Alıntı utku_tugce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
pardon utkuya tecavüzcülüğü yakıştırmışsınız ama bunu doğrulayacak bir girişimini hareketini gördünüz mü
ben şimdiden cevabını vereyim hayır
istemediği bir şekilde sarhoşken sevmediği bir kızla bir gece geçirmesi ile tecavüzcülüğün uzaktan yakından bir alakası yok asla bağdaştırılamayacak birşey
ayazın aşkından bahsetmişsiniz tamam ama utkuya tecavüzü yakıştıramazsınız çünkü bu güne kadar böylr birşeyi doğrulayacak davranışı olmadı
ayrıca ikiside ne yapıyorsa aşkından yapıyor birinin aşkını göklere çıkarıpda diğerininkini çöpe atamazsınız
ve hatırlatırım böyle birşeyi utkuya yakıştırmışsın ama geçen bölümki utkunun yatakta armiye sarılma sahnesini düşün derim ben
ya durun beni yanlis anladiniz ben burda utkuya degil lafi ayaza vurdum aslinda ben nededim siz ne anladiniz durunnnnnnnnnnnn:img-hyste:img-hyste:img-hysteben demek istedimki bizim toplumda malesef ayaz gibiler tecavüzcü olmaz onlar sevdigi kadini uazkta sever,hani agir abiler ya,cebinde silah gönlünde ask,ya ben burda bir atifta bulundum aslinda,yani utku gibi(ben utkuya asigim onu belirtiyim öncee)siradan insanlar tecavüzcü konumuna getirilior,ahada sekil bir A da oldugu gibi,timucin,zavallim ne hallere dürülüdü senarislter tarafindan....yani ayaz bu gidilse bu seranistlerle utkuyada gecer herkesi gecer,ama ben herzaman utkunun arkasindayim ama bu senarislerle utkunun sonu nolur hic bilmem,ama ayazin bas taci olacagindan hic süphe yok...umarim anlatabilmisimdir.....yani toplumdaki mantiga vurgu yapmak istedim yoksa utkum kimseye zorla bisey yapmaz,oda enaz ayaz kadar DELIKANLIDIR...:love05: