Sayfa 199/199 İlkİlk ... 99149189195196197198199
995 sonuçtan 991 ile 995 arası

Konu: Kurtlar Vadisi Pusu - Bölüm Yorumları (49)

Durum:
    çağla7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Antalya
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı hekimoglu64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi geceler vadidaslar
    Yorumlari genel okudum bende sahsi fikrimi yazayim
    Yuksek musadenizle:)Zaza olmeden lutfen inciyi Ve karnindakini
    Yaninda al git.En buyuk iyiligi yapmis olacaksin.
    Boylelikle ne inci nede onun gereksiz bebegi diye bir sey kalmaz.
    Ayrica ben artik inci sahnelerinden sIkdimm!Herkes oldu bir
    inci olemedi umariz ins tez vakitte!
    incim ölse dizide seyredecekte , tartışacakta, hatta burda yorum yapacakta bir şey kalmazki. inci tanem gözlerinden inci tanelerini bir döktü bak kaç gündür konuşuyoruz.

önceden bölümü tekrar izlerken leyla sahnelerini başa alır alır izlerdim iki bölümdür inci sahnelerini başa alıp alıp izliyorum.
    ayrıcana bana inci leyla ve polattan bile sonraya kalacakmış gibi geliyor. yani son bölümde leylada polatta ölecek sonra inci, elif ve ömer efe'yi polatın mezarına çiçek bırakırken gösterecekler.

ahada buraya yazıyorum sonra demedi demeyin:img-hyste:img-hyste

Durum:
    ACABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    184

Aldığı Beğeni: 92

Bahsedilme
    4 Mesaj

Ben Hiçbir Karaktere Küfür Etmedim Arkadaşlar. Öyle Bir Mesaj Yazıyorsunuz'ki. Sanki Karakterlere Küfür Ediyormuşsum Gibi Algı Çıkıyor.?

Durum:
    çağla7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Antalya
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

aklıma müthiş bir intikam planı geldi, inci abdulheyin yaptıklarını öğrence elinde delilde olsa, sonra polata boşanma kağıtlarıyla birlikte çocuk üzerindeki babalık haklarından vaz geçtiğine dairde bir yazı verse imzalaması için ,
    polat: peki bunu imzaladıktan sonra yine bu delilleri kullanıp abdulheyi hapse attırmayacağını nerden bileceğim
    inci: bunu istesem zaten şimdide yaparım, ben bu delilleri mahkemeye versem zaten benden yana karar verir üstüne birde abdulhey belki azmettirmekten sen bile hapse girebilirsiniz. benim sizinle bir derdim yok sadece bir bağımız kalmasın istiyorum.

sonra polat kağıtları imzalasa ve ardından leylayla konuşsa leyla canının neden sıkkın olduğunu sorunca
    polat: çocuk üzerindeki haklarımı inciye vermek zorunda kaldım
    leyla: neden böyle bir şey yaptın
    polat: neden olacak incinin elinde koz vardı kullandı işte, mecbur kaldım
    leyla: neymiş bu seni oğlundan vazgeçirebilecek koz
    polat: leyla zaten bu incinin elindeyken yeterince tehlikeli birde senin elinde olsun 2 katmı tehlikeli olsun. :img-hyste

[/FONT][/I][/QUOTE]
    Spoiler İçermektedir

Durum:
    kanarya535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    travian s1
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Ceren53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkek adam renkli takim tutmaz:img-hyste Necati abi kendine yakisan takimi tutuyor....
    Onun icin yeri bende ayri :img-in_lo

Iyide caglacim herkez seviyesini korumali hic hoslanmadigim tarz yorumlar bunlar kadirinde ben yorumlarinda beni rahatsiz eden bisey gördügümde uyariyorum oda sagolsun ikilemiyor editliyor yorumunu...
    Ama hani basligimizin bir güzelligi var basit satasmalarla altdan altdan cocuk gibi laf sokmalara gerek yok en azindan diyecegiimizi durustce özelden yazabiliriz...
    Bu baslik acisindanda daha iyi baska forumdaslar acisindanda ben rahatsiz oldum basit laf atmalara gerek yok diye düsünüyorum ben....

Neyse kendi konumuza dönersek...
    Bende incinin icindeki seytani geri cikarmasini istiyorum cikaracakda gecen bölüm nazoya iyice dis biledi... Ilk etapda laflariyla dövecekdir inci nazoyu :img-wink:
    Leyla polata acimam aciyacak bir durum yok ortada cünkü dedigin gibi burda tek muzdarip inci... Leyla bugün polatin koyununa atlasa polat istemiyorum demez olaylar bunu gösteriyor...
    Hani ortadada allahim asigim ölüyorum olayi yok... Seviyor ama elif polatdaki gibi bir derinlik yok umarim anlatabiliyorumdur ne demek istedigimi...
    Iste bu derinlik olmadigi icin inandiricilik olmadigi icin hic cazib gelmiyor bana leylapolat ve hicde inandirici degil...
    Gizem yok hicbisey yok büyük bir engel yok derin bir ask yok... Iste elif polati efsane yapan bu unsurlardi...
    Öyle bir ask izledikden sonrada artik öbür asklar yavan geliyor... Cünkü bu izleyici zaten efsane olmus bir ask izledi...
    Muhtesem ask cümleleri, Muhtesem bakislar dokunuslar dudakdan kalbe akan bir ask hikayesiydi....
    Leyla polat cok yavan gercekten yavan tadsiz tuzsuz bir öykü...
    Incinin tek tarafli o büyük aski beni daha cok etkiliyor aski hissediyorum onda...
    Ne aciki tek tarafli. Bu isin tek cözümü leylanin ortadan kalkmasi inci leylaya suikast düzenlesin problem filan kalmaz:img-hyste
    seninle aynı fikirdeyim...leyla-polat aşkı diye bişey göremiyorum ben...polatı geçtim, leylada bile bir polat aşkı yakalayabilmiş değilim...incinin polata olan aşkı bana daha gerçek geliyor...bence polat inciyle devam etmeli...
    nazife anneyide artık ya ıslah etsinler yada öldürsünler, her hafta aynı terane çekilmiyor...
    sevdiğim karakter deli hikmeti öldürdüler, zaten haftalardır yoktur...ölümü üzerinden bir hikayeleri vardır herhalde, yoksa durduk yere niye öldürsünler...

Durum:
    hekimoglu64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    15
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Ceren53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ali abi sen inciyle bebeginin ölmesinimi istiyorsun... Ne tesadüf vallahi bende yaklasik 2-3 bölümdür ayni hisleri leyla karakterine hissedyiorum.:img-hyste:img-hyste
    Iyice antipatik gelmeye basladi gözüme hele son bölümde konusmalari okurken sinsi sinsi yalan! diyince iyice sinir oldum kiskan pinokyo:img-beee::img-hyste
    Evet Cerenkom ölmesini istiyorum ne yazikki ben inciyi samimi bulamiyorum.
    Illaki bir yerde kendi kisiligini yine ortaya atacak:) sahte yapmacik hallerinide izlemek istemiyorum artik.O yüzden kökten cözüm tahtali köye:)

Alıntı çağla7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    incim ölse dizide seyredecekte , tartışacakta, hatta burda yorum yapacakta bir şey kalmazki. inci tanem gözlerinden inci tanelerini bir döktü bak kaç gündür konuşuyoruz.
    O zaman Caglacim vah vadinin düstügü hale diyorum:img-hysteDemek incinin konusundan senaryo yaziyorlar vah vah o zaman durum vahim caglaskom:)

Spoiler İçermektedir
    O zaman vah vah vadinin haline diyorum Caglacim:img-hyste
    Caglacim aynen katiliyorrum bu spoiler icindeki yorumuna.Kadir kardes bunu ne yazikki 2-3 yildir hep yapiyor zaten.Ondan sonrada buyrun baslik sizin ben yazmiyorum gibi yorumlar yaziyor yada sikayet ediyor ki kendisi aynen tasi ortaya atandir.Ortaligi fittileyen kadir kavridir.Sonra Arkasokaklar arkadasimizin yorumuna karsi kendi sahsiyetime hakaret ediliyor diye yorum yaziyor.Modlara sikayet ediyor.Eger kendi sahsiyetine hakaret ediliyorsa bunu lütfen özel mesaj dan hal et kadir kardes.Burasi kisisel tartismalarin cözünerecegi baslik degil.Bölüm yorumlari basligindan cikali zaten yillar oldu her zaman ayni degisen hic bir sey yok bu baslikta!
    -
    Ayrica kadir kardes leyla ya hakaret ettigin o mesaji editleyerek ne degisiyor? burada kac kez haddini asan mesajlar yazdin.Leyla karakterine aynen Cagla arkadasimizin spoiler icinde yazdigi mesaji yazdin ama baktim sonra yine silmissin.Sonra bir hafta önce burada yine üyeleri rahatsiz edici bir cümle yazmisdin bir kadinin ...neyse yazmayayim ama herkes biliyor o yorumu.Tüm bunlari yazan sensin ve simdide kalkmis ben ne zaman bir karaktere hakaret etmisim diyorsun? Yapma güzel kardesim bak forumu fittileyen sensin sonra bir arkadas yorum yazinca sanki karsi taraf sucluymus gibi lans ettiriyorsun.Seni taniyorsam her elestiriden sonra tamam ben yazmayayim o zaman buyrsun siz yazin diyorsun.Öncelikle burasi herkese acik bir baslik ama eger bizleri üyeleri rahatsiz edici mesajlar yorumlar yazmaya devam edeceksen o zaman sen bilirsin:kahveSahsen ben bu baslikta artik su gereksiz karakter tartismalarindan biktim.Herkes herkesi sevmek begenmek zorunda degil herkes adabinca üsülünce elestirilerini yapabilir.Ama kalkipta Leyla karakterine metres hakareti yapiyorsan kusura bakma bu düpe düz bir hakarettir! Üstelik leyla karakterini oynayan cigdem hanim sana dava acsa hakkidir!Karakteri altindan hakaret ediyorsun.
    -
    Neyse Caglacim her sey söyle basladi simdi biz Cerencimle leyla inci konusunu konusuyorduk farkli fikirlerimizi paylasiyorduk oysa birbirimizede hic baski yapmiyoruz yapmayizda bunu ne ben nede Cerencim idda etmiyor.
    Fakat bizim yorumumuzun arasina kadir kardes bir atliyor su yorumuyla

Alıntı Kadir Kavri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maalesef Bu Başlıkda Baskı Gittikçe Artıyor.? Polat - Leyla Hakkında Olumsuz Yorum Yapanlar Neredeyse Samimiyetsizlikle Suçlanacak Duruma Getiriliyor.?.
    Hayir baslik adina uzatmamak adina cevap yazmadim sonuctda böyle bir sey yok cerenlede konuyu biliyoruz yani kapatmisiz ikimiz.Kadir kardes bu yorumunu yaziyor.Ve sonra Arkasokaklar arkadasimiz o yorumunu yaziyor.
    ve sonrasi su asama.Kaldiki ben arkasokaklar arkadimizin yorumunda hic bir kiskirtici yorum görmüyorum.Dogrusu söyleyen dokuz köyden kovulurmus.

Umariz modlarimiz gereken islemleri yaparlar.
    -

Ayrica
    Kadir kardes ceren in profiline giripde bak youmum nasil olmus gibi ortami kiskirtiyorsun?
    Yani her halukulade ortami geren sensin güzel arkadasim kimsede suc arama!
    http://www.dizifilm.com/forum/member.php?tab=visitor_messaging&u=99125&page=2#vi sitor_messaging
    bana yazdigin yorumundan sonra cerenin profiline girip bu yorumu yaziyorsun
    Alıntı Kadir Kavri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumum Nasıl Olmuş.?
    -
    Hayir yani yine konuyu uzatmamak adina yazmayacaktim ama arka sokaklar arkadasimiza haksizlik yapildigini görünce yazmam sartti!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri