Sayfa 63/63 İlkİlk ... 13535960616263
315 sonuçtan 311 ile 315 arası

Konu: Küçük Kadınlar - Replikler ve Senaryolar

Durum:
    pnshy_bkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

aklımda kaldığı kadarını yazıyorum yanlış yada eksik olabilir..
    bilge: bütün bunların sorumlusu ali nerdemi? bilmiyorum.. bilmekte istemiyorum.. onu hayatım boyunca affetmiceğimi iliklerime kadar hissediyorum..

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

78. bölüm armi-eylül tartışması;

part 1
    bilge: keyifsizsin bugün
    eylül: gece geç saate kadar ders çalışınca sabah biraz cin çarpmışa dönüyo insan(armi gelir)
    bilge: abla çayını tazeledim, soğudu
    armi: doydum ben zaten hadi sen hala doymadınmı?
    eylül: önündenmi alıcaksın kızın?
    armi: hadi bilgecim ayaklan ablacım bizim çıkmadan eylülle konuşucaklarımız var
    eylül: hayrola?
    armi: hadi bilgişim güle güle hayatım iyi dersler sana(bahçeye çıkıp konuşurlar)
    ..
    eylül: buyrun öğretmenim sorun nedir?
    armi: tuttuğun şu günlük

part 2
    eylül: güvenden bahsediyosun günlüğümü okuyosun ne iş?
    armi: özellikle gelip karıştırmadım heralde allahtanda o tesadüf olmuş yoksa evimizi kalbimizi kime açtığımızı hiç bilemicektik.. hani o adamı tanımaya uğraşıyodun sen? hani zaman vermiştiniz birbirinize? o seni kazanmaya çalışıyo soyadını verdi sana.. sen onun yüzüne gülüp sofrasına oturup kuyusunumu kazıyosun?
    eylül: zaten benim olan benden 23 sene esirgediği soyadı şimdi lütufmu oldu?
    armi: hadi o sana karşı sustu ya biz? ablam yerine koydum ben seni herşeyimi anlattım güvendim sevdim.. bunca şey yaşadık hiç mi sevmedin bizi? bu kadar nasıl saklarsın kendini? kimsin sen? nasıl bu kadar içten pazarlıklı olabilirsin?
    eylül: yeter.. bu tartışma fazla uzadı
    armi: ne kadar kolay dimi sizin için insanların hayatlarını altüst edip çekip gitmek?
    eylül: biz kim? ne diyosun sen?
    armi: utku gibiler senin gibiler.. kendinden başkasını düşünmeden hareket edenler gözünü kırpmadan başkalarının hayatını cehenneme çevirenler
    eylül: bak ağır gel haddini aşma
    armi: sen haddini aşalı çok olmuş ama.. ben uyumuşum her zaman ki gibi.. ne bu be lanetim mi benim? kime güvensem kof çıkıyo
    eylül: yakında defolup gidicem zaten ben en azından dürüstüm.. demedim mi sana benimle bağ kurma diye? yok aileyiz yok yanındayız sensin bana bu martavalları okuyan gördük nasıl aileden saydığını bulduğun ilk fırsatta üstüme çullandın.. anlamaya çalışıyım sorıyım yok.. direk suçlama direk saldırı.. hulusi sütten çıkma ak kaşık ben kötü tohum dimi?
    armi: tamam haklısın belki yüksek çıktım.. ama senin tanımadığın daha bilmediğin yüzünü biliyorum ben o adamın noldu bilmiyorum eylül geçmişinizi bilmiyorum.. ama babasızlığı biliyorum.. şuan babamın yanımda olması için neler vermezdim.. senin bu şansın var ama sen geçmişe saplanmışsın.. aptalca bi intikam peşinde geleceğinide heba ediyosun
    eylül: benim 3 yaşındayken kucağına koşucak bi babaya ihtiyacım vardı.. o allahın belası yuvadan beni kurtarıcak bi babaya ihtiyacım vardı.. ama artık yok.. anladın mı? hiçkimseye ihtiyacım yok..
    armi: öyle olmadığını sende biliyosun.. asıl şimdi ona ihtiyacın var hepde olucak.. pişman olucaksın hayatın boyunca pişman olucaksın.. istediğin kadar ayaklarının üzerinde dur illa bi gün dengen bozulur.. işte o zaman anlıcaksın ki insan kendine yetemeyen bi mahluk..
    eylül: bu hayat bilgisi dersi daha uzucakmı öğretmenim?
    armi: ben uzatırımda sen almadıktan sonra neye yarar? bu saçmalığı sürdürüceksen lütfen bu çatı altında yapma
    eylül: ne yani beni kovuyomusun şimdi?
    armi: bu şartlar altında birarada kalamayız dimi?
    eylül: pardonda kimin evinden peki?

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

78. bölüm eylül-hulusi tartışması;

eylül: hadi ne duruyosunuz yeteri kadar sakin bi yer işte söyleyin ne söylicekseniz artık
    hulusi: bugün meslek hayatımın en utanç verici günüydü.. her ne kadar savunmak zorunda kaldığım adamlara zerrece değer vermiyorsamda savunma hakkına değer veririm.. bi avukatla müvekkili arasında mahrem bi ilişki vardır.. bilgilerini karşı tarafa veren bi avukat ahlakındanda saygınlığındanda bahsedilemez.. senin o cd'i karşı tarafa vererek yapmaya çalıştığında buydu sanırım.. saygınlığımı zedelemek.. bunu başardın tebrik ederim şunu bilmeni isterim ki benim için bu konuyla ilgili zerrece kırgınlık yok olmıcakda.. ben seni affediyorum
    eylül: anlamadım.. af mı ediyosunuz?
    hulusi: bana karşı öfke dolu olduğunu baba-kız olmayı deneyelim diyerek ilk bana geldiğin günden beri biliyorum.. benden intikam almak istiyosun bu planlarınla biraz olsun için soğucaksa, yaptıkların beni baban olarak kabul etmeni sağlıcaksa kabul.. zannetme ki sana kızıcam hatta dilerim ki hırsını biraz almışsındır bu bizim için yeni bi başlangıca vesile olur
    eylül: bağışlayıcı anlayışlı yüce insan hulusi bey.. aklınca beni böyle daha mı çok eziceksin? çıkar artık şu maskeni ikiyüzlülüğü bırak bağır hadi bana tokat at saçımdan sürükleyip kapıya koy ama iyi niyetin senin olsun.. beni annem kadar kolay kandıramazsın
    hulusi: ben anneni kandırmadım
    eylül: hala yalan.. ama bana sökmez ben gerçek hulusiyi gördüm.. sen kimsin ki beni affediceksin? ben seni affetmiyorum aslada affetmicem.. duydunmu? asla.. sen benim babam falan değilsin..

Durum:
    mineikizi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Bitlis
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yeliz=bu akşam eve dönüyorum
    armi=ama saçmalık ya saçmalık boşanırsan hakların yok mu en azından bir tazminat falan ha onunla karşılayamazmıyız bilgenin ameliyatını
    yeliz=ben evlenmeden önce bir şey imzaladım abla boşanırsam hiç bir şey talep edemem boşanırsam tek kuruşum kalmıcak bununda hiç birimize yardımı olmıcak
    armi=sadece bu yüzden mi barıştın?
    yeliz=hepimiz üzerimize düşeni bir şekilde yapıcaz artık ikimizde çocuk değiliz erkenden büyüdük işte sorumluluklarımız var
    armi=o tokada rağmen dönersen daha neler yapmaz parayıda alırsak dilimiz iyice bağlanır bir yardım kampanyası başlatsak bilge çok seviliyor toplarız bir şekilde ha?
    yeliz=toplamayı başarabilsek bile ev meselesi var abla bizim değirmen taşıma suyla dönücek gibi değil ki ağlama ben mağdur değilim
    armi=bizim yüzümüzden o herife katlanıcaksın
    yeliz=böyle düşünme o gün bende çok üstüne gittim hulkinin gerçekten yoksa bana tokat atıcak bir adam değil aslında üzerime titrer bak mesela hulusi beyin evlerini o almış sırf siz zorda kalmayında ben üzülmiyim diye o evin benim için manevi değerinide biliyor
    armi=omu almış?
    yeliz=evet çıkmanıza gerek yok yani beni bu kadar düşünüyor işte bu adam
    armi=ama sen dönmek istemiyorsun kardeşimi anlatma bana görüyorum ben
    yeliz=ben de kırgınım tabii ama inan evliliğimi bitiricek kadar değil her evlilikte arada kavgalar olur bir daha tekrarlanmıcak söz verdi zaten ayrıca bunca derdin arasında bunun kaprisini yapmak saçma olmaz mı kabul et sende olsan aynını yapardın
    armi=yine kıskandığımı falan düşünme ama
    yeliz=ablacım beni düşündüğünü biliyorum o gün o sinirle sana söylediklerimi unut ne olur hepsi deli saçmasıydı şu andada sana itiraz ediyor değilim ama bende bilgeyi düşünüyorum gözümüze bakıp iyi olucakmıyım dediğinde hayır malesef paramız yok diyebilir miyiz?paramız yok çünkü ben bir tokadı hazmedemedim sen diyebilir misin böyle bir şeyi
    armi=uff deli olucam
    yeliz=üzülücek hiç bir şey yok inan bana bak tekrar söylüyorum o evde el üstünde tutuluyorum kötü muamele görmüyorum şu andada kuyruğumu kıstırmış gibi değilim üstte olan yine benim kendini bana affettirmek için ne yapıcağını şaşırmış durumda

Durum:
    mineikizi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Bitlis
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

94. bölüm replikleri
    asiye=bu devirde ananın atanın sözüne kulak asan yok ben benim adamı ikna edeceğim istemeye geleceğiz seni yarın
    yeliz=ben yokken bizimkilerle sohpeti ilerletmişsiniz en çokta armiyle destek oldunuz herhalde (yelizimmm anlamış herşeyi)
    çocuk=öğtemenim bizden büyük değil mi sınıfta mı kaldın sen?
    gülüşmeler
    yeliz=2 yıl değil asır geçmiş sanki ben görmeyeli ali nerdeyse evin oğlu olmuş
    ozanın karısı=senin ablan kocamın ofisinde onunla öpüşüyordu(armiye)oğlumdan uzak dur
    asiye=ben ömrü hayatımda böyle labali bir kız isteme merasimi daha görmedim
    yeliz=meğer çoluk çocuk sahibi kazık kadar adamla günün gün ettiği için gözü dünyayı görmüyormuş hanımefendinin cansunun ben çıkıncaya kadar neden bulunamadığı şimdi anlaşıldı
    adam=belki de öldürdüğün adamın kim olduğunu öğrenmek istersin dedim hatta adamın çocukları da belki babalarını öldrenin kim olduğunu bilmek ister

Sayfa 63/63 İlkİlk ... 13535960616263

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri