Sayfa 1/106 123451151101 ... SonSon
526 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kurtlar Vadisi Pusu - Bölüm Yorumları

Durum:
    Rüzgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1620
    Verdiği Beğeni
    46

Aldığı Beğeni: 70

Bahsedilme
    25 Mesaj

Standart Kurtlar Vadisi Pusu - Bölüm Yorumları

Merhaba arkadaşlar

Bir önceki başlık 1000 mesaja ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır.
    Yorumlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz.

Saygılar
    Rüzgar
    Süper Mod

Durum:
    remoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    istanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    12

Aldığı Beğeni: 423

Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı Rüzgar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar

Bir önceki başlık 1000 mesaja ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır.
    Yorumlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz.

Saygılar
    Rüzgar
    Süper Mod
    bre bismillah
    ilk yorum benden olsun
    vadi günü bugün
    brandon büyük ihtimalle ölücek
    ölmesine sevinemeden
    yeni bir düşman gelmiş
    yeni tim komutanı
    gözüm hiç tutmadı
    hırsız polis

Durum:
    ACABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    184

Aldığı Beğeni: 92

Bahsedilme
    4 Mesaj

12 yıldır Kurtlar Vadisi devam ediyor ama son 2 yıldır bu kadar mantık hataları bu kadar özensiz bölümler izlemiyorduk. Bu bölümün kahramanı bence Mete Aymar karakteri idi. Ne yalan şöyleyim geçen sezon Beyefendi karakteri ile görüştükten sonra Polat Alemdar’ın tarafına geçeceğini düşünüyordum. Polat Alemdar, Brandon’u yakalamak için yaptığı operasyon’da Timur ve Yasin bahçeye el bombaları atıyor bahçe’de yeşil alan ve mantıkken o bombaların sonucu orada bir yangın çıkması gerekiyor ama yangın çıkmıyor.
    Bir dizinin iki başrol oyuncusunun bu kadar az görüldüğü bir başka dizi var mı ben bilmiyorum. Başrol oyuncusu der iken, Leyla karakter’inden bir şeylerin olacağını düşünüyorum. Doktorların “ İleri Düzeyde Tetkikler “ yapmasını istemesi beni kuşkulandırmadı değil. Gerçi Leyla hamile çıkarsa da şaşırmam çünkü karaktere yazılacak bir senaryo yok fakat ileri düzeyde tedavilerin istenmesi sanırım Leyla ‘da bir hastalık belirtisi olacağının kanıtıdır diye düşünüyorum.
    Cahit, Yüce Majeste ile bu hafta da görüşmedi de yalnız Elçi denizaltı sahnesinde herhalde Cahit ile biraz dalga geçti, ne demek istiyorsan gidebilirsin, yahu denizin neredeyse dibinde denizaltı Cahit, Deniz Adam’da bizim mi haberimiz yok. Gelelim yeni Lion timi komutanına kendisine en fazla 6 bölüm veriyorum 6 bölüm sonra bu da gider…

Durum:
    ACABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    184

Aldığı Beğeni: 92

Bahsedilme
    4 Mesaj

Fragman çıkmış diziye iki oyuncu katılmış. Ahmet Yenilmez ve Kayahan Yıldızoğlu. Kayahan Yıldızoğlu, Yüce Majeste rolü ile Ahmet Yenilmez ise, Fehminin Kaybolan Çocuğu ile ilgili birisini canlandıracak.

Fragman'da Leyla bir park'ta fonda ise Safiye'nin sesi " Abim sana evlenme teklifi edecek " diyor. İşin ilginç yanı ben kuşkulandım bu sahneden. Bir kere Polat Alemdar, Annesini kaybedeli 2 hafta bile olmadı. ( Dizi de zaman atlaması olsa neyse ) hadi diyelim ölen öldü kalan sağlar bizim dedi ya da Leyla hamile kaldı bunu öğrendi bunu bir romantik bir yemek ortamında da söyleyebilir idi. Bu işin içinde başka bir şey var ama ne hep birlikte izleyip öğreneceğiz...

Durum:
    Makarin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragman gerçekten çok iyi, bölüm acayip ilgi uyandırıyor. UEFA maçlarından dolayı bölümü gününde izleyemiyecek olsam da, maç sırasında kafam Vadi'de olacaktır.
    Kayahan Yıldızoğlu katılması ve Yüce Majeste olması bence tam on ikiden vurulmuş bir karar, Ahmet Yenilmeze gelirsek rolü vasat gibi görünüyor ama sonradan parlayabilir, kendisi Deli Yürek ve Acı Hayat efsanesi olduğu için dizide görmek sevindirici ama diziye alınma sebebinin iyi bir oyuncu olduğu için değilde siyasi yönden olduğunu düşünüyorum.

Sayfa 1/106 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri