Alıntı meryıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aslında bunu en çok Demir'in ağzından duymak dokunur Çet'e. Ama Demir konuyla ilgili birşey bilmiyor.
Çok yerinde bir tahmin.Hem de acaip güzel olur.
Demir belki ayşegülün çetine olan ilgisini bilmiyor;ancak ASIL AYŞEGÜLÜ GAYET İYİ TANIYOR.
Unuttunuz mu bir akşam barda karşılıklı otururlarken ayşegülü nasıl da güzel özetlemişti demir?Nasıl da güzel anlatmıştı gerçek ayşegülü.

Düşünsenize tüm bu olaylar yaşandıktan sonra herkesin bir bir haberi olduktan sonra vurulma haberinden.Bizimkilerin hepsi hastaneye gelmez mi?
Demir de haliyle hastanede olur.Belki ilk karşılaşmalarında değil ;Ama ikinci karşılaşmalarında demirden çetine doğru bu tür bir konuşma geçse 'ben seninle ayşegülü yakın zannederdim benden daha iyi tanıdığını zannederdim ayşegülü.Ama yanılmışım.Sen gerçek ayşegülü hiç bir zaman görememişsin.'falan filan dese...Bence gayet hoş olur.

Bu arada ben gerçekten demirin hastaneye gelmesini ve ayşegül için endişelenmesini istiyorum.Çünkü kör topal da olsa bu ikilinin gerçekten güzel bir arkadaşlığı var ve demir hastaneye gelip ayşegül için endişelenmezse abes olur bana göre. Hatta ayşegül iyileşme sürecindeyken ayşegülün odasına girip yanı başına oturup şöyle atışmalı laf sokmalı ve 'iyi olmana sevindim , cadı .Çabuk iyileş de süpürgene bin tekrardan ' ile bitecek güzel bir muhabbet de aralarında geçse çok tatlı ve güzel olur. :calis

Tabi bunlar hep hayallll.Onda biri gerçekleşse şükür der otururum. :img-hyste