Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kuzey Güney - Bölüm Yorumları (29)

Durum:
    ipekaziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Konular
    191
    Verdiği Beğeni
    174

Aldığı Beğeni: 744

Bahsedilme
    27 Mesaj

Standart Kuzey Güney - Bölüm Yorumları (29)

Bir önceki başlık 1000 mesajı geçtiği için arşivlenmek üzere kapatılmıştır. Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.
    Bir önceki başlığa ulaşmak için :
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=128392

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar , resim ve resim çalışmalarını alıntı yapmak yasaktır.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Kuzey Güney Dizi Detay Sayfası :
    http://www.dizifilm.com/dizi/kuzey-guney-11867.html

Kuzey Güney Resim Galerisi :
    http://www.dizifilm.com/fotogaleri/g...zey-guney.html

Saygılar,
    İpekaziz
    Konu NATY&FACU tarafından (05-11-13 Saat 21:41 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    michael werner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    gezi de...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

hadi acilis da ben yapayim,baris gibi ben de gec kalmazsam..

bolum bizde henuz bitmedi,** ne izledim.hic..
    bir baris iicmi acitti.kaybetmeyi de bilmek gerekiyor.baris kabullendi.o uzuldu ya,bende uzuldum.banunun hamileligine ayri uzuldu,karisinin kacip gitmesine ayri..

dizi diyip hep geciyoruz.hayat da olmayan yok..

Baris gibiler de ,cemreler de,kuzeyler.her yurek te ,hepimizin icin de bu karekterlerden biri yasiyor..

Kuzey...bu zamana kadar bana gore ne istedigini bilememis biri.bu bolum de yaptigi itiraflar bana inandirici gelmedi.simdimi aklina gelmis.bu kiz pesin de kosarken akli nerdeymis?senaryo da bir toparlama,kuzey kurtarma operasyonu gibi olmus.ben oyle algiladim..baris geri plana cekilmis.en uzun sahnesi her halde,telfonu yonlendirdigi kisim..fragman da kuzey cemre sahnesi daha etkiliydi...

Cemre..iki bolumdur kuzey e gitcem diye cocuk gibi cirpinan hatun gitti yerine baska bir geldi:img-hystebu dengesizlige gulermisin ,aglarmisin...keske kuzey hep git diyecegine,boyle acik olsaymis.ee kiz da yoluna bakardi.sihirli kelime git degil,kibarca yapamayiz,engellerimiz cok,imkansiz unutmamaiz lazimmis:img-hyste

Kizlar ne sis yakmis,ne kebap:img-hystene olacak simdi?cemre barisla evli ama kuzeyle gizli sakli bulusacak, yasak askin temellerimi atilacak?artik neler neler olacak gorecegiz...

Ve benim yakusuklu gamzelim...evet o gamzeleri bugun goremedim,bundan sonra da kismet olurmu bilinmez,adam a karalar baglatacaklar.yuzunu guldurmeyecekler.ki biz o gamzelerin guzelligini gorebilelim:love01:gene de adi ask baris hakmen in...

Uzdu beni..ben cok korkuyorum.herhangi bir olayin ileri de cocugumun hatirasinda yer etmesinden,kotu olarak hatirlamasindan.kotu birsey olmussa,onu mutlaka bir sure gectikten sonra,soruyorum,hatirliyormu diye.hatirlamiyorsa,atlatmistir.eger unutmamissa,onu cok yaralamis,uzmustur..

Baris boyle bir cocukluk gecirmis.yaralari,acilari,hep canini acitmis.buyumus ama gecmemis.ikinci oldugu,kucuk bir cocuk icin degersizligi onemsizligi, hala ayni yerde kalmis.gecmemis..yanliz bir adam simdi.cemre onun limani olacakti.tanidigi gordugu cemre oyle biriydi.masum,durust,temiz,cikarci degil barisin aradigi biriydi cemre.. baris in aldigi darbe cok buyuk oldu..

Benim canimi baris bu bolum cok acitti.tek ve en cok ben baris auzuldum..

Yorumlar da denildigi gibi cemrenin gidisini engelleyen,ihbar eden de baris olmadi..buna cok sevindim.

Rica ediyorum bu karekteri kotu yapmayin.kac bolumdur izlenilen bir karekter degistirilemez,hele ki cemre gibi bir karekter icin degmez...illa cemre kuzey olacak diyorsaniz,gelsin yeni bir oyuncu,yada gitsin eskiden ne yapiyorsa onu yapsin,bizde barisi izler geceriz...

istenilen aski,temiz bir sayfa da yazin...
    umut
    ...............
    Cagdas Onur Öztürk.

Durum:
    gizemmm01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kendini kesf-i alemde
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yaa o nasıl bir sahnedir ya:img-in_lo:img-in_lo:icon_sorr:icon_sorr

Ben boşunamı seviyorum Kuzeyi:img-in_lo İsterse peşinde milyon tane bela olsun beni böyle seven bir erkek olsun.Kuzey olsun kısaca:img-in_lo

Sonuna kadar imkansız olsada,gıkımı çıkarmadan beklerim bu çifti.Bizimde boğazımız düğümlenir ama en azından aşklarına hiçbirşeyin gölge etmeyeceğini biliriz.:img-in_lo:img-in_lo

Fena çarptı o sahne beni saçmalıyorum kusura bakmayın:img-hyste

Durum:
    negisssss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    M♥M
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    12

Aldığı Beğeni: 36

Bahsedilme
    1 Mesaj

Her zamankinden farklı ne izledik allah aşkınaa ne izledik!
    Yine aynı laflar yine aynı sonuç!
    Teşekkür ederiz resmen bildiğiniz kc kustuk!
    Anladık arkadaşm imkansız aşk onlar anladık ama dizinin 70 dakikasında bir olayı sakız gibi uzatıp yine aynı yere bağlayınca ee bir zahmet bir yuh çekeyim mi ha???

Peki Kuzey aferim sana açık açık anlattın sahiden söyleyecek birşeyim yok ama madem değişen bişi olmadı madem imkansız her zaman öyle kalacaktı peki bende simay tarzında sorayım peki ya zeynep?

Neyse bu hikaye de en kötü sonu zeynep görecek sanırm çünkü o hak ediyor değil mi doğru,hele ki zeynebi de simayın karşısında o hale soktunuz ya sevgili ecemel başka da ne diyeym ki ben size!:img-tomat:img-tomat

Banu yapmacıksın demet yapmacıksınGÜlten kendini avutmaya devam et sen handan tahamül edilmezsin,zeynep görünmezsin,burak sır dolusun bir varsın üç bölüm yoksun,hüsük dünyadan haberin yok.

Harika bölüm yorumu buyurun.

Ve de BARIŞ seni seviyorum aga,her türlü nefret ettirme çabalarına sağlık ecemelin ama seni de Zeynoli!:whistle2:whistle2

Yeni başlık hoş gelmiş...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Durum:
    kuzeypelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    1881-193∞
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

kuzeyin aşkının büyüklüğünün önünde eğilirim abiiii.....:img-in_lo:img-in_lo
    saçlarının kokusu dedi ya bittim oradaaaa...:img-in_lo
    işte bukadar masum seviyor canım beniiiiiim....
    gidemeyeceğini görüncü o masum gülümsemesi oyyy yeriiiiiiiiiim:img-eat:
    barışada acıdım be yazııık

ecemelek iyice imkansızlaştırdı yaa!:img-beee:
    artık cemredende bir tepkii yooook oooooof!!:img-beee:
    Simay ben seni bosuna sevmiyorum lan bide şu Zeynebe kafa at bundan sonra favorimsin :img-wink:

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)