Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Küçük Hanımefendi - Bölüm Yorumları (6)

Durum:
    Diyarbekirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Özgürlük
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    429

Aldığı Beğeni: 149

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sevgiler hepinize:img-wink:

Oncelikle Fatos"cuguma gecmis olsun diyorum:love01:
    Bal karisimli papatya cayi getirdim ve bol c vitaminli icecek ve meyve getirdim, sifalar diliyorum efem....

Yeni baslik acilmis bol yorumlar efem:img-wink:

yorumlar,senaryolar,sorular,cevaplar hepsi harika ellerinize saglik:happy0064

Dilek"cigim resimler icin tesekurler:happy0064
    Kelebe"gim c siki olursa Omer"i tomatlarim dermisim ama oyle olacak gibi:img-hyste
    Seval"cigim oglun yapmaz,bakma senaristler bazen yolunu sasiriyor:img-hyste
    Oglusun harika bazi hatalari var ama ne yapsa yakisiyor oglusuna kizilmiyor iste buda bir arti avantaj,bekliyorum bu bolum ve gelecek bolumler de oyle bir omer seyredecegiz ki sevgili Fatos"umun deyimi ile Kalbe zarar olan bu Omer seyredenlerin nabizlarini 100 ustune cikaracak dermisim:img-hyste
    Umarim senaristler beni yaniltmaz bakalim????

Yeni basliga dizide calan o guzel turkunu sozlerini yazayim Omer"den acil bekliyorum boyle sozleri:img-wink:

Kurban olayim yarim,aglayan gozlerine
    Bu sevdali basimi,yatirsam dizlerine
    Ayriligin zehiri,kesiyor nefesimi
    Girsem ruyalarina,duyarmisin sesimi

Senaristlerden vurucu replik bekliyorum 3,5 yil az buz zaman degil dugundeki gece gibi Aylin"in konusu konusulmustu ricadirrrr....
    Omer"de vurucu ve guzel sozler bekliyorum,Neriman o kadar kitap okudu ve cok asik replikler ve sahneleri gumbur gumbur bekliyorum bakalim???

Yatak sahnesine gelince hepiniz yorum yazmissiniz cok da guzel yorumlar olmus ama bence fazla hayal etmeyin dermisim:img-hyste

Neden mi?
    Cunku Kerem hep annesi ile uyudu bu cocugun odasi varmiydi??? ben mi gormedim hep annesi ile uyudugunu seyretik eeee bu demektir ki Omer zor o yataga girer Kerem uyudugu zaman belki :img-hyste

uyanik oldugun da baslar bizim sevimli Kerem ,iyi de olur aslinda soyle konusursa annem hic Bulent baba ile yataga girmedi, benim ile yatti seninlede yatmasin o benim annem derse :img-wink:
    Ben boyle bir sahne bekliyorum aslinda eee hayaler kurmak icin erken dermisim:img-wink:ama romantik sahneler bekliyorum efem:img-wink:

Bu senaristler dugun gecesi bize bu cifti seyretirmedi simdimi seyretirecek:img-hyste
    Kerem"i sevimli ama annesine yaklastirmadigi Omer"i seyretmek isterim ehhh omere boyle cezalar bekliyorum:img-hyste

Fragmandaki yatak sahnesi harika:happy0064
    Omer"in bakislari ve sevinci ve mimikleri cok sey anlatiyor o sahnede:happy0064:happy0064

Belli ki Kerem uyuyor ,yoksa Omer o yataga zor girerdi dermisim:img-hyste

Nobetim basliyor,saygilar efem hepinize bol yorumlar....

Durum:
    ask-I memnun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    shahim ve de mat...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı seval2005 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O sabah Feridzadeler köskünde ilk uyanan, anne ve babasinin arasinda uyuyan Kerem oldu. Sevimli afacan annesiyle babasinin hala derin uykuda olduklarini hissederek bir ona bir ötekine bakti bir süre sessizce.. Sonra melekler kadar güzel uyuyan annesine arkasini dönerek babasini izlemeye koyuldu.. Her sabah annesinin yaninda uyanmaya aliskindi Kerem ama babasinin yaninda ilk gözlerini acisiydi....

Kücük parmaklari merakla Ömer´in yüzünde dolasmaya basladi.. Önce hafifce sakallarina dokundu, sonra biyiklarina.. Yüzündeki killarin ona cok yakistigi babasi Almanya´daki masal kitaplarinda resimlerini gördügü kahraman sövalyelere benziyordu.. Üstelik tipki o masallardaki sövalyeler gibi cok iyi at binmesini de biliyordu... Gururla gülümsedi..

Yatagin icinde cocukca bir bogusma baslamisti, Ömer aklina koydugunu alacakti....

iyi aksamlar..
    ablacim sen böyle yazdikca benim ne düsündügümü artik cok iyi biliyorsun..:img-wink:evet yine bir barbara cartland havasi vardi her kelimesinde her cümlesinde ...askla karisik cocuksu muziplerle bezenmis okunasi harika güzel bir calismaydi yine bize sundugun ..ve bu birkez daha bizi bizden almaya yetti....bunun icin sana cok tesekkürler..

Alıntı aglamakelebek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir soruda benden gelsin.. Şu yatak sahnesinin sonu nasıl olacak?..

a) Kerem uyanacak, anne yatağımızda Ömer amca var.. Kaçalım diyecek..

b) Neriman uyanacak, oğlunu ve kerem'i izleyecek, sonra Ömer'i öpücükle uyandıracak.. Kerem uyanmadan doğru kanepene diyecek..

c) Ömer uyanacak, hiç o yatağa girmemiş gibi, usulca odadan çıkacak.. (ama gece neriman onun yattığını görecek, kimi kandırıyosa bu Ömer)

d) Şaziye kapıdan çıkacak sarmaş dolaş uyuduklarını görüp, o kadın o kadın diye diye felç geçirecek..

e) Ne alaka canım, ben daha orjinal cevap bulurum.. Çünkü ben AISK'ciyim..:img-hyste:img-hyste
    senay bir soru sormussun malum sahneyle ilgili...cevaplamazsak olmaz...nacizane bende söyliyim cevabimi..
    önce kerem uyanacak...annesi babasi uyuyorken o evin icini merak edip dolasmaya baslayacak...farketmeden aylinin odasina girece belki...yada
    kahvalti yapilan yere inecek...onu gören saziye veya aylin ne oldugunu anlamak icin bu arada uyanmis keremin yaninda olmadiklarini farkeden ömerle nerimanin odasina gidip burada neler oldugunun hesabini soracaklar..
    ve sonrasinda olan olacak...kalkanlar hazirlanacak kiliclar cekilecek restler yapilacak ve islem tamam.....
    senin yaktigin atesti ama yanan ben oldum.

Durum:
    allias87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Malatya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

rahimecimm canım benim ya onca işinin arasında bizide ihmel etmiyosun... teşekkürler canımmm....

hmmm sorular biraz zormuşşşş
    ama bennn zoru severim:happy0064

ömer-neriman senin yoklugunda bu oda buz gibiydi sonra anladim ki odanın peteği bozukmuş tabi ban bunu çok geç farkettim
    neriman-ömer biliyomusun istedigim kadar kandırabilirim seni jeton jeton değil çokgen mübarek

kerem-ömer benim babam aylin gitsin istiyorum
    aylin-hayir beni anneme gitmem için zorlayamazsiniz. söz artık piskopat günlerimi geride bırakacam

ömerle neriman köske geleceklerine ciftlige gitmeyi neden akil edemediler...

çünkü nerimanın içtiği ilaçlardan ömerin de genetik olarak nöronlarında oluşan hasardan dolayı doğru düşünme konusunda büyük problemler yaşıyolar

yada at binme macerasi bundan sonra orada devam eder mi?
    ayyy yokk nerdeeee göz boyamak için bunlar yarın evlendikten sonra bidaha görmeyiz...cicim ayları daha kereme bi alışsın ömer

3,5 yil sonra odasinda yatan nerimanin aklindan neler gecmistir...
    off allahımmm her nekadar pek ekşin yaşamasam da bu yatağın hali bi başkaydı beee

olasi flört hallerini düsünecek olursak at ciftliginden köske varilan mesafe kac dakikada asilmistir...nasil asilmistir...bu asilan sürede ikili arasinda bir konusma gecmismidir...ne sekilde oldugunu ayrintili bir sekilde yaziniz...

hmmm boşluk doldurma , kısa cevap iyiydi de klasik biraz ağır olmuş be rahime:img-hyste
    şimdi dizi zamanıyla soruyosun sanırım kiii 2.5-3 dk arası sürmüştür diyorum
    neriman: kerem bugün çok yoruldu... çok ta mutluydu onu hiç böyle görmemiştim
    ömer : bundan sonra hep göreceksin
    neriman : bende çok mutluydum
    ömer :.......
    neriman : peki sen
    ömer: ......
    neriman : ömer konuşmicakmısın
    ömer : 33 bölümdür konuşarak neyi halledebildikki neriman... anladım ki sen işitsel eğitimden pek anlamıyosun... hemen uygulamalı eğitime geçiyoruzz
    neriman : ömer nereye gidiyoruz ters yöne girdik
    ömer : hazır evde kimse yokken şu uygulama konusunda fazla geckmeyelim diye köşke gidiyoruz neriman...bak oğlumuz nasıl düşünceli uyumuş bile bize hiç zorluk çıkartmayacak:img-hyste

o yatak sahnesini saziyenin mi yoksa aylinin mi görmesi daha ürkütücü olur..
    aylin görse daha ürkütücü olur zaten ömerin şaziyeyi salladığı yok

keremin bir sonraki cizecegi resimde kim veya kimler yer alir...:img-hyste

ilerde ortaya çıkabilecek olsı bir yeni baba,yeni anne , yeni kardeş, veeee hepsinden önemlisi yeni amcaaaa ( bakiiim vay sıpa nasılda benzetmiş cihana:img-hyste)

Durum:
    Oyuncu
    Yer
    shahim ve de mat...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Diyarbekirli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgiler hepinize:img-wink:

Oncelikle Fatos"cuguma gecmis olsun diyorum:love01:
    Bal karisimli papatya cayi getirdim ve bol c vitaminli icecek ve meyve getirdim, sifalar diliyorum efem....

Yeni baslik acilmis bol yorumlar efem:img-wink:

yorumlar,senaryolar,sorular,cevaplar hepsi harika ellerinize saglik:happy0064

uyanik oldugun da baslar bizim sevimli Kerem ,iyi de olur aslinda soyle konusursa annem hic Bulent baba ile yataga girmedi, benim ile yatti seninlede yatmasin o benim annem derse :img-wink:
    Ben boyle bir sahne bekliyorum aslinda eee hayaler kurmak icin erken dermisim:img-wink:ama romantik sahneler bekliyorum efem:img-wink:
    sevgili diyarbekirli yorumunu büyük bir begeniyle okudum...dedigin gibi beklentilerimizin büyük oldugu sahnelerde nedense hic bir sey düsündügümüz gibi olmadi...buna ne güzel bir söz replik damgasini vurdu ne de hareketlerle bunlari görebildik...bu yönden hayal kirikligimiz haddinden fazla...
    bahsettigin kerem sahnesinde de bülentle yatmama mevzusu o a icin kerem tarafindan dillenebilir...her ne kadar ömer bülentin agzindan duymus olsada yinede ikinci defa netlik kazandiran o durum keremin anne sen babamla hic beraber yatmadin...ömer amca neden yatiyor gibi bir söylemde bulunarak olayi daha da güzel bir hale getirecegini düsünüyorum...umarim senaristlerde bizim düsündügümüz gibi düsünürler..
    .

Alıntı Diyarbekirli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu senaristler dugun gecesi bize bu cifti seyretirmedi simdimi seyretirecek:img-hyste
    dügün günü avizeyi görmüstük malum..hatta kac ampul oldugu bile sayilabilirdi dikkatlice bakilsaydi eger:img-hyste:img-hyste
    simdi de abajur görürüz yakin cekim... abajurun kac sacagi var diye sayariz artik:img-hyste
    yoksa yatagin basinda asili olan resim olabilir mi bir sonraki:icon_whis
    yada yatak basinin kac noktasi oldugu filan:img-hyste..biri beni durdursun...
    ha birde atli resim var dimi yan tarafta asili.. o sayede daha iyi görürüz kac at oldugunu mesela..:img-hyste:img-hyste..birde bakmissin ki biz sayana kadar olan olmus islem bitmis...:img-hyste

Durum:
    Oyuncu
    Yer
    shahim ve de mat...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı allias87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :img-hystekızlarrr yeni başlığımız tam gaz gidiyo valla:happy0064:happy0064
    bu ne güzel yorumlar ya...

seval abla valla çok beğendim yani ömer mi neriman mı derken kerem önce uyanıyo ha:img-hyste:img-hyste biz niye düşünmedik kızlar bunu:img-hyste:img-hyste

neyse bakın bişey geldi aklıma

ömer aşşağıdan keremin çığlıklarını duyunca koşarak yukarı çıkmıştır...

neriman : oğlum gel buraya bi bakayım ne olmuş
    kerem : banane banane çok acıyo... sen yaptın işte
    neriman : oğlum gellll
    ömer : ne oluyo burda kerem oğlum niye ağlıyosun
    kerem : baba ya çok acıyooo çooookkk çooookkk
    neriman : ömer valla istemeden oldu pantolnunu giydirirken bi rahat durmadı...:img-hyste
    ömer : neee yoksa inanmıyorum neriman bunu nasıl yaparsın:img-hyste
    neriman : ömer niye bu kadar aşırı tepki veriyosun anlamadım istemeden oldu dedim ya
    ömer : aşırı mı... nasıl vermem neriman biricik oğlumun biricik şeyi var yani ve sen onu fermuarın arasına mı sıkıştırdın
    neriman : aman ne kıymetliymiş oğlunun şeyi
    ömer : bunu yaptığın için seni asla affetmicem neriman... kerem gel oğlum bi bakayım
    neriman : (çok bozulmuş odanın köşesinde gözleri dolmuş vaziyette beklemektedir.)
    kerem : baba bırak öyle kalsın
    ömer: olmaz oğlum bi saniye hemen halledicem ben... sen tavana bak hiç acımayacak oğlum:img-hyste
    kerem : söz mü babacım:happy0064
    ömer : söz babacım :happy0064
    (ömer operasyonu başarıyla tamamladıktan sonra endişesi geçmiştir. rahatlayan keren ise babasının yanağına kocaman bi öpücük kondurup ablasının odasına koşmuştur.)

neriman : gözünaydın kurtuldu oğlunun şeyi:img-hyste
    ömer : (tepkisinin aşırı olduğunu anlayarak) ama hayatım bi an çok korktum... biliyosun bitanecik oğlum var...ama sen bana bitane daha verirsen belki biraz daha sakin olbilirim...
    neriman : yapma ömer çok kızgınım sana
    ömer : neee kızgın mı... süpermiş...duyduğuma göre kadınlar kızgın olunca yapılan bebek %99 erkek oluyomuş diyip karısına sarılıp öpmeye başlar:img-hyste
    neriman: (bu bahaneye gülerek) ömer dur yapma kerem geri gelecek şimdi
    ömer : merak etme ikinci ilk gecemizden sonra önlemimizi aldım ben...(gidip kapıyı kilitler ve geri döner)( malum fatoş ablanın profiterolü :img-hyste)

artık 3. çocuk erkek olurmu gerçekten yoksa o ömerin uydurmasımıydı bilinmez...:img-hyste

ama bu yazı başlığın ilk +18 liği
    ömerle nerimanın ikinci evliliğinin ilk kavgası
    ve kavgadan sonraki ilk barışmaları olarak

sizlere sunulmuştur beğenmeniz dileğiyle
    hoşçakalın
    Allah iyiligini versin asli nasilda gelir böyle seyler aklina..:icon_whis
    ben gayet normal bir sekilde okurken seyini demesiyle benim ekran oldugu gibi yikandi bir güzel sayende...:img-hyste
    olduda bitti masaallaha getircektin nerdeyse isi...bu nerimanda ne beceriksiz cikti ya..birde krizlere girip trip atiyor cik cik cik...:img-hyste
    bu saatte okuyup eglenmek cok iyi geldi aslicim...elleine saglik ...

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri