gibi geldi bana kırdım zincirlerimi geliyorum
    ayşede acayip güzel olmuş pek bir seksi çet fena bakıyor zaten:img-in_lo
    bence nesli ve omer uyuyo ya. ben de oyle dusundum. yok yok onlar uyanicak gibi diil

off lutfen zinciler kirilsin artik!

valla koltuk donuyo mu donmuyo mu bilemedim ama fonda bunlarin bahce var. yani salon olmasi gerekmez mi o zaman? aysegul'un odadan bahce gozukmuyo sanki?

ve de cet'in bakislar bence de hic tekin diil :img-eat:

Durum:
    betüsüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Derinlerde...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    3 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı meryıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uyuyorlardır belki. Aslında Dubai işinin yeniden hortlamasının tam sırası. Hazır herkes hortluyor buna da bir el atsınlar......

Ya o koltuk dönmeli değildi ve kahverengiydi diye hatırlıyorum ben ama
    Alıntı bernanur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya koltuk olayına dalıyorum ama salondaki sabit beyaz koltuk değil mi o bir de dönüyor muydu?
    ayrıca o koltuğun duruş açısı merdivenlere doğruydu ve uzun koltuğun baya arkasında yemek masasının oraya doğruydu (Allah'ım bu nasıl bir anlatım biçimidir ki?)
    Çet'in fragmanda oturduğu koltuk salondaysa eğer kapıya doğru oluyor ki ben salonda öyle bir koltuk hatırlamıyorum.
    (benim devreler ufaktan yanıyor sanırım uyuyorum tamam)
    ben eminim salonda öyle bir koltuk var ve dönüyor rengide fragmandaki ama koordinatlarını sormayın zira beynim hiç o şekilde çalışmıyor :img-hyste:img-hyste
    ++
    koltuğun yerini değiştirivermişlerdir yani sahneye daha uygun olduğu için böyle bir şey yapmış olabilirler
    ++
    şüphecinin önde gideniyim öyle kolay kolay emin olmam kendimden bozmayın beni lütfen:img-hyste:img-hyste

Alıntı yamisis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah Allah ya ben fragmanın ilk on saniyesini hiiic anlamadım hem de hic. O ilk on saniye yemek ile ilgili bır durum ama kafamı çok karıştırdı.
    Şimdi aysegulu bır ralfin arabasında gördüm ki oturduğu koltuk ralfin arabasının koltuğunun deri kaplaması. Bu demektir ki ralfin arabasına biniyor aysegul o 46dakison sahneden sonra. Ama nedense sonraki sahnede hoooop ralfin arabasının arkasında çetini görüyorum . Ne ariyo cet o arabanın arkasında. Bu da yetmiyor ralf ormanlık bır alandan bize dogru yaklaisyor. Yani tamam çetinlerin evinin bahçesi de o . Ralf neden uzaktan bu tarafa dogru geliyor? Neredeydi ki oradan geliyor? Yani kafamı karıştıran çok şey oldu o ilk on saniye icinde. Bunların hepsi tek bır sahneye aitse bizi nasıl bır bolum bekliyor acaba? Dahası aysegul odasında ruju mü herneyse onu firlatirken hangi saat dilimi içindeyiz? Neden o kiz bu kadar sınırlı? Yemeğe mı gidemediyoksa yemekten mı dondü de öyle sınırlı? Ay onu da geçtim eğer yemeğe gitmiş olsaydı dönüşü aksam saatlerine tekabül ederdi halbuki fragmandan anladığım kadarıyla aysegul aksam saatlerinde pembe elbisesini çekmiş de eve geliyor. Çünkü onu bekleyen çetin sabahki kıyafetiyle duruyor.

Ne dedigimi anlamamis olabilirsiniz cunku ben de su anda ne dedigimi bilmiyorum.

Her şey bır yana son sahnede gördüğümüz opusme kesin 46.bölümün sonunda gerçekleşiyor. Yani aysegul bana bır neden söyle diyor ya hah iste çetin mal mal bakınca aysegul de ralfin yanına gidiyor ve ralf onu öpüyor yani kirkyedininbasinda izleyeceiZ onu. Allahım inşallah çetin görür onu.

Umarım çetin o ültimatomları aysegule soyluyordur görüşme etme diye , eger aliye diyorsa kafasına bır şaplakkk atacağım vallahi. Çok sınır olurum ya.

Bu aradaaa bunca şey yazdım ama ne yazdığımı ben bile anlamadım o ilk on saniye ok adar çok karıştırdı ki kafamı . Sıfıra sıfır elde var sıfır durumdayım. Mavi ekran verdim yani.
    yasemin sen böyle yazınca bende mavi ekran verdim:img-hyste:img-hyste
    çetin öpüşmeyi görür mü görüpte harekete geçer inş inş inş
    ayrıca bir şey daha varki ayşegülün söylediği ben kararımı verdim kime ne zaman bölümün neresinde geliyor o da kafa karıştırıcı
    bu arada heveste ralfe rahmetli diyor öfff şiştim he ne biçim fragman ya da vinci şifresi gibi:calis

Alıntı beren89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence nesli ve omer uyuyo ya. ben de oyle dusundum. yok yok onlar uyanicak gibi diil

off lutfen zinciler kirilsin artik!

valla koltuk donuyo mu donmuyo mu bilemedim ama fonda bunlarin bahce var. yani salon olmasi gerekmez mi o zaman? aysegul'un odadan bahce gozukmuyo sanki?

ve de cet'in bakislar bence de hic tekin diil :img-eat:
    ya evde olmasınlar mümkünse ikisinin de uykusu tilki uykusu gibi çünkü malum ayçette ateşli bir çift :icon_whis:img-hyste
    koltuk dönüyor ve salonda güvenin bana :img-hyste
    çetin alsa ayşegülü oradaki koltuğa yatırsa kendide üstüne çıksa oy oy başlıkca koparız:img-in_lo:img-in_lo:img-hyste

Durum:
    yamisis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Konuya açıklık getiroyurm laaaaaan yettim.

Şimdi çetinin oturduğu koltuk salondaki koltuk. Yess. Hani bu aysegul Cem ile işbirliği yaptıgı bolum eve geç gelip havuza basında oturmuştu ve çetinde camdan onu izlemişti ya .iste çetin o sırada oturduğu koltukta oturuyor yine bu bolum. Hatırlayın o da krem rengi ve yaylanabilen deri bır koltuk idi .yani ben yanilmisim aysegul odasına girmiyormuş. Eve giriyor ve karanlık ev. Çetin ise. O evin giriş kapısına göre solda kalan ve havuza bakan iki adet yalanabilen deri koltuklardan birinde pusuya yatmış bekliyor olacak. Ve aysegul ışığı açtığında da çetin ile karşılaşacak.

1.neden. Işıklar kapalı yoksa evde kimse yok mü?

2. Eğer evde kimse yoksa o sahne nelere gebe olabilir?

3. Ne olursunuuz bosa ümitlenmeyelim.temkinli yaklalsalim. Bu Timur'un dizisi timurundizisi timurun dizisi ...şimdi herkes tekrar etsin timurun dizisi her şey olabilir beklentiyi yüksek tutmayın.Timur'un Timur'un Timur'un ....

Dediğim gibi o koltuk tam olarak kapının girişinde solda kalıyor. Yani bunlarin hep oturdukları oturma gurubunun normalde bize gosterilmeyen ama yemek sahnelerinde arka tarafta kalan kismidna kalıyor. (ne dedim ben?):img-hyste
    Bır kere aysegul çetini Geç saatlere kadar beklemişti de çetin geldiğin de tam salonun orta yerinde konusmuslardi. İste o esnada o oturma kısmını geniş aciiyla gormuştum ve cam önünde iki tane deri koltuk hatırlıyorum o sahneden.

Bende de ne manyak bır hafıza varmış be. :img-hyste

Durum:
    meryıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Çok uzaklarda
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı betüsüm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öfff şiştim he ne biçim fragman ya da vinci şifresi gibi:calis

ya evde olmasınlar mümkünse ikisinin de uykusu tilki uykusu gibi çünkü malum ayçette ateşli bir çift :icon_whis:img-hyste
    koltuk dönüyor ve salonda güvenin bana :img-hyste
    çetin alsa ayşegülü oradaki koltuğa yatırsa kendide üstüne çıksa oy oy başlıkca koparız:img-in_lo:img-in_lo:img-hyste
    Da Vinci'nin Şifresi daha açıktı ya....

Evet evet.:img-eat::img-eat: Çetin uzun uzun Ayşegül'e (sabaha kadar) o koltuğun dönüşünü, hangi koltuk olduğunu, ne renk olduğunu, evin hangi odasında olsuğunu anlatsın :img-hyste:img-eat:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri