Sayfa 136/136 İlkİlk ... 3686126132133134135136
679 sonuçtan 676 ile 679 arası

Konu: Kurt Seyit ve Şura - Bölüm Yorumları

Durum:
    ceremi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    221B Baker street
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı pelinimsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok pardon ya yanlış yazmışım slav demek istemiştim :img-wink:
    Bence önemli ne bileyim mesela bi ingilizin türkçe konuşması yada aksan yapmaya çalışıp komik olması vs. bunlar benim için inandırıcılıktan uzaklaştıran şeyler :whistle2
    Tabi tek sebep bu değil ama bence bunlara önem verilince dört dörtlük deniyor yapımlara yoksa hep bişeyler eksik kalıyo :img-wink:

tabi ki sizin dediğiniz gibi hem görsel olarak hem oyunculuk olarak hem de uyum sağlanır bir de ayrıntılara önem verilirse tadından yenmez

ama tüm bu güzellikleri yakalamakta ne yazık ki kırk yılda bir oluyor

Durum:
    ttugba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

merhaba arkadaşlar

shura kitabını okuyan biri olarak diziyi de en az kitap kadar beğendiğimi söylemeliyim. kitabı okumayanlar için başta epey sıkıcı gelişti olaylar bence. tarz olarak da herkesin zevkine hitap edebilecek bir hikaye olmayınca anlatılan olanlar oldu ve erkenden bitti dizimiz. kendi adıma bir ömür izleyebilirdim bu hikayeyi....

bu proje tamamen gerçek olduğu için belkide kalıpları kıramadı.şöyle bakınca yapılan yorumlara seyit shurasız nasıl devam etti hayatına ana fikirli sorular ortak ya da celil-güzide bir intiharın arkasından nası mutlu bi yuva kurabildi sorularını sorup gerçekçi bulmamışsınız ama olayı zaten gerçek kılan noktalar bunlar bence!!
    şöyle bi düşünün aşk acısından ölen gördünüz mü etrafınızda? ya da bi ölümden sonra hayata küsen? pek nadirdir bu insanlar göremezsiniz. çünkü hayat devam ediyor. seyt shura yı terketmedi asla bence ama onsuz yaşamayı öğrendi zira shura da öyle.

ilk kitabın finaliydi geçenlerde izlediğimiz..shura ya ne oldu sorusuna gelince; shura şu anda yazılmakta!! ne zaman okuruz bilemiyorum ama shura da seytten sonra neler yaşamış okuyup öğreneceğiz.

bu diziyi izledikten sonra inanın başka bir şey izleyesim gelmiyor. çünkü hiç biri inandırıcı değil. sevgiliden ayrıldıktan sonra yaşama belirtisi göstermeyen karakterlerle dolu ekran.belki de bu gerçekliği sarstı insanları ve hayal dünyasına geri dönüp başka dizilere mi kaydılar bilemiyorum..

ayrıca senariste de güzide ve celil gibi iki mükemmel karakter yazdığı için minnettarım.celil'in daha aşık hallerini görmek isterdik elbet ama kısmette yokmuş.

dizimizde emeği geçen herkese teşekkürler. var olun...

Durum:
    Zor Aga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    23

Aldığı Beğeni: 116

Bahsedilme
    0 Mesaj

SHURA Çıktı. Böylece seri tamamlanmış oldu. Bir kopyasını aldım ve okumaya başladım.

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

Kurt Seyit ve Şura Arjantin'de yayına girmeye hazırlanıyor
    Ranini tv

Ülkemizde Star TV kanalında ekrana gelip 21 bölüm süren ve Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Kurt Seyit ve Şura, Arjantin'de yayına girmeye hazırlanıyor.

Dağıtımını Eccho Rights'ın üstlendiği dizi ülkedeki yerel kanallardan El Trece tarafından yayınlanacak. Dizinin gelecek yıl içinde "Amor en guerra" ismiyle yayına girmesi bekleniyor. Kurt Seyit ve Şura, Latin Amerika bölgesinde daha önce Uruguay ve Guatemala'da da yayınlanmıştı.

Nermin Bezmen'in Kurt Seyit romanlarından uyarlanan dizinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah bulunuyor. El Trece şimdilerde Medcezir dizisini de yayınlıyor ancak dizinin bölümlerinin yayınları bitmek üzere.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri