Sayfa 2/197 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
982 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Küçük Hanımefendi - Bölüm Yorumları (12)

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    508

Aldığı Beğeni: 211

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cöl masalinda final! Final yeniden! :)

"Anlasildi... sana asik olduguma seni inandirmam kolay olmiycak.. Ama benim vaktim bol... Her gün, her gece... bunu kanitlamayi göze alabilirim... Hatta, hic vakit kaybetmeden hemen baslayalim!"

Prens Ömer bin Veled bir iki adim atarak Neriman´la aralarindaki mesafeyi kapatmisti. Prenses Neriman Sahra Gül-ü Zar heyecandan ölebilirdi.. Tüm gücünü toplayip "Ömer... lütfen! Cekil yolumdan..." diyebildi..

"Sen simdi benimle gönüllü olarak evlenmiyor musun?"

"Ha... hayir..."

"Peki, seni zorla kacirmami ister misin?"

Ömer sevdigi kadina, söylediklerinde ne kadar ciddi ve kararli oldugunu göstermek istiyordu ama ayni zamanda onun damarina basmayi da cok seviyordu..

Nitekim, son sözleri etkisini gösteriverdi. Neriman sinirlenmisti bile, aralarindaki mesafeyi biraz daha büyütmek icin bir adim geri gitse de meydan okumaktan geri kalmadi. "Hele bi dene! Görürsün gününü.."

"Naapicaksin?"

"Bagirip bütün vahayi buraya toplamami ister misin?"

"Bagirmana izin verecegimi mi saniyorsun?" Ömer bir adim daha atarak yeniden aralarindaki mesafeyi azaltti ama bu defa Neriman kacmadi, durdugu yerden inatla kafa tutarak "Ne yani?" diye sordu "Zorla mi susturacaksin beni?"

"Zorla degil habibim... zorla degil... ama askla..." Ömer sözlerini bitirmeden Neriman´i tutup kendine cekmisti bile. Dudaklari zit kutup miknatis uclari gibi
    birlestiginde, genc kizin dizleri cözüldü, ayaklari yerden kesildi. Düsmemek icin simsiki sarildi kendisini saran güclü kollara ve o anin güzelligine birakti kendini..

Birbirlerinden ayrildiklarinda ikisi de nefes nefese ve mutluluk sarhosuydular. Delice carpan yüreklerinden gecenleri anlatmak icin sözcüklere ihtiyaclari yoktu, ay isiginda askla parlayan gözlerinde hepsi o kadar belliydi ki... Kollarini Neriman´in belinden cözmeden uzun uzun gözlerinin icine bakti Ömer..

Ve daha fazla tutamayarak kendini, yeniden öpmek icin egildiginde onu cagiran dudaklarin üzerine, "Seni seviyorum!" diye fisildadi.. "Seni cok seviyorum... ve ömrümün sonuna kadar sevmek istiyorum... bir an bile aklimdan cikmiyorsun.. sensiz yapamam bundan böyle..."

Neriman hic görmedigi bir rüyada gibiydi.. Uyanmak istemeyecegi kadar güzel bir rüyada... Dudaklarinin üzerinde ondan yanit bekleyen adama verebilecegi tek cevabi dudaklarini uzatarak verdi...

Sonra 40 gün 40 gece dügün yaptilar... :img-hyste:img-hyste

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,211

Aldığı Beğeni: 1,288

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben Geldimmmm:)
    Tüm KH aileme, AİSK Üyesi hanımlara sevgiler, saygılar ve de kocaman öpücükler:img-kiss: arkadaşlar sayfalara girip yazdığınız yorumları okudum da öncelikle bu bir başka Ömer-Neriman'ı sevdiğiniz için çok teşekkürler. Şimdi müsait olduğumda olabildiğince hikayeyi yazıp eklediğimi biliyorsunuz. Bugün bu saate kadar müsait olamadım işyerinde, olsam bile yazdığım sayfa da olamamıştı. İlk işim hikayeye devam etmek oldu ve ilk yazdığım sayfa günün ilk sayfası geliyorrrr. İnşallah devamını da yazıp ekleyebilirim. hazırsanız;

10. SAYFA

İş yaptıkları BULUT Şirketler Topluluğu’nun sahibi Kemal beyin hafta sonu Polenezköy’deki çiftliğinde vereceği davete hiç gitmek istemeyen ama zorunlu olan Neriman canı sıkkın bir şekilde çantaya birkaç kıyafet koyarken;

Neriman: Gerçekten gelmek istemediğine emin misin, bak at çiftliği de var Kemal beyin, atlara filan binerdin:img-wink:

Handan: şekerim sağol ama hiç gelmeye niyetim yok. Kimlerin katılacağını söyledin de insanın içini kasvet kaplar orada:hıh

Neriman kız kardeşine cevap vermese de haklı olduğunu biliyordu. Bu hafta sonu davetine katılanlar arasında genç yaşta olan sadece kendisi ve Çınar olacaktı.:img-grin2

Handan: Sen beni merak etme, ben kendimi eğlendirecek şeyler bulurum şekerim

Neriman: Ona ne şüphe

Diye içinden geçirirken sıkıntılı bir iç çekti.:icon_sorr Bu sırada kapının zili çalınca;

Handan: Senin sünepe Çınar gelmiştir:)

Neriman: handan ne biçim konuşuyorsun öyle

Handan: Bu kadar utangaç, bir kadın görünce eli ayağı birbirine dolaşan kaç erkek vardır acaba. Ama ağbisi Ömer öyle mi

Derken gözlerinin parladığını gören Neriman içi acıdı.
    :icon_sorr

Neriman: Barış harika birisi bunu biliyorsun değil mi, hem istediği şey son derece normal

Handan kocasının adını duyunca;

Handan: Gencim güzelim o istiyor diye kilo alıp, şişmanlayamam ben Neriman:hıh

Neriman: Çocuk sahibi olmanın güzelliğini böyle mi anlatıyorsun sen handan. Bak bir doğur, bebeğini kucağına al

Handan: Ya sen hala çıkmadın mı, bekletme Çınar’cığı. Hoş akşama kadar beklese gıkı çıkmaz ya

Neriman Handan’a ters ters bakıp;

Neriman: Görüşürüz

Diyerek onu yanaklarından öpüp, evden ayrıldı. Çınar’ın yanına gelip, diğer koltuğa otururken;

Neriman:Özür dilerim beklettim Çınar, affedersin

Çınar: Önemli değil Neriman, seni saatlerce bekleyebilirim

Neriman bu cevap üzerine bir şey demektense hafif tebessüm ederek Çınar’a cevap verip, beraber Kemal beyin çiftliğine doğru yola koyuldular.

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    508

Aldığı Beğeni: 211

Bahsedilme
    0 Mesaj

Canim ellerine saglik, ne güzel etmis devamini yazabilmissin, büyük bir sevincle okudum... Okudum ama bi sürü soru doldu kafama arkadasim... :happy0064

Söyler misin lütfen, benim oglusum nerde FATOSSS??? Bu cocuk en son Paris´te degil miydi? Simdi o yok diye mi, Neriman kizim müsterileri memnun etme derdinde.. Oglum ne isin var senin Paris´lerde? Gelsene isinin basina, sekreterinin yanina! :img-hyste

Bu Cinar´a da ne oluyor? Neriman´a mi yaziyor yoksa müstakbel kayinbirader? Hmmm.. Hic hoslanmam ben böyle seyden, cekerim kulaklarini bak söylemedi deme... :img-hyste

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,211

Aldığı Beğeni: 1,288

Bahsedilme
    2 Mesaj

11. SAYFA

Hafta sonu tatili için Kemal beyin çiftliğine giden Neriman ve Çınar şirket için, yeni iş bağlantıları adı altında çalışmalar yapmışlar ama Neriman aklı kız kardeşinde kaldığı için;

Neriman: Çınar ben izin istesem, dönsem bir sakıncası olur mu:icon_whis

Çınar: Yok olmaz Neriman, aklın Handan’da kaldı değil mi

Neriman: Hı hı evet öyle

Çınar: Tamam ben bundan sonrasını hallederim

Neriman Çınar’ın bu kadar anlayışlı olmasına mutlu olup;

Neriman: Yarın şirkette görüşürüz

Çınar: Görüşürüz Neriman, eve dönünce dinlenmeye çalış, hala tam hastalığı atlatamadın çünkü:img-yes:

Neriman: Tamam dinlenirim

Neriman gecenin bir yarısı eve döndüğünde zile basıp Handan’ı uyandırmak istemedi. Yavaşça anahtarla kapıyı açıp, oturma odasına doğru yürüdü.

Odada mum ışığını fark ettiğinde;

Neriman: Elektrik mi kesik:icon_whis

Diye düşünürken, tam o sırada kanepe de oturan ve neredeyse birbirlerine doğru eğilmek üzere olan çifti görünce, eli elektrik düğmesine gidip, elektriği açınca gördüğü TABLO nun şaşkınlığı, şoku ile olduğu yerde kalakaldı.

Kanepede oturan ve neredeyse Neriman gelmese birbirlerini öpecek gibi olan çift ise açılan elektirik üzerine yerlerinde doğrulup, arkaya doğru baktıklarında;

Handan: Ne, Neriman

Ömer de şaşkın bir şekilde birden gelen Neriman’a bakıyordu. Neriman ise gördüğü manzaranın şoku ile;

Neriman: Defolun evimden

Ömer kanepeden ayağı kalkıp;

Ömer: Neriman kendine gel

Neriman: Sana hemen evimden defol git dedim, hadi çık git evimden hemen

Ömer: Bağırma Neriman

Derken

Neriman’ın yanına gelmiş, onun kızgın bakışlarını görünce, ilk defa kendisine böyle sinirli bakan Neriman’ı görünce afallamıştı

Durum:
    123hanife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ee sonra ne oldu fatoş abla bak ben şimdi senin yüzünden iş yapamıyorum adamı çatlatma lütfen HUUU KOMŞU MERAKTAN ÇATLICAM BEN ŞİMDİ ÖMER E BAKSEN KIZDIM ŞİMDİ TERBİYESİZ EVLİ BİR HANIMLA AYIP HİÇ YAIŞTIRAMADIM SEVAL ABLA SEN OĞLUNU BÖYLEMİ YETİŞTİRDİN HA TU SANA ÖMER YAPILIMI BU NERİMANA HA AYIP BEN NERİMAN IN YERİNDE OLSAN ALIRDIM ELİME SÜPÜRGENİN TOPUZUNU BİR KARDEŞİME BİR ÖMER E YERMİSİN YEMEZ MİSİN ÇOK KIZDIM ÇOK

Sayfa 2/197 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri