Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Küçük Hanımefendi - Bölüm Yorumları (11)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,181

Aldığı Beğeni: 1,275

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben Geldimmmm

Vay vay vay SAHNELER SÜPER, SAHNELER EKLENENLER SÜPER ben başka ne diyebilirim ki, harikasınız, süpersiniz, müthişsiniz:happy0064

Kısaca 6. bölüm ve sahneleri OLMUŞTUR, TAMAMDIR:good:

Bu durumda sahnelerin paylaşımı kaldı ha:img-wink:

Seval'ciğim son yazdığın yorumundaki gibi olsun, bir insanın damarına basmaya gör, Neriman öyle kızsın ki FECİ DİŞİ BİR HATUN OLSUN o gece ve onu hiç öyle görmeyi düşünmeyen Ömer karşısındaki AFET-İ DEVRAN NERİMAN'I GÖRÜNCE KAL GELSİN, KALAKALSIN YERİNDE VE YUTKUNUP YUTKUNUP DURSUN:img-hyste:img-hyste

Bilirsinzi ki yutkunma Ömer'e daha bir yakışıyor:img-hyste

Ay o zaman 2. SAHNE'yi de ben alayım izin verirseniz olur mu:img-wink:

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    493

Aldığı Beğeni: 195

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Geldimmmm

Vay vay vay SAHNELER SÜPER, SAHNELER EKLENENLER SÜPER ben başka ne diyebilirim ki, harikasınız, süpersiniz, müthişsiniz:happy0064

Kısaca 6. bölüm ve sahneleri OLMUŞTUR, TAMAMDIR:good:

Bu durumda sahnelerin paylaşımı kaldı ha:img-wink:

Seval'ciğim son yazdığın yorumundaki gibi olsun, bir insanın damarına basmaya gör, Neriman öyle kızsın ki FECİ DİŞİ BİR HATUN OLSUN o gece ve onu hiç öyle görmeyi düşünmeyen Ömer karşısındaki AFET-İ DEVRAN NERİMAN'I GÖRÜNCE KAL GELSİN, KALAKALSIN YERİNDE VE YUTKUNUP YUTKUNUP DURSUN:img-hyste:img-hyste

Bilirsinzi ki yutkunma Ömer'e daha bir yakışıyor:img-hyste

Ay o zaman 2. SAHNE'yi de ben alayım izin verirseniz olur mu:img-wink:
    Zavalli oglusumun basina gelmesini istedigin seyler icin "Cok kötüsün Fatos!" demek isterdim sana ama diyemiyorum canim... Agzim kulaklarimda zevkle okudum yazdiklarini.. :img-hyste

Kusura bakmasin arti, oglum da olsa onlar bir ERKEK sonucta... akli basina gelene kadar kalakalacak.... Ne diyoruz? YASASIN KADINDAYANISMASI! :img-hyste

Durum:
    cahan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Bakı
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selam,sevgili aşk üyeleri.Gününüz güzel,aydın,neşeli geçsin,işleriniz yüngül olsun.Aslında,sayfaya dün gelmek istiyodum,ama malum derslerimin çokluğundan giremedim.Dün gece hepinizi rüyamda gördüm.Doğrusu,rüyamda hepiniz profilime farklı mazmunlarda mesajlar yazmışdınız.Mesajları okudukca çok mutlu oluyodum.Sayfaya gelip keyfinizi sorayım dedim.Galiba yanlış anlaşılma olmuş,ama sevindim ki,iylikle hall olmuş.Nede olsa biz Kh ailesiyiz,bir-birimizi çok seviyor ve saygı duyuyoruz.Hanife hanım güzel ailemize hoş geldiniz,sefalar getirdiniz.Yorumlarınızı okumak çok hoş,sizi tekrar aramızda görmekden çok mutluyuz.Senarist hanımlar ellerinize sağlık.Vakit buldukca okuycam.Fatoş ablam profiteroller çok güzel,ellerine sağlık.Könülüm,Dileyim çalışmalar harika,elleriniz var olsun.Sacide ablam da gelmiş,hoşşş geldin,sefalar getirdin.

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    493

Aldığı Beğeni: 195

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart son degerlendirme..

1 ve 2 yazildi!
    3. Sahne: Münir Ömer şirkete beraber gitsin.. Ve Fehime bağrışlarını duysunlar şirkette.. Ellerinde kalan tekne siparişleri için, batan firmaya iş yapma fikirinin iki kardeşten çıktığını, fehime'nin tanımadığımız firmayla çalışmayalım uyarılarını dinlemedikleri için Fehime onları görür görmez ömer'e ve Münir'e patlasın..

Bu konuşmaların ardına Bülent Ömer'in yanına şirkete gelsin.. Gene o kızdan bahsetsin.. Ömer mecburi yaptığı evlilikten bahsetti zaten, Bülent kendisi Fransa´dayken arkadasinin basina gelenleri biliyor, Ömer belki kendi ic karisikligindan söz eder, "Oglum bana gelmis, neyi soruyorsun? Kelin ilaci olsa kendi basina sürer! Ben kendi duygularimi anlamiyorum!" derse yani onu sevdiğini ama aşık olmadığını (kendine bile itiraf etmedi ya henüz) söylesin..

4. O Akşam Ömer Neriman'In ders çalıştığı odasına gidip yemeğe çağırmak istesin.. Beraber aşağıya inerken, kapı çalsın ve Tevfik düğün davetiyesi getirmiş olsun.. hep beraber otururlarken, şirketteki son olay konuşulsun, Münir Seval'in saçını görmesin..

5. Ertesi gün sabah Fehime Ceyda ile dün olanları konuşsun, Ceyda'da Tevfik'e bugün randevusu olduğunu söylesin.. Tevfik'le randevusuna gitsin, Tevfik'ten umduğu yüzü bulamasın.. Çıkarken nişanlısı Selin'i görünce başarısızlığı ile geri dönsün..

6. Ömer şirkette Fehime'nin elindeki hisseleri almak için şirket paylarına hisse oranlarına bakarken, Neriman'ın kişisel bilgilerinde doğum tarihi dikkatini çeksin.. 2 Gün sonra doğum günü değilmiymiş meğer.. Hemen Şaziye'yi arasın ne yapabileceklerini söylesin.. Bu sırada Münir gelsin akşam Seval'le tartıştıklarını anlatsın..

7. O gece Selin - Tevfik düğün.. Düğünde Seval'le Münir'in arasının açık olduğu ile ilgili Ömer neriman arasında diyalog geçsin.. Ertesi gün beraberce hareket ederek barıştırma operasyonu yapmaya karar verilsin.. Bu sırada Neriman lavabodayken Bülent yeni teşrif etmiş olsun.. Neriman sonradan onların yanına geldiğinde, artık nasıl bir diyalogsa, Neriman'ın bahsettiği kişinin Bülent, Bülent'in bahsettiği kişinin Neriman olduğu ortaya çıksın..

8. Ertesi gün, Öğlene bir saat kala soluğu şirkette alan Bülent olsun.. Ömer- Bülent diyaloğu geçsin.. Neriman'da şirkete şu batan firma için hukuki işlemler için gelmiş olsun ve Bülent'le Ömer'in odasından çıkarken gene karşılaşmış olsunlar..

9. Şirketten beraber çıkan Ömer Neriman Sevali yardım derneğinden alıp yemeğe götürsünler.. Sonradan Münir'de oraya gelsin.. Barıştırma operasyonu başlasın.. BURDA benim dün gece yazdiklarimi biraz degistirip kullanabiliriz!

10. SAHNE: Hikayenin en can alici sahnesiyle bitecek olan sahne....

Ailece Neriman´in dogum gününü kutlayacaklarini ögrenen kizlar sevincle ellerini cirparlar ve onun icin kafede organizasyon yapmak isterler...

Saziye hanim, Ömer ve Seval ise bir cete olurlar ve gizli bir isbirligi yapip bu isi kizlarin yapmasinin yeterli olacagi görüntüsünü verirler..

Neriman herkesin kafede onlari bekledigini sanarken Seval kuaför dönüsü bir sey unuttugunu söyleyip Neriman´i eve götürür, cünkü Ömer´in istegiyle tüm aile ve dostlari evde onu bekliyordur.. Tabi, en güzel sürpriz Saziye hanimin kücük gelinine hediyesi olan piyanonun basinda Ömer´in oturuyor olmasidir..

Yanliz, bu kadar cok güzel ve ince düsünen oglusum bir gün önce hayatini degistirecek olan hatayi yapmistir. Bu harika dogum günü partisini organize eden adam tam bir gün önce Neriman´i oldukca sinirlendirmistir... Ona uygun bir dogum günü hediyesi bulamadigini, "Kücük kiz" ´larin nelerden hoslandigini bilmedigini söylemis, Neriman kizdikca daha cok damarina basmistir....

"Yarin 24. yas gününü kutluycaz ama pastanin üzerine en fazla 12 - 13 mum koysak yeter.. o yaslarda oldugun icin kafeyi de renkli balonlarla süslettim..." filan dediginde Neriman´in tepesini öyle atar ki, kiz ertesi gün özellikle ve bilerek cok güzel ve cok disi olmaya karar verir! Ömer´e inat, ve sirf ona büyüdügünü göstermek icin elbette..

Ikisi de birbirlerini soke edecek hazirliklar icinde olduklarindan bi haberdirler..

Durum:
    DILEK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ArShi,ZaYa♥
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

beeen geldimm..yahu bir gittim bi geldim..6Ci bölümümüz baslamis bile!!:happy0064:happy0064:happy0064:happy0064:hap py0064

her 2 sahnede ha-ri-ka ötesi olmus...:happy0064
    ama bu bizim yapiskan bülo kismina ben bayildim..ayyy o ne yapiskan yahu..:img-hyste:img-hyste:img-hystebu nerimanin onun elinden cekecegi var ..yoksa bülentinmi desem..:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Ve o büyük süprizin olacagi sahneyi simdiden merakla beklyiorum..bu sirf bir kisiye degil bütün aileye olacak bir süpriz..:happy0064gercektende Ömerin Nerimani kizdirmis olmasi bahanesi kesinlikle süper.!!!!iste Nerimanimizi kamcilayan sözler!!!ama sonu süper olucak..:happy0064

bu arada birazdan 9cu bölüm baslayacak..:img-hystehic izlememis gibi izlemeye gidecegim..:img-hyste:img-hyste

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri