Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
998 sonuçtan 996 ile 998 arası

Konu: Küçük Sırlar - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    >>miray<< - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    bilinmeyen...
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aylince Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten eylüle dedim ben onu aaa dedim şaşırdım sadece:img-yes:istersen sevme elbette sen bilirsin. ben dizilerde zaten iyi karakterleri severim, demirin dedigi gibi masal kahramanı gibi olanları ve su da oyle.boyle olması gerektigini dusunurum insanların bana garip yansımaz.zaten iyi olmak gerekir boylehem zengin ,sorunlu arkadaşları olan hem de hala iyi ve dusunceli bir karakter.o demirin derin yazılarından etkileniyor hoşuma gidiyor.digerlerini sevmiyor degilim onları da sevdim .ailesiyle sorunları var bu nedenle yapıyorlar oyle bu yansıyor zaten.ama su daha onde benim icin.iyi cunku.demir ve mericin onu sevmesini de sevdim.sinemde başarılı bence, romantik komedidede acayip başarılı bulmuştum onu.burada da duyguyu guzel yansıtıyor ama elbette herkes begenmek zorunda degil. demir ve su arasında anlatılacagını dusundugum saf ve masum aşkı da sevdim.daha farkında degil su ama zamanla farkına varınca herşey guzel olacak.neyse ben sevdim sen sevmeyebilirsin yanlış anlaşılmasın:img-wink:

valla sinemin su anda oynadigi karakterin....
    bir kac sene önce oynadigi film "ayakta kal" daki gibi....pek bir fark yok....mimikler bile ayni...ortam ayni vs. keske bir oyuncu olarak daha farkli bir rol secseymis...en azindan bir degisiklik olurdu izliyenler acisindanda :img-yes:

bak kendinde diyorsun masal kahramani gibi olanlari seversin....
    ama unutulan birsey var böyle düz karakterler hayatta yok....denildigi gibi "masal" da ancak olurlar...o yüzden inandirici gelmiyorlar hic bana öyle karakterler

Durum:
    so ji sub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ♥ÇağatayU.♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Küçük Sırlar (Arşiv 6)

valla ince eleyip slk dokumayacagim...

basrol oyuncular belli , benim ciftim basrol oyunculari... yani cet&su...
    cok yakisiyorlar..

simdi desemki aralarinda anlamadiklari büyük bir ask var yalan olur, cet´in suya asik oldugunu desemde yalan olur...
    ikiside birbirlerine karsi ilgililer.. bir begeni var...

bunu zaten su´nun bölüm basindaki rüyasinda(kabustu) anladik...
    ali elini tutunca istemiyor ama cetin tutunca gülümsüyor...

su´nun henüz farkinda olmadigi bir ilgisi var cet´e karsi ama cet su anda iddia pesinde ne yazikki... ama tabiki ilgisi var...
    :happy0064:happy0064:happy0064

ilerleyen bölümlerde oyun gercek ask olacak.. bu sefer aysegül hanim aliden bikip cete koscak ama nafile... gecti bolu pazari diycez..

oyuncular konusuna gelince hic bir oyuncu icin mükemmel diyemem , ama göze batmayan iki isim merve bolugur ve burak´im...:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo
    bakislari öldürüyor insani... arzu karakteri ile ipek hanim cok uymus, parali ama cok güzel olamayan bir karakter...

güzellik konusuna gelince sinem kobalda cok güzel degil merve bolugurda... yanliz merve daha güüzel giyiniyor bu kesin...:good:
    sinemin partideki kiyafeti cok vasatti... ortama uymamisti.. daha dogrusu elbiseyi begenmedim...:icon_whis

ama yinede CET&SU... cok yakisiyorlar... ask geliyor...(cetin kibarca yatma teklifinede bayildim dogrusu...:img-in_lo)

Durum:
    **johnny** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    kerem bürsin.
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ya Merve çok iyi rol yapıyor ya ( Aysegül)
    Gerçekten bayıldım
    Ama Su berbat rol yapıyor
    Hiç iyi oynayamıyor :S
    Serena'ya hakaret olmuş
    Son sahnede Aysegül çok pis ayarçekti ama Su'ya
    Ben SuAli istiyorum çünkü onlar GG'ye göre SereNate oluyorlar bende koyu bi SereNateci olduğum için SuAli ciyim :) + ÇetAyşegül :love05:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri