Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
998 sonuçtan 996 ile 998 arası

Konu: Küçük Sırlar - Bölüm Yorumları (27)

Durum:
    yamisis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı GÜL GÜZELİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım şuan seninle aynı şeyi düşünüyoruz:img-hyste:img-hyste:img-hyste Amma velakin durum bizim düşündügümüz gibiyse sencede ayşegülün rahatlıgı tuaf olmazmı:icon_whis:icon_whis:img-hyste:img-in_lo Ne biliyim çok rahat bi duruşu var ama çet altta işi götürüyosa ayşegülün yüzünde daha farklı bi ifade olması gerekirdi:icon_whis:img-in_lo:img-in_lo Ama genede çok enfes bi sahne olmuş sevdim ben bu işi:img-in_lo:img-in_lo

Yahu diyorum keske suyun altına da kamera koysaydilar. Offf her şeyi bizim yaratıcılığımıza bırakıyorlar.
    Hahahah çetinin daha dogrusu buragin o kafayı geriye atış hareketini ben de COK beğendim . Kimsenin dikkatinden kaçmamış. Ama ben artık her hareketi de cvriyenin talimatı dogrultuusnda yaptıklarından şüpheliyim...o tamamen burakcigimizn doğaçlamasından kaynaklanıyor.

Simdi ne demiştik o aysegul yani Merve , çetinin yani buragin kucağında olmadan o sekilde tepede duramaz. Buradan yola çıkarak diyoruz ki cetin bey yani Burak aysegulcugumuzu kucağında taşırken , suyun harekelterine uyum sağlayıp kendini aradaa bir dipte buluyorrr olabilir o sahnede.

Aksi taktirden zaten tek bir olasılık geliyor , onu da gösterecek halleri yok bu dizide , Türkiye'de.:img-hyste

Alıntı daemon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı hatayı iki kere yapmazlar... merak etmeyin yayınlarlar.... o kontejeni doldurdular... ayrıca çekerken akılları nerdeydi... keserlerse bu sefer kan çıkar..

havz kesinlikle otelde... 1. onların evindeki havuz böyle değil.. ikincisi evdede şampanya üzerine örtü örtmezsin herhalde...

acaba merveyi bikinili gösreecekler mi.. yara izi falan olması gerekiyoya onla uğraşacaklar mı merak ediyorum... bide çet yarayı öpermiş.. tam olur valla:))
    Ay ne olur artık KESME MUHABBETİNİ kapatalım , yaaa icim sıkılıyor , korkuyorum millet kesme muhabbeti yapınca. Yemin ederim öyle bir şey olursa , timsi arar ve ağlaya ağlaya kalmadı gözümde yas şarkısını söylerim Metenin bet sesi edasıyla.

Yemın ederimaglarim , yok artık onu da kesemezler.

Ama. Var yaaaa dediğin gibi eğer su yara izini gösterirlerse ya da en azından ufacık da olsa yara iziyle ilgili bir muhabbet geçerse ayyy geberirim mutluluktan.
    Tabi gönül isterdi ki cetin aysegulun o yara izini bikinisinin kenarından öpsün.
    Mesela aysegul havuz kenarında yatarken cetin havuzda olsa , aysegulun gözleri kapaliyken cetin aysegulun yakınına gelip havuzdan yarı beline kadar çıksa aysegulun yataizine doğru uzanip öpse sonra tekrardan kendini havuza atsa ....ahhh herhalde ben ölurdum , olurdum yani.
    Ama muhtemelen , ne muntemeleni kesinkeZ bu tür bir sahne görmeyeceğiz.onu bırakın havuz sahnesinin COK uzun olacağını bile sanmıyorum. Uzun olsa bileeee bizim senaristler AYSEGULUN YARA İZİNİ COKTANNNNNNN UNUTMUSTUR AYOL...HAYATTA HATIRLAMAZLAR..
    AMA KESKE HATIRLASALAR HATIRLASALAR DA UFACIK DA OLSA MUHABBETİ FİLAN GEÇSE AHH AHHH ....

BİR DE SU RAMAZN AYI DİYE KESERLER MI DİYE KONUŞULMUŞ .
    Vallahi laf aramızda gecen bölüm yemek sahnesinde biraz iskillendim , hepsi ya fantastik iciyordu ya kola iciyordu.yani o içtikleri şarap deegildi.acaba dedim , bir kısıtlama mı getirdiler ? Acaba o kısıtlama havuz sahnemizi etkiler mı ? Eğer öyleyse vallahi kan ÇIKAR kan .

Durum:
    GÜL GÜZELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yamisis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu diyorum keske suyun altına da kamera koysaydilar. Offf her şeyi bizim yaratıcılığımıza bırakıyorlar.
    Hahahah çetinin daha dogrusu buragin o kafayı geriye atış hareketini ben de COK beğendim . Kimsenin dikkatinden kaçmamış. Ama ben artık her hareketi de cvriyenin talimatı dogrultuusnda yaptıklarından şüpheliyim...o tamamen burakcigimizn doğaçlamasından kaynaklanıyor.

Simdi ne demiştik o aysegul yani Merve , çetinin yani buragin kucağında olmadan o sekilde tepede duramaz. Buradan yola çıkarak diyoruz ki cetin bey yani Burak aysegulcugumuzu kucağında taşırken , suyun harekelterine uyum sağlayıp kendini aradaa bir dipte buluyorrr olabilir o sahnede.

Aksi taktirden zaten tek bir olasılık geliyor , onu da gösterecek halleri yok bu dizide , Türkiye'de.:img-hyste.

Ayyy sorma yaaa şöyle agız tadıyla çıplak göz izlettirmediler bize ayçeti:img-beee::img-beee:

Dediğinde haklısın ayşegül çetin kucagında Kucagında olmasaydı tam karşısında olması gerekirdi ama ayşegül tepede çet aşşagıda buda ayşegülü kucagına aldıgını gösterir( başagı düşünemiyorum bu sahneleri izlerken:img-hyste)

Yaaa hiç olmazsa ayşegülün bacaklarını görseydik çetin arkasından hani nasıl anlatsam adam kızı kucagına aldıgında kız ayaklarını beline sarar adamın arkasından baktıgında görünürya kızın bacaklarını adamın beline sarılı şekilde işte onu görürmüyüz havuzda diye düşünüyorum:icon_whis bide birliktemi girdiler havuza en çokta onu merak ediyorum:img-in_lo:img-in_lo:love01:

Durum:
    sonsuzzluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Wish You Were Here
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

hatayı insanlar yapar aynı hatayı iki kere aptallar. efendim o sahne kesilebilir mi, Rtük Ramazan vs. neden olmasın daha önce çok gördük ramazan vakti birşeylerin sansürlendiğini
    amaaaaaaa bu sansürü sadece daha önce başına böyle birşey gelmemiş yapımlar yer.
    eğer sen zaten bir kez gelen tepkiler yüzünden dizine otosansür uyguladıysan rtüğün kara listesinde dizinin adı varsa ve tekrar böyle bir sahne yayınlıyorsan üstelik ramazan gibi insanların dini ve ahlaki duyarlılıklarının x1000 de seyrettiği bir dönemde
    ya gerekli kulisleri yapmışsındır
    ya da artık böyle şeyleri aşmış kalan yolunu en verimli şekilde kullanmaya karar vermişsindir.
    yok eğer bu iki şık da değilse ve sen iki gün sonra benzer bir nedenle tekrar geri adım atarsan
    tebrik ediyorum şekerim yılın ahmağı seçildin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri