Sayfa 1/175 123451151101 ... SonSon
871 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kuş Dili - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    sopar_kiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Kuş Dili - Bölüm Yorumları (2)

Ben bşta rating politikası denen şeyi kınıyorum!Nedir bu ya, her zaman popülist mi olunucak, azınlığın hakkı hiçmi göztilmicek, tamam izleyen sayısı az olabilir ama herkes herşeyi elbette izleyemez!Rekabet elbette olucak, belki yara alınıcak ama ATV kendine bi sorsun bu dizinin reklamı için ne yaptı, sürekli saatini değiştirdi, gününü değiştirdi, hiçbir programa oyuncuları çıkarmadı. Sadece senaryo ve oyuncular suçlu değildir. Reklam politikası olmayan kanalda bence suçludur.
    Herşey bi yana burda sizinle birşeyleri paylaşmak çok güzeldi arkadaşlar, dizi bitene son yorumlarımızı yapana kadar burda olucaz Allahın izniyle:) biz kuş diliyle değil ama yürek diliyle gayet güzel anlaştık haksızmıyım???????

Durum:
    fidan_yunus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ahh canim ahhh, icim kan agliyor, isyan ediyorum!!!

hem diziden hem sizden ayrilacagim diye cok üzülüyorum, ben bu dizi sayesinde cok güzel arkadasliklar edindim. seninde dedigin gibi konumuz bitene kadar hep yazisicaz allahin izniyle `:)

dogru hic reklam yapilmadi, baska kanallarda dizi reklamlarindan, müziklerinden, kliplerinden, magazinlerinden, haberlerinden bayginlik geldi bana, simdi hepsinden nefret ediyorum, adaletsizlik denen sey böyle bisey demek

Durum:
    sopar_kiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fidan_yunus Nickli Üyeden Alıntı
    ahh canim ahhh, icim kan agliyor, isyan ediyorum!!!

hem diziden hem sizden ayrilacagim diye cok üzülüyorum, ben bu dizi sayesinde cok güzel arkadasliklar edindim. seninde dedigin gibi konumuz bitene kadar hep yazisicaz allahin izniyle `:)

dogru hic reklam yapilmadi, baska kanallarda dizi reklamlarindan, müziklerinden, kliplerinden, magazinlerinden, haberlerinden bayginlik geldi bana, simdi hepsinden nefret ediyorum, adaletsizlik denen sey böyle bisey demek
    ne yazıkki canım ne yazıkki! Umarım oyuncular kendi çizgilerini bozmazlarda, onları daha başka güzel projelerde görebilirz. Ama biz fidan la yunusun aşkını sevmiştik, konuşmadan da anlaşabilmelerini sevmiştik .bu kadar güzel bi hikaye herzaman meydana çıkmıyoki. Hep kavuşamayan aşklar tutar derler, fidanla yunusun kavuşma ihitmali var diye mi izlenilmedi dizi? Biz psikopatmıyız birbirne acı çektiren aşkalrı izleyelim yaa, gayet güzel yeri gelince konuşmadanda anlaşan, yüreğiyle konuşan bi aşkı izledik ve çokda zevk aldık. bi izleyen eminmki bida bırakamadı. Ama yazık...
    Herkese iyi geceler...

Durum:
    fidan_yunus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

evet canim demekki malesef öyle olmasi gerekiyormus, demekki bizim dizimizdede her dizide oldugu gibi drama olmasi gerekiyormus. demek aci cekmeden, sacma sapan seyler yasanmadan bir dizi tutmuyormus. olsun ya hic üzülmüyorum artik cünkü bizim dizimiz seviyle ve kaliteli bir sekilde bitiyor, bazi seylere kurban gittigi icin sona eriyor, sacma sapanliklarindan degil :)

sanda iyi geceler güzelim :)

Durum:
    cebalo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

inanamiyorum böyle güzel bir diziyi nasil nasil erken bitirirler simdi tek iki bölümü kaldi insallah herkesi birlestirip bitirirler eyer ortada keserlerse cok kizarim anliyamiyorum güzel dizileri bitiriyorlar kötüleri oynatiyorlar bu diziyi cok özliyecem ama buraya yazmayi birakmiyacam burda bari destek olalim kusdiline :img-kiss: buldukca bölümlerini cekecem

Sayfa 1/175 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)