Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
999 sonuçtan 996 ile 999 arası

Konu: Küçük Kadınlar - Bölüm Yorumları (8)

Durum:
    angels18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Tek Gerçek FATİH TERİM...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

armi utku sahnesi geçrkten süper elele göz göze süper ya bakalım neler oalcak bu arada timuçin ile elifin ısrarla yakıştığını düşünüyorum onları çok yakıştırıyorum ali ile arkadaş kalsınlar en güzel timuçin ile sevgli olmaları timuçin elifif almaya geldiğinde timuçinin hali çok tatlıydı çok seviyorum bu adamı ya ben kadar elifte sevsin timuçini ama yakındır bunun olması

Durum:
    ilenesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

süperdii yha gene....
    hep elifin başına gelioo bu işler yhaa gene en berbartı o ne yha anne düşman baba düşman :dito
    yeni frgmanda armi utku çok gslldi el ele tutşmalar filn..ayrıcaa şu ing derslerine devammm :happy0064
    en akıllısı:bilge
    en yakışıklısı:utku
    en güseli:elif (kısın hakkını verelim
    en delisi,en hırçını,en maNyağa:ARMİİ :good:
    sizde yazınn enlerinizi :kahve)

Durum:
    Alavigne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    HaydenChristensen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bir bölüm daha geldi ve geçti. Harikaydı. Kendimce yorumlamak istiyorum tüm bölümü. Bir mantık hatasıyla başlamak istiyorum. Bilmem farkında mısınız, Elif Mihrace'nin evinden çıkarken elinde, malzeme çantası vardı. Timuçin^'in arabasının arka koltuğunu koydu. Ama arabadan inerken almadı. Kuaföre gidip mi bıraktılar, yoksa unutuldu mu bilmiyorum :)

Armi ve Utku.. Efsane olacak onların aşkı. Armi'nin Utku'nun biletinin kesildiğini duyunca gözünden akan tek damla yaş gerçek aşkın en büyük simgesiydi bence.Kalem düşünce, satır gösterirken her an akılları başka yere gidiyor yahu :) Ayrıca fragmanda bir dahaki bölümde el ele tutuşuyorlardı. Harika olacak gelecek bölüm..

Ve elleri kırılasıca enişte.. Sahne boyunca sayıp- sövdüm adama .Nasıl vurdu yavrucağa.. Halasının Cansu'yu çok sevdiğini akan gözyaşlarından anlıyoruz. İleride araları açılacak gibime geldi. Ayrıca Yeliz eniştesinin başına yıkıyodu evi.

Ali.. Sempatik bu çocuk yahu.. Bilge'nin yazdığı kompazisyona laf yok doğrusu. Ne diyelim harikaydı.

Durum:
    Crazy91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Isparta
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Cansu herşeye rağmen iyi yaptı.Cansu'ya da bi yalan bulamaz heralde enişteyle hala.Enişte beyin hobisi de varmış senaristlerin sonradan aklına gelmiş heralde hiç görmedik:img-hyste Aslında hepsii birden kırsaydı o maketlerin daha ii.Nasıl olsa dayağı yiyecekse.:icon_whis
    Mihrace de az çakal değilmiş Elif tufaya düşsseydi ben onu işten kovdum intikam almaya çalışıyo falan dicekti.Ama Elif kabul etmeyince bozuldu tabi iş.
    Bu arada noldu Simge iyi kız çok iyi geldi diyenlere.Yeliz inanıyor herşeye diyonuz da o bizim gördüklerimizi görüyomu dimi ama kızlar işkembeden yazmayalım.:good:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri