Sayfa 1/54 123451151 ... SonSon
270 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Küçük Hanımefendi - Bölüm Yorumları

Durum:
    Rüzgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1621
    Verdiği Beğeni
    46

Aldığı Beğeni: 74

Bahsedilme
    24 Mesaj

Standart Küçük Hanımefendi - Bölüm Yorumları

Bir önceki başlık 1000 mesaja ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır.
    Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Bir önceki başlığa :
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=125157

Tek cümlelik kısa mesajlar , konuyla alakasız ,sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar yasaktır.Bu tarz mesajlar uyarılmadan silinecektir .
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Küçük Hanımefendi Dizi Detay Sayfası
    http://www.dizifilm.com/dizi/kucuk-h...endi-9623.html

Küçük Hanımefendi Fotoğraf Galerisi
    http://www.dizifilm.com/fotogaleri/g...nimefendi.html

Saygılar,
    Rüzgar
    DiziFilm Moderatör

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    527

Aldığı Beğeni: 228

Bahsedilme
    0 Mesaj

Günaydin...

yeni yilin ilk is gününde sevgili AISK üyelerine sevgiler ve selamlar...

Hersey gönüllerce olsun...

Ömer ve Neriman hep bizim ve bizimle...

Durum:
    aglamakelebek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Hint diyarları / kya hua
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    1 Mesaj

Herkese selam..

Yeni yıl ilk iş gününde raporlu olarak çalışmıyorum.. Hastayım, çorbası tastayım.. :img-hyste:img-hyste Sayfamıza bi gelip merhaba dememek olmaz, hazır niye böyle olduk biz, sayfalar artık boş, kimse bişey yazmıyor sitemi veya paylaşımı diyeyim almışken (Siz deyin ona zılgıt) hoş gerçi hiç üstüme almadım.. Kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla misali o zılgıtlar başkalarına gitmiştir bence.. (Burda ince bir mesaj vardır, almışsınızdır umarım eğer almadıysanız var ya )

Neyse Aslıcım hoşgeldin, ne yalan söyleyeyim yeni yılda geleceğini tahmin etmiştim, hatta bir yeni yıl mesajı çekmeyi planlıyordum ama hasta olunca birçok yapacağım şeyi yapamadım.. Tabi ben olmayınca Nişantaşındaki kutlamalarda sönük geçti haliyle.. Yılbaşı çekilişimiz de kaldı.. :icon_sorr Ama yaparız ne de olsa bize hergün yılbaşı.. :img-hyste:img-hyste

Bu arada o kadar soru hazırladım ve hiçbiriniz umursamadınız, bende hiç yazmamışım gibi davranmaya devam ettim ama bakın ciddi ciddi bozuluyorum.. Lütfen hiç değilse emeğe saygı ya.. Bari okuduk ama cevaplayamadık, veyahut ocakta yemeğim vardı soma kızım taştı, ya da aşılması gereken ciddi problem ve sorularla boğuşurken tekrar soru çözme potansiyelim kalmamıştı bakamadım.. veya de elektrikler kesildi cevaplayamadım gibi bahaneler sunsaydınız.. Görmemezliğe vermek yerine.. Bakın küser giderim, daha bulamazsınız beni.. :img-hyste:img-hyste

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,227

Aldığı Beğeni: 1,298

Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı aglamakelebek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu arada o kadar soru hazırladım ve hiçbiriniz umursamadınız, bende hiç yazmamışım gibi davranmaya devam ettim ama bakın ciddi ciddi bozuluyorum.. Lütfen hiç değilse emeğe saygı ya.. Bari okuduk ama cevaplayamadık, veyahut ocakta yemeğim vardı soma kızım taştı, ya da aşılması gereken ciddi problem ve sorularla boğuşurken tekrar soru çözme potansiyelim kalmamıştı bakamadım.. veya de elektrikler kesildi cevaplayamadım gibi bahaneler sunsaydınız.. Görmemezliğe vermek yerine.. Bakın küser giderim, daha bulamazsınız beni.. :img-hyste:img-hyste
    Ben Geldimmmmmm

Tüm Kh Aileme sevgiler, saygılar ve de kocaman öpücükler:img-kiss: Şenay'ığım buradan da geçmiş olsun derken, yirim ben senin hasta iken de olan bu esprik hatun olmanı yirim:img-eat::img-heh: o İNCE MESAJ inşallah yerine ulaşır yoksa yoksa KH hatunlarının bittiği andır o kadar:img-hyste

Demek küsüp gidiyorsun da nereyehayır İKRAMİYE sana çıkmadı ki kalk git Maldivlere:img-hyste Güler hanıma çıksaydı Maldivlere tatile gidecektik de azıcık:img-hyste

Şimdi efendim yok yahu bahane filan bulmayacağım. Şekerim ANKET sorularını görüm, gerçekten süpersin:good: o sorular için bayağı EMEK harcamışsın bu belli, eeee deme o ANKET sorularının cevabında KÜÇÜK HANIMEFENDİ, ÖMER-NERİMAN diye cevap vereceğimiz sorular var mı şekerim:icon_whis yok değil mi eeee ben cevaplarda ODUN, ÖKÜZ GÖZÜ TEK TAŞ gibi cevaplar veremeyeceksem ne diye diğer diziler için kafa patlatıp, bu narin ve hassas parmaklarımı yorayım ki

NASIL AMA CEVAP:img-hyste

İMZA: FATOŞ CAN I ÇOK ÇAY ÇEKER:img-hyste:img-hyste

Durum:
    Buket Damla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    25
    3 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aglamakelebek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda ince bir mesaj vardır, almışsınızdır umarım eğer almadıysanız var ya )
    Merhabalar efemmmmmmmmm
    Şenaycım bu kız küsmesin bari ben alayım gönderdiği mesajı dedim ve ahanda aldım gitti :img-tomat:img-tomat
    Şimdi o kaaa güzel mazeretler sunmuşsun ki düşün düşün daha orjinalini bulamadım :img-tomat:img-tomat yaaaa ne atıp duruyon doğru söylüyoz şunun şurasında

Dip not:canı çok çay çeker Fatoş hanım buyrun dicemi sandın değil mi :img-hyste:img-hyste pışıkkkkkkkk (pışık dedim google a pişik çıktı ii mi :img-hyste:img-hyste )neyse ne diyordum haaa akşamı bekleyin piliz yaniiiii :img-wink:
    http://forum.dizifilm.com/forum/signaturepics/sigpic223877_5.gif

Sayfa 1/54 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri