Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
998 sonuçtan 996 ile 998 arası

Konu: Küçük Sırlar - Bölüm Yorumları (14)

Durum:
    meryıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Çok uzaklarda
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

9 bölüm sonra uzun süredir (Ayçetçiler tarafından) beklenen Haziran ayına gireceğiz ama neden hala Haziran ayı için ön çalışmalar başlatılmadı. Yani böyle birşeyin ön çalışmalarının olması lazım. Mesela Ayçet arasında birşeyler olduğunu ve olacağını (hala olmadı ama ) daha ilk bölümlerde aralarında ki atışmalardan anladık. (aslında galiba senaristlerin aklında böyle bir şey yoktu. Sadece bölümün doldurulması için yazılan sahneler bizler tarafından farklı bir yöne çekildi ve fazlasıyla tuttu. 36 bölümdür ortaya doğru düzgün birşeyler koyamamaları bana bunu düşündürtmeye başladı.) Sanırım sezon finalinde Ayşegül Çet'ten duygusal anlamda kopacak ve tam son sahnede de Çet duygularının farkına varacak :img-bye2::img-bye2:
    Hayal kırıklığım bir yana apar topar yazılmış bir Ayçet istemiyorum ben ya :icon_sorr
    Ne olacaksa sinaller yavaş yavaş verilsin ve biraz daha özenli yazılsın :img-yes:

Durum:
    meryıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Çok uzaklarda
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bLaiRkm.baSs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay olmasın ya olmasın :865323 :img-hyste
    Ayşegül Su'ya ; ''Çetinin başına birşey gelirse sorumlusu sensin.'' falan demişti.
    Şimdi bizim sarışın bunu kafaya takar , evirir çevirir kafasında en sonunda vicdan yapmaya başlar.
    Aman allah korusun tanrım ! Umarım olmaz ! Tövbe tövbe :img-hyste
    TIMS'i arayanlar olmuş , ''Fragmanın bugün çıkması lazımdı.'' falan demişler TIMS'dekiler...Fragmanımıza bugün kavuşuyoruz sanırım :img-hyste
    Ya sen böyle söyledikten sonra kafama Ayşegül'ün Çet'ten duygusal kopuşu geldi. Çet'le Su bir daha sevgili olurlarsa Ayşegül bunu kaldıramaz ki :icon_sorr
    Duygusal olarak kopacaksa Su'lu olmasın.
    Bu arada Su'yun sevgilisi de gelirse bu aşk oyunu daha kaç bölüm daha sürer acaba. 4bölüm (hesaplamadım tahminen söylüyorum)sevgili olmadan bu numara çok rahat yapılıyorsa bir de olduğunda neler olur bilemiyorum. Umarım (ve lütfeeennnnn) kısa süreli olur.

Durum:
    sonsuzzluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Wish You Were Here
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı meryıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    9 bölüm sonra uzun süredir (Ayçetçiler tarafından) beklenen Haziran ayına gireceğiz ama neden hala Haziran ayı için ön çalışmalar başlatılmadı. Yani böyle birşeyin ön çalışmalarının olması lazım. Mesela Ayçet arasında birşeyler olduğunu ve olacağını (hala olmadı ama ) daha ilk bölümlerde aralarında ki atışmalardan anladık. (aslında galiba senaristlerin aklında böyle bir şey yoktu. Sadece bölümün doldurulması için yazılan sahneler bizler tarafından farklı bir yöne çekildi ve fazlasıyla tuttu. 36 bölümdür ortaya doğru düzgün birşeyler koyamamaları bana bunu düşündürtmeye başladı.) Sanırım sezon finalinde Ayşegül Çet'ten duygusal anlamda kopacak ve tam son sahnede de Çet duygularının farkına varacak :img-bye2::img-bye2:

Hayal kırıklığım bir yana apar topar yazılmış bir Ayçet istemiyorum ben ya :icon_sorr

Ne olacaksa sinaller yavaş yavaş verilsin ve biraz daha özenli yazılsın :img-yes:
    bugün ben de saydım aşağı yukarı kaç bölüm kalmış olabilir diye 11 nisandan(dahil) haziranın ilk pazartesine(dahil) tam 9 hafta var. elbette haziranın başında olursa haziranın sonunda ceee biz buradayız hoşçakalın da diyebilirler işte o zaman basarım o seti(yuh:img-hyste)
    açıkçası baştan planlanmış mıydı yoksa bizim tepkimize göre mi şekillendi ben pek emin değilim. aralarında en başından beri düşman üvey kardeşlerden fazlası vardı ama bu kadarı düşünülmüş müydü bilmiyorum. biz tam bunların arasında geçmişte birşeyler olmuş olabilir dediğimiz bir anda birden bire "beni öptüğün o ilk anı hiç unutmadım" repliği geldi. biz tam geçmiş açıklanmayacak dedik "herşey unutulur ilkler bile" ve "ç:eskiye dönelim istiyorum. a:ne kadar eskiye"
    açıkçası biz mi parçaları hızlı birleştiriyoruz yoksa onlar mı bizim yazdıklarımıza göre şekillendiriyorlar bilemiyorum. ama ayçet çok yavaş ilerliyor bu dizi yazın başladı haziranda 1 yıl olacak neredeyse bir yıl bir çiftin oturtulması için fazla uzun bir süre herhalde tv tarihinin en uzun süre beklenen çifti olacak bu çift.
    ayşegül zaten yavaş yavaş kopmaya başladı çetinden örneğin 36. bölümde çetine memo için söylediği gibi "eğer bana benzeseydi senin nasıl biri olduğunu anlar senden uzak dururdu."
    ayşegül çetinden uzaklaştı hala yakınında ama eskisi gibi değil giderek vazgeçiyor çetinden

Alıntı bLaiRkm.baSs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay olmasın ya olmasın :865323 :img-hyste
    Ayşegül Su'ya ; ''Çetinin başına birşey gelirse sorumlusu sensin.'' falan demişti.
    Şimdi bizim sarışın bunu kafaya takar , evirir çevirir kafasında en sonunda vicdan yapmaya başlar.
    Aman allah korusun tanrım ! Umarım olmaz ! Tövbe tövbe :img-hyste
    TIMS'i arayanlar olmuş , ''Fragmanın bugün çıkması lazımdı.'' falan demişler TIMS'dekiler...Fragmanımıza bugün kavuşuyoruz sanırım :img-hyste
    tey allahım bugün çıkması lazımmış. bak sen şu edepsiz fragmana hala çıkamamış mı? onlar koymazsa kendi kendine dönecek hali yok ya.
    vallaha su kendini suçlar mı sanmıyorum sonuçta manyak yavuzla aka mahmudo alakası yok ama su bu belli mi olur.
    benim asıl kafama takılan yazının sonunda çetin ayşegüle çemkirecekmiş gibi bir hava oluşmuş.
    neden nasıl ve niçin?
    bir de şu saçma sapan ks özetini heyecanla bekleyeceksin yollarını gözleyeceksin deseler güler geçerdim aldım dersimi:img-hyste
    fragman 8 gibi falan gelir heralde:img-eat:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri