Sayfa 3/200 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
996 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Kül ve Ateş - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    sprıng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

penelophe çok güzel araştırma sonuçları sunmuş bizlere teşekkür ederim:good:

zaten şu reyting cihazları evinde olan insan olayını anlayamadım hiçbir zaman,çoğunluğa hükmeden azınlık :icon_sorr

tamam birçoğunu bende seyretmiyorum fakat herşeyden önce hepsinde verilen insan emeği var, bu kadar kolay mı bir anda çarpı koymak üstlerine ,

daha önce olan üzücü olaylar malum , nasıl şartlarda çalışıldığı da hep söylenen fakat hakkında birşeyler yapılamayan bir konu:icon_sorr

gün 24 saat iken bunun neredeyse 16 saatini çekime ayırmak herşeyden önce insan sağlığını tehdit eden bir durum

mantar gibi bu kadar dizi çekilmemesi gerekir ki kimse zarar görmesin, seyirciler de dahil buna,

kül ve ateş ekibi emeklerinin karşılığını alır ve güzel yerlerde konaklarlar umarım seyretme oranları açısından:)

hepsine kolay gelsin:)

Durum:
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaşlar öyle güzel olmuşki yaptığınız çalışmalar, hammaddeler süper sizde oya gibi işlemişsiniz:good:

ellerinize sağlık:good:

Durum:
    penelophe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    ve yolun yarısı...
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu düğün kimin düğünü, çatlayacağım meraktan...

mecit baba'nın tokatladığı genç hayırsız evlat çıkar...
    mecit baba'nın hayırsız evladından daha çok sevdiği ve güvendiği, hatta sağ kolu yaptığı ömerimize bu hayırsız evlat tuzak kurmuş olabilir mi?

ikinci olasılık, mecit baba'nın konuştuğu adam... rakipleri yada düşmanları.. ömerin peşine düşmüş olabilir...

Durum:
    honestman85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ikiyüzlü zamanlar..
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

az önce 2 fragmanı görmeyi başardım ve çok beğendim bol bol duygu ömer var çünki içinde düğünde beraber oynuyolardı ayrıca beraber yaptıkları barınakta uyuya kalıyolar birbirinin omuzunda inanılmaz güzel bi bölüm bekliyo bizler birde ıslıklı müzik var tabiki ne zaman duysam süper hisediyorum inanılmaz güzel çünki gel pazartesi gel artık :happy0064

Durum:
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı penelophe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu düğün kimin düğünü, çatlayacağım meraktan...

mecit baba'nın tokatladığı genç hayırsız evlat çıkar...
    mecit baba'nın hayırsız evladından daha çok sevdiği ve güvendiği, hatta sağ kolu yaptığı ömerimize bu hayırsız evlat tuzak kurmuş olabilir mi?

ikinci olasılık, mecit baba'nın konuştuğu adam... rakipleri yada düşmanları.. ömerin peşine düşmüş olabilir...
    herkesler bu düğünde, duygu hacer anneyle yan yana oturmuş kimi çekiştiriyorlar dersiniz:img-hyste yoksam gelin kayınvalde mi deseydim:img-hyste
    ömerin de onlara uzaktan bakışı nasıl:icon_whis

acep annesi dermi ömere " a oğlum aklını başına devşir artık evlenme yaşın geldi, bak bakalım düğün yerindeyiz varmı gönlüne biri bakem"

ömer de " evet var anne, uzağa gitmene ne gerek sütlü börek:img-hyste, yoksa bunun içinmi geldik bugün buraya, deseydin ben sana söylerdim gönlümün kimde olduğunu, bu kadar yol gelmezdik boşuna":img-hyste

ah işte bu hayırsız evlat kesin ömerden nefret ediyordur, hatta babasının ondan uzaklaşmasından bile onu sorumlu tutuyordur, bu tipler hep böyle olur, içlerinde bir kıskançlık ve fesatlık damarı vardır , kendilerinde olmayan şeyler yüzünden , babasının kendisini ömerle bir tutmasına da gıcıktır muhakkak buraya yazıyorum"ben senin oğlunum o kim ki" diye trip atıyordur babasına, hatta ömerin açığını bulabilmek için ajan bilem takmıştır peşine:icon_sorr

bir tokattan çıkardığım mesajlar bunlar arkadaşlar:img-hyste

elbet birde mecit babanın konuştuğu adam var, yoksa bu adam ömerin yamadığı işi mi tamamladı diye düşünmedim değil, malum belki mecit baba takip ettiriyor ömeri ne yapıp yapmadığını bilmek için, hoş bunu yapmasına gerek yok, zaten ömere gıcığı olanlar anında yetiştirir ona,

kıskanıyorlar tabii ömeri , temiz , dürüst ve çalışkan olduğu için:img-cray:
    benim yazdıklarımı görende ömeri holdingte genel müdür zanneder:img-hyste
    olsun ömerim gene de tertemiz benim gözümde:img-in_lo
    otel sahibi oldu geçinip gidecek izin verirlerse:img-in_lo

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri