Alıntı ayşegüL_çet <3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok az kaldı hayatım, hissediyorum çok az kaldı. İkisi de çok şahane insanlar dediğin gibi. Onların ikisi bir arada, el ele, göz göze görmek çok güzel olacak. Onları gerçekten çok seviyoruz. Birlikte çok güzel olacaklar. Zaten çok harikalar Kuzey&Cemre fakat sevgili olduklarında bir başka olacağına inanıyorum herşeyin. Çünkü bu sefer mutlu olacak, haliyle bizde en az onlar kadar mutlu olacağız. Son olarak ben bir şey fark ettim, fakat söylemek aklıma gelemedi; Cemre tutkulu bir kadın bunu söylemiştim fakat Kuzeyle ilgili konuşmamıştım. Kuzeyde başka bir tutku var, onda ki tutkuya da ben tutkunum diyebilirim. Gözleri bir başka güzel, bir başka derin bakıyor. Cidden Cemrenin de dediği gibi soylu, cesur bir adam. Bir tanedir bence Kuzey, candır :img-in_lo
Kuzey&Cemre candır aşktır Aşkın tutkunun adıdır :love01:Arkadaşım dedi ki "Hilal hanım aşk yönetmenidir şahane olacak " :) Şimdi anlıyorum neden Hilal hanım geldi . Bomba sahnelere bakacağız Kuzey&Cemre aşk dolu :happy0064 Aşk yönetmeni sevdim bu sözü ya:)