Sayfa 151/201 İlkİlk ... 51101141147148149150151152153154155161 ... SonSon
1001 sonuçtan 751 ile 755 arası

Konu: Kuzey Güney - Bölüm Yorumları (14)

Durum:
    PATRİCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TARKAN
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 7

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı negisssss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :img-hyste:img-hysteaman gelmesin ya ben hiç sevmem kendisini de Kaan olabilir ama!

Nereye çekeliyorsun Melteeeem canımmm ya bizimle alakası da olmaz şekerim:img-hyste

Buğra nin tw.da yayınladığı resim kuzey ve güney yan yana yeni sezondan sanırım önceden çekilmiş olabilir.
    olmaz mı diyosun şekerim?:img-hyste evet gelicekse kaan gelsin ama nreye monte ederlerki? her gelen eğreti duruyor.ama bu sezon çokomel sadece kg'yi yazıcakmış ya?belki bu sefer ellerine yüzlerine bulaştırmazlar:img-beee:
    kadınlar okadar İnka minka gezdiler kafa dağıttılar. azıcık işerinede yansıtsınlar. geçen sezon neler çektiğimizi biz biliriz,havadan gelen karakterler konusunda:img-hyste

Durum:
    negisssss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    M♥M
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    12

Aldığı Beğeni: 37

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı PATRİCK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olmaz mı diyosun şekerim?:img-hyste evet gelicekse kaan gelsin ama nreye monte ederlerki? her gelen eğreti duruyor.ama bu sezon çokomel sadece kg'yi yazıcakmış ya?belki bu sefer ellerine yüzlerine bulaştırmazlar:img-beee:
    kadınlar okadar İnka minka gezdiler kafa dağıttılar. azıcık işerinede yansıtsınlar. geçen sezon neler çektiğimizi biz biliriz,havadan gelen karakterler konusunda:img-hyste
    :img-hyste:img-hysteYani öyle değil mi ama?Zaten yeteri kadar bayanlı erkekli karakter var bence dizide daha dizide olanları doğru düzgün yazamadılar önce onları yazsınlarda dışarıdan gelen eksik kalsın gerek de yok zaaten.

Ya evet hayret ilk kez olacak uzun süredir tek diziye yoğunlaşmamışlardı zaten ece hanım tatilin diziye yarayacağını söylemiş umarım yine belli bir kesim adına konuşmamıştır kendisi,hani güya okuyorlar ya buradaki yorumları:whistle2:whistle2
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Durum:
    aylince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kıvanç&Öykü
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ayşegüL_çet <3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Betül'üm örnek süper olmuş cidden. Buradan bile ikisinin de o sevimli bencilliklerini anlayabiliyoruz :img-hyste Ruh ikizi resmen. Evet, ikisini tanımlayacak olursam aralarında olan şeyleri ''ruh ikizi'' olarak tanımlayabilirim ancak. Güney'i anlayabilen tek kişi Banu. Cemre zaten anlamıyor o hep Kuzeyinin yanın da, öyle olacakta. Kuzey de anlamıyor, Handan Hanım da, Sami Bey de anlamıyor. Banu anlıyor. Bu çok güzel bir şey Güney açısından. Onu anlayan biri var. Ve bu kişi hayat arkadaşı, yoldaşı :img-in_lo Bu çift için de heyecanlanıyorum bu sezon adına. İkisinin çok güzel sahneleri olur inşallah. Çok eğleniyorum onları izlerken, çok keyif veriyorlar :)
    Aslında hep hayalim de dörtlü sahneler de var:) .Anca finalde olur bu ama :img-hyste Keşke finalde bile olsa şu dörtlüyü izlesek. Kuzey&Cemre ve Banu&Güney. Mutlu hallerine baksak :) Beraber görüştükleri , buluştukları falan :) Dizi de öyle mutlu bitse :love01:Aslında bu dizi hiç bitmese hep izlesek Kuzey&Cemre 'yi o da ayrı konu:)

Alıntı Ezelimm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuzey Güney dizisinin en güzel sahnesi şu anda tv de:img-in_lo (22.bölüm SAHLEP sahnesi)
    9384586838468 defa izliyorum:img-in_lo
    Bu aşka hayranım...Çok çok tatlılar......
    Ben de kaç kez izledim. O sahne hep diyorum bence Tv tarihindeki en güzel aşk sahnesidir. Nasıl bir büyüdür, Senaristler nasıl bir duyguyla yazdılar o diyalogları bilmiyorum. Resmen hayran kaldım. Öykü&Kıvanç'ın gerçek oyunculuğuyla da diyaloglar havada kalmıyor. Adeta gerçeğim diye bağırıyor ve tabiiki yönetmenin başarılı çekimiyle. Yani herşey bütün. Öyle bir sahne bir daha gelir mi bilmiyorum. Başka yüreğe dokunuyor o sahne. Aşarsa o sahneyi yine senaristlerimiz aşacak Kavuşma sahnesinde belki bunu da aşacak bambaşka bir sahne olacak. Düşünüyorum nasıl sahne olacak , ne zaman , nerede itiraf edecek Kuzey aşkını? Çok bekliyoruz ama hiçbir sahne es geçilmiyor. Gerçekten aşık bir adam ve gerçekten aşık bir kadının hikayesi var. Aşka bakışım aynen orada yansıyınca, beni her anlamda derinden etkiliyor tabi.

Kuzey&Cemre'nin hangi sahnelerini konuşsam anlatsam bilemiyorum. O kadar güzel ki her sahne. O kadar gerçek ki. Onların yanyana olmadığı bölüm bomboş :img-wink: O kadar sıkılıyorum ki. Onlar yanyana geldiğinde ise ekrana yapışıyorum adeta. :) Aşkın büyüsü

Şimdi onlar hep imkansızı anlattılar . Bundan sonra imkansızlık olmayacak. Bizi heyecanlandıran şey de bu zaten. Artık mutluluk olacak, artık yakınlaşacaklar, sarılacaklar, beraber gülecekler. Bu anları o kadar merak ediyorum ki. Ah başlasa artık ya gerçekten çok sabırsızım :)

Durum:
    PATRİCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TARKAN
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 7

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı negisssss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :img-hyste:img-hysteYani öyle değil mi ama?Zaten yeteri kadar bayanlı erkekli karakter var bence dizide daha dizide olanları doğru düzgün yazamadılar önce onları yazsınlarda dışarıdan gelen eksik kalsın gerek de yok zaaten.

Ya evet hayret ilk kez olacak uzun süredir tek diziye yoğunlaşmamışlardı zaten ece hanım tatilin diziye yarayacağını söylemiş umarım yine belli bir kesim adına konuşmamıştır kendisi,hani güya okuyorlar ya buradaki yorumları:whistle2:whistle2
    Ama bak kesin FGSN'den kaymalar olucak!
    yönetmen ile başladılar bile:img-hysteburada da acaba bir yastık olayı patlak verir mi?:img-hyste
    olursa mümkünse Handan Sami arasında olsun. Sami'de o potansiyel var vallah:img-hysteama Handan Hanımcımın fantazi dünyası körelmiş yıllar içinde haha:img-hystesurattan belli:img-hyste

Durum:
    negisssss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    M♥M
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    12

Aldığı Beğeni: 37

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı PATRİCK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama bak kesin FGSN'den kaymalar olucak!
    yönetmen ile başladılar bile:img-hysteburada da acaba bir yastık olayı patlak verir mi?:img-hyste
    olursa mümkünse Handan Sami arasında olsun. Sami'de o potansiyel var vallah:img-hysteama Handan Hanımcımın fantazi dünyası körelmiş yıllar içinde haha:img-hystesurattan belli:img-hyste
    :img-hyste:img-hysteverebilir olabilir,Hilal hanım sever öyle şeyleri:img-hyste:img-hyste

Aaaaaaaaaa bak harika olur ha onlarda o potansiyeli görmüştük dediğin gibi:img-hystesami de iş var da Handan da yok anacım,bu kadını bir hale yola koymak lazım,bak bu konuda da zeynoliyi öne atasım var:img-hyste:img-hyste
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)