Sayfa 191/201 İlkİlk ... 91141181187188189190191192193194195 ... SonSon
1001 sonuçtan 951 ile 955 arası

Konu: Kuzey Güney - Bölüm Yorumları (14)

Durum:
    aylince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kıvanç&Öykü
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ilkbahar yaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istersen ben bu ikli için yazarım betül;

kuzeycemre bir ömür;
    yaşanmak ve yaşamak kadar gerçek.
    Bu bile şiir gibi olmuş Çok başkalar ya Doğu. İnan sadece Kuzey&Cemre için şu sayfada yorum yapıyorum. Hepimizin işi gücü var. Bir dizi der geçeriz. Ama öylebir büyü ki kendini bu sayfada buluyorsun:love01: Tabiiki de senaristler para alıyorlar bu iş için, onların işi. Ama duygu işi bu. Şöyle bir cümle yazıyor ya

"Eskimez eksilmez"

Nasıl bir cümledir bu. Aşkın en güzel tanımı. Duyduğum en güzel aşk sözcükleri bunlar. Aşk asla bitmez bence. Bu nedenle eskimez ve eksilmez tanımı o kadar anlamlı ki :love01:

Sahlep sahnesi yazalım diyorlar. Düşünüyorlar ve seyirciyi büyülüyorlar. Bence alkışı hakediyorlar. Bence bu güzel yorumları hakediyor senaristler ve tabiiki de Öykü&Kıvanç gerçek oyunculuklarıyla, doğallıklarıyla alkışı hakediyorlar. Maaşallah ya. Gerçekten çok şanslıyız böyle bir aşka baktığımız için. Evet daha kavuşma yok evet aşıklarımıza gözyaşı var , hatta onları sığınmak adına başka kollarda görüyoruz. Ama kalpler o kadar bir ki, öyle seviyorlar ki bambaşka birşey bu bırakamıyorsun. Ne kadar yeter ya artık bıktım şu başkalarıyla sahnelerinden desen de, 5 dakika bile olsa başbaşa oldukları sahnelerde senaristler bir bölümün ana sahnesini yazıyorlar adeta. Müthiş düşünüyorlar, değer veriyorlar Kuzey&Cemre'ye. Bu durum beni çok mutlu ediyor çok. Bu sezon kavuşma var artık seyirciyi imkansızlıkla asla oyalayamazlar. Cemre aşkını itiraf etti zaten ve Kuzey'de itiraf edecekti. Yani çok az kaldı çok az .Adım adım kavuşmaya gidiyoruz

Durum:
    ilkbahar yaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ful karadeniz
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aylince Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bile şiir gibi olmuş Çok başkalar ya Doğu. İnan sadece Kuzey&Cemre için şu sayfada yorum yapıyorum. Hepimizin işi gücü var. Bir dizi der geçeriz. Ama öylebir büyü ki kendini bu sayfada buluyorsun:love01: Tabiiki de senaristler para alıyorlar bu iş için, onların işi. Ama duygu işi bu. Şöyle bir cümle yazıyor ya

"Eskimez eksilmez"

Nasıl bir cümledir bu. Aşkın en güzel tanımı. Duyduğum en güzel aşk sözcükleri bunlar. Aşk asla bitmez bence. Bu nedenle eskimez ve eksilmez tanımı o kadar anlamlı ki :love01:

Sahlep sahnesi yazalım diyorlar. Düşünüyorlar ve seyirciyi büyülüyorlar. Bence alkışı hakediyorlar. Bence bu güzel yorumları hakediyor senaristler ve tabiiki de Öykü&Kıvanç gerçek oyunculuklarıyla, doğallıklarıyla alkışı hakediyorlar. Maaşallah ya. Gerçekten çok şanslıyız böyle bir aşka baktığımız için. Evet daha kavuşma yok evet aşıklarımıza gözyaşı var , hatta onları sığınmak adına başka kollarda görüyoruz. Ama kalpler o kadar bir ki, öyle seviyorlar ki bambaşka birşey bu bırakamıyorsun. Ne kadar yeter ya artık bıktım şu başkalarıyla sahnelerinden desen de, 5 dakika bile olsa başbaşa oldukları sahnelerde senaristler bir bölümün ana sahnesini yazıyorlar adeta. Müthiş düşünüyorlar, değer veriyorlar Kuzey&Cemre'ye. Bu durum beni çok mutlu ediyor çok. Bu sezon kavuşma var artık seyirciyi imkansızlıkla asla oyalayamazlar. Cemre aşkını itiraf etti zaten ve Kuzey'de itiraf edecekti. Yani çok az kaldı çok az .Adım adım kavuşmaya gidiyoruz
    evet sanırım kavuştukları bölüm hiroşima etkisi yapacak etrafta:img-hyste:img-hyste

olsun; olsun..... artık kavuşsunlar yavv (ben ne diyorum bu arada betül kanıma girdiniz kardeş):img-hyste:img-hyste

yazdığın sahneler bir klasik oldu bence; çok orjinal ifadelerdi senaristlerin yazdığı repler...

ESKİMEZ:img-in_lo:img-in_loEKSİLMEZ:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo
    ASLINDA kuzey kendisi deyiverdi unutamammmm;unutamammm cemremi diye:img-in_lo
    UMULAN ŞEY;UMDUĞUN GİBİ OLMAYABİLİR.....! UMMADIĞIN ŞEY İSE UMDUĞUNDAN DAHA İYİ OLABİLİR....!

Durum:
    aylince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kıvanç&Öykü
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ilkbahar yaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen gerçek bir kuzeycemre seversin betül; bu gidişle bende son bikaç gündür yoğun bişekilde kuzeycemreci oluyorum galiba..:happy0064
    itelenmek diye bi tabir varya işte aynen ondan vuku buldu; cemrede , cemre:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo yerim kız ben seniiii.....bebişim benim:img-in_lo

hikayenin özünü anlatım ve yansıtma bakımından son gelinen noktada ben ümitliyim .... yeni sezondan beklentim ister,istemez arttı...
    Herşey net. Kuzey şu noktadan sonra Cemre'den vazgeçer mi bu mümkün mü? Zeynep geldiğinde bile vazgeçmeyeceğini biliyordum Cemre'den. İnsan psikolojisine bakınca Kuzey'i çok iyi anlıyorum ben. Aynı şekilde Cemre'yi de. Yani hikaye değişmedi. Kuzey'in Cemre'den vazgeçmesi demek hikayenin değişmesi demek. Bunu asla yapmayacaklardı ve şükür ki yapmadılar :) Anlatmak istedikleri Kuzey Cemre Güney hikayesini anlatacaklar. Tabiiki aşk Kuzey&Cemre bu da net. Diyorum ya yani arada kalma acaba onu mu seviyorum gibi bir duru yok. Böyle bir durum olsa adı aşk olmaz zaten. Şıpsevdilik olur :img-hyste Aşık kişi asla arada kalmaz. Sadece imkansızsa , asla olamayacaksa bundan kaçar. Kuzeyde de durum bu. Kuzey Cemre'ye aşık. Kuzey'den hiçbir zaman şüphe etme. Ben hiç etmedim. Hep bakarken "Kuzey böyle yaparsa benim için aşk biter" dedim. Ve her baktığımda da çok şükür benim aşka bakışıma göre davrandı . Kuzey Cemre'ye aşık nokta . Zaten hikayenin çıkış noktası Cemre'ye aşkıyla. Bundan asla vazgeçmeyecekler. Bir an bile şüphelenme. Ben çok eminim :)

Gelelim Cemre'ye. Cemre de de acabalar yok. O da asla Kuzey'den vazgeçmeyecek. Kuzey korkak olduğu için, Kuzey'den kaçmak için Barış'a sığınırsa sığınır. Yoksa asla başka birşey olmaz. Barış Cemre sahneleri olsa olsa ancak Kuzey Zeynep gibi olur. Beraber de asla olmayacaklar sadece flört kalacak bence. Yani Cemre açısından da endişe etme. Cemre Kuzey'e aşık. Ben çok eminim Cemre'nin duyguları da değişmez. Hikayeyi asla bozmazlar.

Zaten bu hikayenin esası Kuzey&Cemre aşkı yaşanacakta Güney tepki gösterecek. Bu konu anlatılmadan bu dizi bitmez. Yani Kuzey&Cemre aşklarını doya doya yaşayacaklar. Bazen gizli, bazen mutlu, bazen acılı ama aşk yaşanacak ve asla yaralanmayacak. Ben eminim. Zaten tüyolar gelsin sonra da dizi başlasın herşey anlaşılır. Güzel olacak herşey. Sabırla bekleyeceğiz kavuşmayı. Ama bizler kadar Kuzey&Cemre de sabırsız biliyoruz. Yani kavuşmaya az kaldı :love01:

Kuzey&Cemre'ye önem vermeseler sıradan iki basit sahneyle geçiştirirlerdi. Ben anlar buraya da yazardım. Az çok anlıyoruz artık dizileri seyirci olarak :img-hyste Ama onlar inanılmaz yazıyor. Ve çok sevildiğinin de farkındalar. Adım adım kavuşmaya gidip seyirciyi coşturacaklar. Hikayeyi hemen harcamamak için uzuyor sadece. Kolay değil bu aşk öyle hemen olmuyor kavuşma. Ama olacak. Ben buna çok inanıyorum. Hep beraber göreceğiz inş. aşk sahnelerini, yakınlıklarını konuşacağız. Kimbilir nasıl sahneler bekliyor bizi bu sezon Kuzey&Cemre :happy0064

Sazı çalıp, pusulaya bakıp bekleyeceğiz biraz Sonra kavuşma var :happy0064

Durum:
    ilkbahar yaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ful karadeniz
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aylince Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herşey net. Kuzey şu noktadan sonra Cemre'den vazgeçer mi bu mümkün mü? Zeynep geldiğinde bile vazgeçmeyeceğini biliyordum Cemre'den. İnsan psikolojisine bakınca Kuzey'i çok iyi anlıyorum ben. Aynı şekilde Cemre'yi de. Yani hikaye değişmedi. Kuzey'in Cemre'den vazgeçmesi demek hikayenin değişmesi demek. Bunu asla yapmayacaklardı ve şükür ki yapmadılar :) Anlatmak istedikleri Kuzey Cemre Güney hikayesini anlatacaklar. Tabiiki aşk Kuzey&Cemre bu da net. Diyorum ya yani arada kalma acaba onu mu seviyorum gibi bir duru yok. Böyle bir durum olsa adı aşk olmaz zaten. Şıpsevdilik olur :img-hyste Aşık kişi asla arada kalmaz. Sadece imkansızsa , asla olamayacaksa bundan kaçar. Kuzeyde de durum bu. Kuzey Cemre'ye aşık. Kuzey'den hiçbir zaman şüphe etme. Ben hiç etmedim. Hep bakarken "Kuzey böyle yaparsa benim için aşk biter" dedim. Ve her baktığımda da çok şükür benim aşka bakışıma göre davrandı . Kuzey Cemre'ye aşık nokta . Zaten hikayenin çıkış noktası Cemre'ye aşkıyla. Bundan asla vazgeçmeyecekler. Bir an bile şüphelenme. Ben çok eminim :)

Gelelim Cemre'ye. Cemre de de acabalar yok. O da asla Kuzey'den vazgeçmeyecek. Kuzey korkak olduğu için, Kuzey'den kaçmak için Barış'a sığınırsa sığınır. Yoksa asla başka birşey olmaz. Barış Cemre sahneleri olsa olsa ancak Kuzey Zeynep gibi olur. Beraber de asla olmayacaklar sadece flört kalacak bence. Yani Cemre açısından da endişe etme. Cemre Kuzey'e aşık. Ben çok eminim Cemre'nin duyguları da değişmez. Hikayeyi asla bozmazlar.

Zaten bu hikayenin esası Kuzey&Cemre aşkı yaşanacakta Güney tepki gösterecek. Bu konu anlatılmadan bu dizi bitmez. Yani Kuzey&Cemre aşklarını doya doya yaşayacaklar. Bazen gizli, bazen mutlu, bazen acılı ama aşk yaşanacak ve asla yaralanmayacak. Ben eminim. Zaten tüyolar gelsin sonra da dizi başlasın herşey anlaşılır. Güzel olacak herşey. Sabırla bekleyeceğiz kavuşmayı. Ama bizler kadar Kuzey&Cemre de sabırsız biliyoruz. Yani kavuşmaya az kaldı :love01:

Kuzey&Cemre'ye önem vermeseler sıradan iki basit sahneyle geçiştirirlerdi. Ben anlar buraya da yazardım. Az çok anlıyoruz artık dizileri seyirci olarak :img-hyste Ama onlar inanılmaz yazıyor. Ve çok sevildiğinin de farkındalar. Adım adım kavuşmaya gidip seyirciyi coşturacaklar. Hikayeyi hemen harcamamak için uzuyor sadece. Kolay değil bu aşk öyle hemen olmuyor kavuşma. Ama olacak. Ben buna çok inanıyorum. Hep beraber göreceğiz inş. aşk sahnelerini, yakınlıklarını konuşacağız. Kimbilir nasıl sahneler bekliyor bizi bu sezon Kuzey&Cemre :happy0064

Sazı çalıp, pusulaya bakıp bekleyeceğiz biraz Sonra kavuşma var :happy0064
    Gerçekten bu ikili bir arda beni acayip derece etkiliyor:img-eat::img-in_lo:love01::img-hyste bak bu minik varlıkların yansıttığı bütün duyguları görebiliyorum onlarda...
    ikiside biraz çatlak;:img-eat:ikiside biraz arıza:img-in_loikisi----ya bu ikisi çok başkalar be betül:img-in_lo
    hele şu 4.bölümmüydü neydi;
    kuzey: tamam;tamam gecenin mana ve önemine uygun giyinmişin:img-in_lo:img-hyste
    sorada o otel koridorundaki o (hakkaten o sahneye ne desek)buram,buram AŞK TÜTÜYORDU
    UMULAN ŞEY;UMDUĞUN GİBİ OLMAYABİLİR.....! UMMADIĞIN ŞEY İSE UMDUĞUNDAN DAHA İYİ OLABİLİR....!

Durum:
    PATRİCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TARKAN
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 7

Bahsedilme
    0 Mesaj

Şu dizide Cemre karakterinin Barış'ın dışında ki sahnelerinin benim için zerre önemi yok!

o karakteri çok gurursuz, bencil ,ve de samimiyetsiz buluyorum.

karakteri izleyiciye sevdirmek için uğraştıkları da bariz orta. bunu da kimse inkar edemez. karakterin geçirdiği evrilme ,devrilme tersyüz etme, her ne ise? işte o dımdızlak meydanda.

"aman ne karaktermiş beeeehhh!!bakın herkez nasıl da hep bu karakterden bahsediyor? breh breh breh!hatta bunu Öykü Hanım'a bile bağlıya bilirler ama ....

Benim için o karakter ikinci bölüm daha bitmiştir.abisi ile 4 yıl bayunca sevgili ve aşık olmuş.nerede ise sevişicek raddeye gelmiş,daha sonra gidip sevgilisinin erkek kardeşine aşık olan ,önceleri psikolojik nedenlerle hırsızlık yapan,ki bence hiç alakası yok kleptoman'lık ile sonra meleğe bağlıyan bir karakterin hiiiçç inandırıcılığı yok.

bu yazdığım konuların bu kadar kabul görmeside enteresan.

haa hiçmi onun sevmeye hakkı yok? diyebilirsiniz. var ama insanlara bahşedilen "sadece insanlara" bir irade de var ortada!!içgüdülerimize kapılıp onlara uysaydık? ooohooooo!!!

o yüzden Kuzey'e tüm öküzlüklerine ,saçmalamalarına kızsam da iradeli bir karakter olduğu gerçeğini değiştirmez .ve ben bundan bile Kuzey'e saygı duyar onun davranışlarını anlamaya çalışırım. ama Cemre.................?

Yani?? Cemre karakteri benim için bu kadardır. niye yazdım??

istedim yaptım!!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)