Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
1000 sonuçtan 996 ile 1,000 arası

Konu: Küçük Sırlar - Bölüm Yorumları (22)

Durum:
    GÜL GÜZELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

yeni başlığımız hepimiz için hayırlı olsun arkadaşlar:) bol müjdeli ve bol ayçetli yorumlara inş:)

Diğer başlıkta biriaz yorumları göz gezdirdimde özellikle Meryılcım senin en sonki yorumun dikkatimi çekti..Çet ayşegülü görmez ve fren yapmaz ralfte bunu kullanır demişsinyaa umarım böyle bişi olmaz..Bi kere çetin ayşegülden habersiz olmasının bi anlamı kalmaz o zaman bu yarış ve içinde ayşegülünde olması çetin bi anlamda kendini sınaması demek yani inş ee bunun içinde önce ayşegülün yeniden tehlikeye girdigini anlaması lazım ralf bunu kendi alehine kullanırsa bu ayçet için iyi olmazki Ayrıca ralf ayşegülü tehlikeye atarak nasıl bi mahlukat oldugunuda kanıtlamış oldu çet ayşegülden uzak durmamalı hiç bi şekilde yoksa ayşegül ikinci kez hastanelik bile olabilirki cem zavallı istemeden yapmıştı bunu ama ralf direk bile bilede hastanelik edebilir onda o potensiyel var yani hele dünden sonra.

Durum:
    ipekcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Musty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyuncunun verdiği haberi geçtim reytingler yerlerde resmen dahada berbat star bu diziyi yayından kaldırır dizi devam eerse finali bile görmek artık zor olur saçmalamadan finali yapsınlar işte dünkü genel sıralama.

TOTAL PRIME-TIME” SIRALAMASI

KANAL D: 18.9

SHOW: 15.1

FOX: 13.1

ATV: 10.1

STAR: 4.7

STV: 3

KANAL 7: 2.4

FLASH: 1.9

“AB PRIME-TIME” SIRALAMASI

SHOW: 19.2

KANAL D: 14.5

ATV: 9.5

FOX: 9

STAR: 5.4

STV: 1.6

KANAL 7: 1

FLASH: 0.6

ayreten bu reytinglerle devam edeliyorsa sanmam biteceğini düşünüyorum hatta kavak yelleriyle bitecek zannımca.
    Reytingler çok kötü.Ama dizi çok ayşegül üzerinden gidiyor,önceden su üzerinden gidiyordu,bu seferde ayşegül üzerinden gidiyor.Dizi üç bayan karakteri seven insanlar var.Arzu konusuna değinmiyorum hiç,bu karakter hala depresyonda.Ayşegül bile iyi karakter haline geldi,arzu bunalımlarda.Ceyla karakteri bu kadar iyi gösterilmeside çok saçma.Su konusundada onlara hiç değer verilmiyor,iyice kenara attılar.Suya daha heyecanlı sahneler yazılabilir,bu dizide suyla,arzu iyice kenar bir şey oldu.CEYLA arzudan,hevesde sudan daha fazla değer veriliyor.başrol oyunvuları 6tane bu dizinin özellikle iki çifte neden bu kadar değer veriyorlar.tmm ay-çet çok bekletildi,ama bütün sahnlerede onlar üzerine olmaz ki.bir senarist arzuyla,bir senerist suyun sahnelerini yazsın,ben su-demir sahnelerinide çok seviyorum.romantik sahneleri güzel bence.arzuyuda depresyonda değilde aliden ayrılan bir arzu,ona dersini veren bir arzu istiyorum.arzu mu başrol uyuncusu,ceyla mı çözemedim ben bunuda.

Durum:
    deniz1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    az.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından Etiler Mado’da görüntülendi. Neslişah yani Enginay Gültekin, dizideki babası Ömer yani Yıldırım Urağ ve üvey kardeşi Memo ile çekim arasında dinlendiklerini ve muhabbet ettiklerini belirten genç kızların sevgilisi Burak Özçivit, Küçük Sırlar dizisi hayranlarına da müjde verdi.

KÜÇÜK SIRLAR BİTMİYOR
    Dizinin 15 Ağustos’ta küçük bir ara vereceğini belirten Burak Özçivit, yeni sezona sürprizlerle döneceklerini söyledi. Ayrıca Özçivit çalışmayı çok sevdiğini bu nedenle de fazla tatil yapmasına gerek olmadığını 1 haftalık bir tatilin kendisi için yeterli olduğunu belirtti.

Haberin orjinali.
    Ben anlamadım şimdi bunlar bizimle dalga mı geçiyorlar??? Yeter artık ya yapımcı şirket lütfedip adam gibi bir açıklama yapsın. Biri öyle diyor biri böyle diyor!!!

Durum:
    pd3
    pd3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ««««pnyeba
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart ..

Burak yalan söylemez bu konuda hemfikiriz.Ama yapımcıdan resmi bir açıklamasıda şart.Burak emin olmadan konuşmaz yani kesin birşey yok Burak deselerdi Burak bu kadar kesin konuşamazdı diye düşünüyorum.şİMDİ kOLEJ GÜNLÜĞÜ kAVAK YELLERİNE ARA VERİLDİ,KVAK YELLERİ BİTİYOR,KOLEJ GÜNLÜĞÜ DEVAM EDEMRİ MUAMMA BUNUN ÜSTÜNE KÜÇÜK SIRLARIDA BİTİRİRSE MUHTEŞEM YÜZYILDAN BAŞKA DİZİSİ KALMAYACAK,YENİ PROJELERİDE TUTMUYOR..
    O sebeple Küçük Sırlara sahip çıkmış olabilir.Ama tabi hemen öyle havalara uçmak yok temkinli olmamız lazım,sevindim mi evet çok sevindim ki herşey değişebilir heran diyordum hep mesajlarımda..
    Şimdi bu hafta izleyelim bir süperlife programını.Sonuçta kanalın kendi programı yalan söyleyecek hali yok.Star Goncanın röportajını kestiğinde işkillenmiştim zaten,hem Timur bey kesin bitecekte demedi.Diyebilirdi oysaki ama demedi..
    Ekipte kesin belli değil diyordu,biz oyalanıyoruz diye düşündük ama belkide gerçekten kesin birşey yoktu.İnşallah hayal kırıklığına uğramayız ve diziyi toparlarlar.:img-wink:

Durum:
    İlsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Zaman
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Burak'ın yalan söyleyeceğini ben de düşünmüyorum. Nihayetinde kendi twitterında bitecek yazmıştı kaldırsa bile sonradan. Yüksek bir ihtimalle yeni alınan bir karar bu. Umarım bitecek bitmeyecek diyerek sürekli karar değiştiripte oyuncuları ellerinden kaçırmazlar.

Kavak Yelleri bittiğine göre Küçük Sırlar yeni sezonda ya da KY bittikten sonra onun günü ve saatine konabilir, Kanal D'deki gençlik dizisi boşluğunu KS doldurabilir aslında.:icon_whis Eğer dizi Kanal D'de devam etseydi yayın hayatına eminimki reytingler bu kadar düşük gelmeyecekti. Kanal D en çok izlenen kanal ve büyük kanallar arasında Star tv'yse en az izlenen kanal maalesef.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri