Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Küçük Sırlar - Bölüm Yorumları (9)

Durum:
    İLK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    j.e.f.__i.k__k.v.p
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

bu bölüm sonunda mezun oluyorlar.bakalım bizimkilerin üniversite hayatları nasıl olacak...

ben arzu-çetçiyim.buna rağmen bu başlığa yazanları gerçekten saygı duyuyorum ama anlamıyorum.bırakalım senaristler nasıl yapacaklarsa yapsınlar çiftleri.zaten bu ratinglere ya da başka birşeye yansır.ayrıca ayçet ya da suçet'çiler şu kadar.bucular şuculardan daha çok seviliyor muhabbetine de girmeye gerek yok.unutmayalım ki yine aynı yapım şirketinin başka bi dizisinde de böyle olaylar sık sık oluyordu.artık bu yorumları okudukça herkes birbiriyle olsun ki ancak bu başlık öyle sakinleşir.:kahve

bu dediklerim moderotörden geçecek mi bilmiyorum ama biz daha bu sayfanın modluktan çıkmasını zor bekleriz.gerçekten aklıma birşey geliyor ve yazmak istiyorum ama aman allahım 3 saate ancak iletilir benim yazım diyorum ve vazgeçiyorum.

Durum:
    ~Melody~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Berlin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Aysegül ve Cet birbirine cok yakisyor..:img-wink:
    Fragmanda yine yakinlastiklari bir sahne var...
    Bunlar birbirlerinden fazla uzak kalamiycak bence!
    Sadece Senaryo uzasin, konu sakiz gibi uzasin diye aralara "Su - Cet" Olayini soktular..

Aysegül karakteri diziye cok güzel bir tempo veriyor..
    Su karakterinide seviyorum, Sinem Kobal bazi sahnelerde yetersiz kalsada iyi bir is cikariyor..
    Sadece bu " Cet - Demir" arasinda git gelleri sinir ediyor beni..
    Sanki Demiri istiyormusda, Cetide istemez yan cebime koy tripinde..
    Anliyamadim

Durum:
    ceren_burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

MerhabaLar.
    2 gündür Yorum Yapmak İstiyorum ama yapamıyorum ama artık yapma zamanı birazda düşündükleri buraya döküyüm.
    Öncelikle kendi adıma konuşuyum Suya sinirim laflarımın sinem koballa alakası yok tam tersine sinem kobalı çok begeniyorum seviyorum ama su için aynı şeyleri söylüyemicem.
    Su sanırım 2 bölümdü Aysegüle;
    Suyu sevmiyorum Neden seviyim Masum ayaklarına yatıyor.
    asla senin gibi olmucak diyor ama en azından Aysegül 3 kişiyle birlikte olmuyor.
    En Azından Aysegül Ben Masumum böyleyim şöyleyim demiyor sadece istedigini yapmaya çalışıyor.
    Birde Su Ailem Yok dedi orda ben de filim koptu.
    Senin Yanında seni seven bir baban var senin yanında seni seven bir abin var senin yanında Babanen var sırf Annen yok oda şimdi burda.
    Aysegülün babası yok Annesi varda noluyor yüzüne bile bakmıyor onu sevmiyor.
    Beni şu seviyor diyebilcegi kimsesi yok.
    bu kızın sevgisiz hırçın böyle olması normel değil mi?
    acaba Annesi bir kere kızım bu yanlış dedimi dogru yolu gösterdimi.
    hayır.
    O yüzden Ben Aysegülü Sever Suyu Sevmem.
    Çete Fragmanda Banada söyle bende aysegülü evden atıyım gibi şeyler söylüyor.
    Sanırım Ayseqül eve yerleşti:)
    Bence Sucum sen Aysegüllle ugraşmayı bırak Abine bak Aşık olan o.
    O aysegülü seviyor. Ah biraz keşke abine çekseymişin 3 kişiyi değilde 1 kişiyi sevseymişin.
    Konu GFBusra tarafından (01-10-10 Saat 19:41 ) değiştirilmiştir.
    ]

Durum:
    pelin_nursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    pelinim | star*m |maşalım
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart !!!

Ayşegül karakterini dizinin başından beri sevmemiştim , şimdi neden sevmediğimi daha iyi anlıyorum . Bu tip insanları sevmem ben . Nasıl ki gerçek hayatta sevmiyorsam bir hikayede de bir romanda da bir tiyatroda da olduğu gibi izlediğim bir dizide de desteklemem . Meriçi aşağılaması neyin nesidir , ayşegül sen anandan parayla mı doğdun , altın reşatlarla mı büyüdün , yooo , sonradan görme şeklinde annenin beraber olup evlendiği binbir heriften kazandığınız paraarla , geçindiğiniz villalarda büyüdün , Maddi durumu iyi olmayan insanları aşağılaman , her gün senin gibi dekolte-mini elbiseler giymiyor diye küçümsemen , kredi kartı sıkıştığında gülen tiksindirici hareketlke . Güzel atalarımız ne demiş ''gülme komşuna gelir başına'' bak senin de kredi kartın sıkışıverdi , haaydi bakalım şimdi sana gülsünler . Yaaa , al gülüm ver gülüm böyle kalırsın işte . alışveriş merkezindeki mağazda , perde arkasında oynaşmanın , o sesleri çıkarmanın alemi ne ? herkes gibi iğrendiğimi söylemeden geçemeyeceğim . Yani , yolda gördüğün her erkekle yaptıklarını aynen devam ettirdin her zamanki gibi yine , gene ve tekrar . Again !!!! Sıkıldık . Merve Boluğurun da her bölüm bacak sınırlarını zorlayacak elbiseler giymesinden sıkıldım . Bu kadar açılmaya saçılmaya gerek yok . Her sahnesi böyle . bir kere jeanle gören var mı ? Diziye cinsel içerik kazandırmak zorunda değişlsin , erkekleri ekran başına çekmenin bir alemi yok . Bunları yapacağına iki gözyaşı dök , ne izlediklerini bilsiler erkekceğizler . Meriçin defterini nasıl alırsın kendine , bir insanın emeğini nasıl çalarsın , için rahat mı ? kendi emeklerinle mi girdin üniversiteye yooo , haa derdin okumak değilse ki değil o zaman ne işin var defterle . Anlaşılmayan tuhaflıklar . Aslan cemle tanışalı 2 gün oldu , hooop yatağa !!! noluyoruz yaaa ! amaç nedir ? bu kadar kolay mı birisiyle beraber olmak , ilişkiye girmek , işte ailelerin tereddütsüz karşı çıktığı , , basına sakız yapılan , RTÜK kurumundan ceza yiyen sahneler '' Ayşegül , otel odaları ve otel odalık sevgilileri ; bakınız Ali & Aslan Cem '' . ben artık izlerken yuh diyorum , ben de lise görmüş insanım , bu derece birini ne gördüm ne duydum . Lise son sınıfta ve rahatlıkla 2 ayda 2 erkekle ilişkiye girebiliyor otel odalarında . bir de kalkıyor gidiyor umuru değil , hani utanmasa para bırakacak çekmecenin üstüne . Suratına zaten bakarsanız sürekli asık surat . Yeni gelen mezuniyet resminde de topuzu çok basit ve kaşlar gene çatık .

Böyle kibirli , burnu havada tiplerden oldum olası haz etmem , yani kendilerini dünyanın 1 numarası sanan ama aslında sondan 1 numarası bile olmayan kızlar... gelir geçer bu havalar diyelim , zaten bir kendilerine söker bu havaları .
    Ayşegül gibi bir genç kız gören varsa lütfen bana haber versin . Bu derece sevgisiz , para düşkünü , erkek meraklısı , cinsellik dolu , kibirli bir Lise son cadısı görmedim ben şahsen .

Ve izlerken de artık sıkılmaya başladım , yani biraz da güzel replikler duyalım ayşegülden .. sürekli seyircinin iğreneceği , tepki göstereceği , bir genç kız olduğuna inanamayacğı sahneler yazmayalım .
    Konu GFBusra tarafından (01-10-10 Saat 19:45 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    bLaiRkm.baSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    fargo.
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı eda1993 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam dediklerin doğru canım ama sen çetinin hayır anlamında kafa salllamasını görmedin galiba
    bence bu suyu sevdiğini anlatıyordu :)
    Düzeltmek istiyorum bunu. Düzeltiyim dedim içimden geldi :whistle2

Çetin'in hayır anlamında kafa sallamasını bizde gördük zaten ama senin yorumun yanlış olmuş galiba.
    -Biz artık üvey de olsa kardeş değiliz değil mi?
    Çetin'de ardından kafa sallıyor hayır anlamında. Yani hayır artık kardeş değiliz diyor ve gülümseyerek Ayşegül'n o '' Biz artık üvey'de olsa kardeş değiliz değil mi ? '' cümlesinden rahatsız olmadığını ve Ayşegül'e bakışlarından gayet memnun ve mutlu olduğunu anlıyoruz :img-yes:
    ( Zaten o sahnede Çetin'n Ayşegül'e bakışlarına ayrıca bayıldım :img-in_lo )

Bi de ben o sahnenin Su karekteriyle olan ilişkisini anlayamadım ama ? :img-bored

Not : Bu arada forum sakinlerinin bahsettiği anketi bende gördüm bugün KanalD'nin sitesinde , bence hiç şaşırtıcı olmadı bu sonuç :img-hyste
    AyşegülÇet 1.seçilmiş 310 bin oyla :good:

M u t l u l u k :love05:

Ben zaten o anketi ara ara takip ediyordum

Su'da en çok Demir'le yakıştırılmış bencede en çok onla yakışıyor. SuDemir uygun bir çift bencede.
    ÇetAy :img-in_lo , AliArzu :good: , DemirSu ; şeklinde olmalı bence çiftler.

Bir an önce yeni bölüm izlemek istiyorum. Geçmiyo sanki zaman yoksa bana mı öyle geliyor ? Neyse sabredicez artık napalım :img-hyste

Neyse kaçıyorum ben. Görüşmek üzere arkadaşlar :love01:
    İyi yorumlar herkese

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri