ne kadar gıdım gıdım da gitsek hiçbir zaman aynı yerde degiliz. hep bir gelişme oluyor kuzeycemre arasında. aşılacak tek şey şu; kuzeyin olmaz demesi . o da gececek. gececek. sabırla bekleyecegiz yapacak şey yok. biliyorum ben de uzuluyorum ben de kızıyorum ama ne yapsak farketmeyecek onlar ne zaman beraber olmalarını isterlerse o zaman yazacaklar. yoksa senaristler cok iyi biliyor onların kavuşmasını istediğimizi. ama hep diyorum "abimin eski sevgilisiyle olmam " diyen bir adamı hemen cemrenin kollarına atamıyorlar. atacaklar ama olacak ben inanıyorum. bazıları inanmıyorum diyor ama ben inanıyorum :) benim arkadaşlarımdan da nerdeyse diziyi bırakacaklar var o kadar sıkıldılar bu durumdan hatta bana finalde de mutluluk yok boşuna bekliyoruz diyorlar ama ben umutluyum :)

hep şey hayal etmiştim. cemre sarhoş olsun. kuzey gelsin alsın onu. sonra eve gotursun. tabi gulten olmayacak artık evde bir şekilde oyle sahne :) ya da kuzeyin cemezlerdeki evine gidecekler :)sonra sarhoş sarhoş birşeyler soylesin cemre:) gulsun kuzey falan. sonra yatırsın cemreyi. onu izlesin uyurken. boyle dusunmuştum. bakın cok masum yazdım ben de . kuzeyin kırılmalarını yavaş anlatıyorum :img-hyste

boyle olmadı ama dunku sarhoş sahnede guzeldi cok :) dans etmeden gitmem deyip sarılması :) bir edemediler dans iki olmadı ama ucuncu olacak inş. :) bir de ben kuzeyin cemrenin gözlerinin icine bakıp saz calacagı anı bekliyorum o da olacak :) kuzey saz calmıyor dikkat edin o sazı cemresine calacak cunku