Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
1000 sonuçtan 996 ile 1,000 arası

Konu: Küçük Hanımefendi - Bölüm Yorumları (10)

Durum:
    123hanife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

evet ağlama kelebek doğru düşünmüşsün. benimde nacizhane bir kaç önerim olacak neriman ve bülent ile birkaç sahne iyi olur mesela bülent nerimanı merak etsin kimdi neden sürekli evli olduğunu söylüyor diye bu düşünceler ile tevfik'in düğününe gitsin orda neriman ile karşılaşsın bu sefer neriman biraz bülent e yakınlık yani tanıdık muamelesi yapsın ömer sonradan bülentle konuşan nerimanı görüp kıskansın yani biraz ömer feridzadenin kıskanç ve komik hallerini görelim.birde neriman çocukluktan çıkıp genç ve çekici bir bayan olduğunu fark edip bu şekilde davranmaya başlasın daha iyi olur böylece ömerde yavaş yavaş nerimana olan duygularını anlam vermeye başlayabilir .NOT: BEN KISKANÇLIK SAHNESİ İSTİYORUM :)))) KOLAY GELSİN

Durum:
    aglamakelebek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Hint diyarları / kya hua
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    1 Mesaj

Günaydın

Herkese güzel bir gün diliyorum.. Şimdi 6. Bölümle ilgili bir sıralama yaparsak.. Bakalım neler var elimizde..

1. Sahne : Konser sabahı, maaile sabah kahvaltısı olsun.. Biraz konserin nasıl geçtiğinden bahsedilsin.. Nerimanın lise bitirme sınavının ne zaman olacağından, seval isterse Neriman'ın onunla kuaföre gelmesini, hatta saçında değişiklik yapmasını önersin.. Ama Neriman eşlik edeceğini ama saçlarını böyle sevdiğini söylesin.. (münir'le seval'İn kavgasına zemin hazırlıyorum kısaca)

2. Sahne: Neriman Seval kuaföre gitsin, sonra Neriman'ı kursa bıraksın.. Bu sırada neriman deniz kenarındaki kafeye kitap okumaya gitsin, Bülent'te gelsin..

3. Sahne: Münir Ömer şirkete beraber gitsin.. Ve Fehime bağrışlarını duysunlar şirkette.. Ellerinde kalan tekne siparişleri için, batan firmaya iş yapma fikirinin iki kardeşten çıktığını, fehime'nin tanımadığımız firmayla çalışmayalım uyarılarını dinlemedikleri için Fehime onları görür görmez ömer'e ve Münir'e patlasın.. Bu konuşmaların ardına Bülent Ömer'in yanına şirkete gelsin.. Gene o kızdan bahsetsin.. Ömer'de mecburi yaptığı evlilikten, onu sevdiğini ama aşık olmadığını (kendine bile itiraf etmedi ya henüz) söylesin..

4. Akşam Ömer Neriman'In ders çalıştığı odasına gidip yemeğe çağırmak istesin.. Beraber aşağıya inerken, kapı çalsın ve Tevfik düğün davetiyesi getirmiş olsun.. hep beraber otururlarken, şirketteki son olay konuşulsun, Münir Seval'in saçını görmesin..

5. Ertesi gün sabah Fehime Ceyda ile dün olanları konuşsun, Ceyda'da Tevfik'e bugün randevusu olduğunu söylesin.. Tevfik'le randevusuna gitsin, Tevfik'ten umduğu yüzü bulamasın.. Çıkarken nişanlısı Selin'i görünce başarısızlığı ile geri dönsün..

6. Ömer şirkette Fehime'nin elindeki hisseleri almak için şirket paylarına hisse oranlarına bakarken, Neriman'ın kişisel bilgilerinde doğum tarihi dikkatini çeksin.. 2 Gün sonra doğum günü değilmiymiş meğer.. Hemen Şaziye'yi arasın ne yapabileceklerini söylesin.. Bu sırada Münir gelsin akşam Seval'le tartıştıklarını anlatsın..

7. Selin - Tevfik düğün.. Düğünde Seval'le Münir'in arasının açık olduğu ile ilgili Ömer neriman arasında diyalog geçsin.. Ertesi gün beraberce hareket ederek barıştırma operasyonu yapmaya karar verilsin.. Şaziye'yle Ömer burda anlaşarak Neriman'a evde 2 gün sonra verecekleri bir daveti haber versinler.. Bu sırada Neriman lavabodayken Bülent yeni teşrif etmiş olsun.. Neriman sonradan onların yanına geldiğinde, artık nasıl bir diyalogsa, Neriman'ın bahsettiği kişinin Bülent, Bülent'in bahsettiği kişinin Neriman olduğu ortaya çıksın..

8. Öğlene bir saat kala soluğu şirkette alan Bülent olsun.. Ömer- Bülent diyaloğu geçsin.. Neriman'da şirkete şu batan firma için hukuki işlemler için gelmiş olsun ve Bülent'le Ömer'in odasından çıkarken gene karşılaşmış olsunlar..

9. Şirketten beraber çıkan Ömer Neriman Sevali yardım derneğinden alıp yemeğe götürsünler.. Sonradan Münir'de oraya gelsin.. Barıştırma operasyonu başlasın..

10. Evde davet hazırlığı altında Neriman'a doğum gün hazırlıkları yapılsın.. Seval Neriman'ı hazırlanmak üzere kuaföre götürmek için evden uzaklaştırsın.. Eve döndükleri sırada bir telefon gelsin, Şaziye'nin tansiyonunun çok çıktığı ve herkesin hastanede olduğu haberi sevale gelsin.. Neriman'ın o kıyafetle hastaneye gelmesinin doğru olmayacağını söyleyerek, Neriman'ı karanlık olan eve yollasın.. Neriman kapıyı kapattığı an piyano sesi duyulsun, sese doğru gitsin.. Yine bir gülnihal çalsın.. Piyano başında Ömer, ışıklar yansın Neriman sırtı dönük Ömeri görünce şaşırsın.. Ama Ömer yüzünü Neriman'a döndüğünde asıl o şaşırsın.. SÜPRİZZZZZZZZZZZ... bölüm sonu...

Ben bir sıralama yaptım kendimce, sahneler biraz bir kaç ayaklı oldu bu sefer.. Gidişatı yazar gibi oldum ama değiştirilebilir.. Fikir amaçlı ve diğer sahnelere bağlamak adına yapılmıştır.. Herkese kolay gelsin.. siz bakın bakalım ben KDv yapayım.. Süre başlamıştır... DONG..:img-hyste:img-hyste

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    514

Aldığı Beğeni: 216

Bahsedilme
    0 Mesaj

üfff anam bu ne Kelebegim sabah sabah nasil bir enerjidir bu böyle... :happy0064bence tamdir sahnelerin siralamasi.... :happy0064

Sahnelerin iceriklerini genis detayli verdigin de cok iyi olmus, bunca malzeme olunca yazanin fazladan bir seyler eklemesine ihtiyac yok.... :happy0064

Güzel.. cok güzel... Hele o son sahne canlandi bile gözümde.. Feci bi sey olucak bu beee..... Ama anladigim kadariyla Ömer´in saskin yüzünde sahne kesilcek ve 6. bölüm bitecek! :img-hyste Öyle mi? SAHANE... :img-hyste

O zaman kolay gelsin... Kismetse, 29 haziranda Kücük Hanimefendi Yeniden 6. Bölümüyle ekranlarimizda...:img-hyste Bizden ayrilmayin.

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,214

Aldığı Beğeni: 1,294

Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı 123hanife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben sizi uzun süredir takip ediyorum ve senaryolarınız gerçek olan küçük hanımefendi dizisinden bile daha güzel ve her sahneyi sabırsızlıkla bekliyorum.lütfen senaryoları çabuk yazın sizin gözünüzden Neriman ve Ömer aşkı seyretmek çok hoş 6.bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.fatoş hanım selam

Ben Geldimmmmm

Ve sayfalarda bu yorumu, bu nicki görünce nasıl mutlu oldum anlatamam:happy0064 f....de Kh başlığında olan, orada yorumlar paylaştığımız sevgili Hanife artık burada, önce MİSAFİR olarak her yorumumuzu takip edip, sonra da YOK ANACIĞIM BU MİSAFİRLİK NEREYE KADAR, HEM BEN NİYE KH AİLESİ ÜYESİ, AİSK ÜYESİ HANIMI NİYE OLMUYORUM Kİ ARTIK diyerek (ki inşallah öyle olmuştur ve böyle düşündüğü içinde teşekkürler tabi:img-kiss:) artık buraya ÜYE olan ve ailemize böyle güzel giriş yapan sevgili HANİFE HOŞ GELDİN HOŞ GELDİN HOŞ GELDİN:happy0064:happy0064

Kızlar pek bir gürültülü HOŞGELDİN dedim değil mi Hanife'ye:img-heh: eee Hanife de artık bu karşılamadan sonra artık inşallah tek yorumla kalmaz. Sevgili Hanife'ciğim yorumlarını, senaryo için fikirlerini, hatta hatta sahne maddelerinden istediğini alıp, yazarak bize katılmanı artık bekliyoruz, tamam mı sevgili arkadaşım:img-kiss:

Kızlar bu arada bu karşılamayı gören diğer MİSAFİR ÜYE'ler de belki artık ÜYE olup, aramıza katılırlar ha ne dersiniz, nasıl ama TAKTİK:img-hyste

Bundan sonra SLOGAN'ımız şu efendim;

İşyerinde işlerden mi bunladın, canın mı sıkıldı

Ede çoluk çocukla boğuşmaktan fenalık gelip de nefes almaya ihtiyacım mı var diyorsun

Kendini o gün çok mutsuz, yanlız mı hissediyorsun

Bu durumda ne yapılıyor hemen geliyorsun DiziFilm'e açıyorsun KÜÇÜK HANIMEFENDİ BAŞLIĞINI, OKUYORSUN YAZILAN BİRBİRİNDEN HARİKA YORUMLARI, SENARYOLARI, NE DERT KALIYOR, NE TASA:good:

MUTLULUK DEMEK, KÜÇÜK HANIMEFENDİ BAŞLIĞI DEMEK:good:

Beğendiniz mi yeni sloganımızı:)

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    514

Aldığı Beğeni: 216

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Geldimmmmm

Bundan sonra SLOGAN'ımız şu efendim;

İşyerinde işlerden mi bunladın, canın mı sıkıldı

Ede çoluk çocukla boğuşmaktan fenalık gelip de nefes almaya ihtiyacım mı var diyorsun

Kendini o gün çok mutsuz, yanlız mı hissediyorsun

Bu durumda ne yapılıyor hemen geliyorsun DiziFilm'e açıyorsun KÜÇÜK HANIMEFENDİ BAŞLIĞINI, OKUYORSUN YAZILAN BİRBİRİNDEN HARİKA YORUMLARI, SENARYOLARI, NE DERT KALIYOR, NE TASA:good:

MUTLULUK DEMEK, KÜÇÜK HANIMEFENDİ BAŞLIĞI DEMEK:good:

Beğendiniz mi yeni sloganımızı:)
    Fatoscum cok güzel, harika bir slogan bu canim...

Benim eklemek istedigim kücük bir cümlecik daha var ama..

Senin büyük harfli sloganin altina "Dikkat! Bagimlilik yapabilir!" diye kücük puntolarla yazarsak iyi olur bence.. Böylece hem kimse görmez, bi güzel düser aramiza... :img-hyste Hem de biz dostlarimizi uyarmis oluruz ki, vicdanlarimiz temiz kalsin...:img-hyste Di mi ama... :img-hyste Ee, ne dersiniz?:img-hyste

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri