Alıntı cemillover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
herşeyi deyin ama şu kuzeye dürüst demeyin:img-hyste:img-hyste:img-hyste rica edeceğim arkadaşlar
barış kendi büyüttüğü işin hisselerini almaya kalkmıştır en fazla yoktan yere bişeye konmamıştır
çalışıp,didinip bi yere getirdiği bi işin öz evlatlıktan banuya verilmesini önlemeye çalışmıştır
bunun dışında kuzey gibi kendi korkalığını bi kadını ortaya atıp,arkasına sığınarak kaypaklık yapmamıştır.

barış ortaya delikanlıyım diye de çıkmamıştır
o yüzden barış adamdır
kuzey ise adamcık
Barış ayrıca Öz Makara gibi telifi başkasına ait işlere de burnunu sokmamıştır mesela.

Alıntı inestimable Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Zeynebin askı cok guzel isleniyor aslında benim en favori ve beni en cok acıtan Zeynep li sahneler ;

Zeynep herseyin farkında ,cok huzursuz ,kafası karmakarısık ...ama asık oldugu adam hep yanında ,guzel sozlerde soyluyor ,isin Cemre ayagı var ...Zeynep Cemre yi hep kolluyor acaba ne yapacak veeee ..

Cemre nin Barısla teknedeki gecesinde Cemre nin mesajlarını okudugunda yuzunun hali ...Sabah Cemre nin cevresindeki sevincli halleri

Kuzey annesiyle konusurken kahve yaparken devamlı soze girmeleri ve kendi gördügü gözle Kuzeyi annesine anlatması ,onu sevdirmeye calısması

Bir kadın olarak Zeynep le empati kurmamam mumkun degil ,2.sezon Zeynepin hikayesi yogun olacak ve tam oturacak .
Ben de çok iyi anlıyorum Zeynep'i. Ayrıca tek arkadaşı Cemre, aynı zamanda rakibi. Her iki kadın açısından da zor.

Alıntı aylince Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşım tanıtıma baksana :happy0064 Kuzey artık Zeynep'le olur mu :) Bu tanıtım sezonun başından biliyorsun eee :) Kuzey hala Zeynep'le olursa biz bu diziyi izler miyiz asla . Senaristler kime ne anlatmak isterlerse anlatırlar artık. Seni bilmem ben bırakırım. Yok niye kızayım istediğini düşün :) Ben birinci bölümden beri eminim Kuzey&Cemre kavuşacak bekliyorum. Hep eminim ben biliyorsun :)
Çok bilen çok yanılır aylince'cim. :img-wink::img-wink::img-wink:Senin mesajlarına denk gelince bunu düşünüyorum hep.