Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kuzey Güney - Bölüm Yorumları (26)

Durum:
    ipekaziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Konular
    191
    Verdiği Beğeni
    174

Aldığı Beğeni: 744

Bahsedilme
    27 Mesaj

Standart Kuzey Güney - Bölüm Yorumları (26)

Bir önceki başlık 1000 mesajı geçtiği için arşivlenmek üzere kapatılmıştır. Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.
    Bir önceki başlığa ulaşmak için :
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=128054

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar , resim ve resim çalışmalarını alıntı yapmak yasaktır.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Kuzey Güney Dizi Detay Sayfası :
    http://www.dizifilm.com/dizi/kuzey-guney-11867.html

Kuzey Güney Resim Galerisi :
    http://www.dizifilm.com/fotogaleri/g...zey-guney.html

Saygılar,
    İpekaziz
    Konu NATY&FACU tarafından (05-11-13 Saat 21:06 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    nicktv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hep yapmak istediğim bir şey vardı.. nasip bugüneymiş..YENİ SAYFAMIZ HAYIRLI UĞURLU OLSUUUUN:img-hyste:img-hyste

hazır gelmişken Kuzey'i yerin dibine sokan, sevimsiz bir başrol yaratan , GÜNEY KUZEY CEMRE hikayesinden sapan senaristlere bir iki laf edeyim de rahatlayım..

(bu sahnede sendeleyerek kalbimi tutuyorum) Dokunma artık Kuzeye. Dokunma Cemreye ..Dokunma Barışın gamzelerine..Dokunma Güneyime, çocuklarıma...Eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, Nick Usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni.Anlıyor musun?Vururum ve dönüp arkama bakmam bile:img-wink: (

Senaristler birçok diğer dizide olduğu gibi mutlak bir çift yaratmaktan ziyade muğlak çiftlerle hepimizi birbirimize kırdırmayı hedeflemekte..Gördüğüm kadarı ile maksatlarına fazlası ile de ulaşmış vaziyetteler...

Kuzey karakterinin hatalarını bir takım sahnelerle günah çıkartma moduna sokmaya çalışsalar da çoğu yerde çuvallıyorlar..Açıkçası karakter de giderek sevimsizleşiyor..Ben hala o ata oynuyorum ama nereye kadar.. ARTIK LÜTFEN GÜNEY KUZEY sahnelerine yoğunlaşın..

Lütfen ama artık!!!

Son olarak tartışmaya mahal vermemek için altını çizittireyim bir KUZEYCİ'nin sevebileceği maksimum düzeyde seviyorum Barışı da.. Ama gönül işte..sevdik bir kere, dipteyim sondayım depresyondayım klibinin uzun metrajlı hali şeklinde dolaşan KUZEYi ...

herkese keyifli yorumlar.. (tüyo yok mu tüyo??:img-wink:)

Durum:
    cemillover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Michael'ın dudaklarında.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

barış annesinin eline ipleri verdi,cemreyi köşke hapsedecek.

iyi de yapacak.cemre barış sahnesinde köşk olayı çıktığında cemre barışa çemkiriyor,barış ise sorgulayan gözlerle cemreye bakıyor,öyle bi bakışı var ki valla çağdaş onur öztürk harbiden çok iyi bi oyuncu,bi insanın her duygu geçişi ve olayda bakışları o ambiyansa göre değişir mi?

"ben seninle beni onlarla yüz-göz etmeyeceğin için evlendim" dediğinde cemreye attığı o bakışlar gözlerini hafif kısıp,inceleyen bakışlar.

cemrenin ona gerçeği söylemesi için bekledi hatta lafları sokuşturdu ama cemre yine kaçak dövüştü

yetmezmiş gibi üste de çıkmaya çalıştı.

yahu adamı resmen hırsına oyuncak ettin cemre,hala adama çemkiriyosun,ne ayaksın?

"senden ayrılmayı düşünmesem bile ben o eve gitmem"diyen cemreye barış hala bakıyor ve gamzeleri belertip,alaycı bir gülücükle "biz ayrılmayacaz ki" diyor

"barış ,bana öfkeli olduğunu biliyorum"dediğinde cemre cemrenin yüzünü avuçlarının içine alıp,bombayı patlatıyor

"en azından kuzey yüzünden ayrılmayacaz"

ve kalakalan cemrenin dudağına "seni seni" der gibi parmağıyla dokunup

"hatta kuzey yüzünden sen biraz daha bana katlanacaksın" diyor.

cemreden ses yok.
    zaten 1 gece önce cemreden ümidini kesmiş barış,bari kariyerimi heba etmeyeyim diye ipleri eskisi gibi ebruya verdi

ama barışı asıl değiştiren şey bir başkasının ağzından cemre tarafından kullanıldığını öğrenmesi oldu ve de cemrenin hala ona yalan söylemesi,yetmezmiş gibi üste çıkıp,barışa tavır yapıp,sanki fazlalıkmış gibi trip atmasıydı.

belki simay aramasa durumu nazikçe açıklayacaktı ama simay o telefonu etti işte.

barışın en büyük problemi güveninin sarsılması ki cemre hiç olmadık bi yerden sarstı o güveni

bundan sonra cemreye bariz acı çektirecek,cadı kazanının içine atıp bırakacak ve asla cemreye destek olmayacak.

evlendikleri andan itibaren barışı bi yük gören cemre bu bölümden itibaren barışın bişeyler uğruna yanında taşıdığı çanta vaziyetine düşmüş oldu.

önceden değer verdiği kadın,arkadaş,sevdiği idi

şimdi ise ucuz bi çanta oldu ki daha acısı cemre bu pozisyonu kendi hazırladı kendisine.

son olarak yeni başlık hayırlı olsun
    :img-wink:

Durum:
    PATRİCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TARKAN
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 7

Bahsedilme
    0 Mesaj

Eneee yeni baslik gelmis ,hosgelmis.
    Kanal dizinin tekrarini veriyor.hey gidim heyy!bir zamanlar ne havaliydil ama. tekrari yok diye bangir bangir bagiriyorlardi.

Yahuu zeyno annem ,bi karar ver iyi,kotu,giri misin diye.
    Cemreyi oyle karakolda gorunce nasilda islak kedi yavrusu gibi baktin yavruca.
    Zannedersin ki cemreye uzulmus.
    Aci yok zeynep aciyok! Merhamet hic yok.maphus damlarina ve muhebbet yiyene kadar yola devam.
    Arada burak la kiristira bilirsin ciceeeegggggmm
    Seviliyorsun.

Durum:
    Lal_derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Öykü/Gökçe
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

cemrenin barışla dönüp güneyle aynı evde yaşayacağını öğrenen bir adet kuzey dellenmesi bekliyorum efendim.. kendi içinde bir dellenme tabii. şaka gibi bir durum var güney yüzünden olmaz, barışla evlisin olmaz... aha bak gör kız ikisiyle birlikte yaşamaya gidiyor şimdi, barış da güney de sana ne kadar teşekkür etseler azdır kuzeycim:img-tomat ikisi de cemreye aynı mesafede olacak, en uzak olan sen olacaksın.

barışın cemrenin zaaflarıyla oynayacağı, cemre ve güneyin dip dibe olacağı, her an gerilim ve stres yüklü bölümleri iple çekiyorum desem çok sadist görünmüş olmam herhalde:) ama baya baya merakla bekliyorum yani..

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)